maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

VIII Setka Komandosa

VIII Setka Komandosa
Miejsce i data imprezy: Lubliniec-Posmyk  (Przystań Oblacka), 15 marca 2024
Organizator: Wojskowy Klub Biegacza „Meta" Lubliniec
Regulamin Regulamin biegu
Kategorie:
- Bieg na 100 kmWolne miejsca: 0

Zapisy wstrzymane. Osiągnięty został limit liczby zawodników.

Strona 2 z 9
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubKoszulkaZwrotPł.
101224TenderendaKamilMPOL1986Ciechanowiec1 Baza Lotnictwa TransportowegoMZapłacono
102552BorońArkadiuszMPOL1993Ciechanów5. Mazowiecka Brygada Obrony TerytorialnejXLTAKZapłacono
103271CałkaSylwiaKPOL1987Ciechanów2 ORelSZapłacono
104741GłuszkowskiKamilMPOL1992Ciechanów2 ORelMZapłacono
105883GórskiMichalMPOL2002CiechanówWojskowa Akademia TechnicznaSZapłacono
106551MikołajczykMarcinMPOL1999CieszkówAkademia Wojsk LądowychLZapłacono
107101PytelAdrianMPOL1980Cieszyn13 ŚBOTXXLTAKZapłacono
108838KąkolMaciejMPOL1998Cisiec18bpdXLZapłacono
109166ChmielniakKrzysztofMPOL1984CzaniecSforaBMKXLZapłacono
110998KolberArturMPOL1985CzaniecMZapłacono
111678TarczewskiSławomirMPOL1976Czarnowo152 BLP WOT Krosno OdrzańskieMZapłacono
112542KamińskiPawełMPOL1990CzeladźKMP SosnowiecLZapłacono
11332PiskorzMateuszMPOL1987Częstochowa18 Pułk ArtyleriiMTAKZapłacono
114189WojtysiakHubertMPOL2002CzęstochowaAkademia Wojsk LądowychMZapłacono
115559KrakowiakArturMPOL2002CzłopaAkademia Wojsk LądowychMTAKZapłacono
116567KlichFilipMPOL1998CzubrowiceWojskowa Akademia TechnicznaMZapłacono
117149OlszarGrzegorzMPOL1981DarłowoKP Darłowo, KB Darłowskie ChartyLTAKZapłacono
118873BratekSzymonMPOL2001DęblinLotnicza Akademia WojskowaXLTAKZapłacono
119872DankowskiWiktorMPOL2003DęblinLotnicza Akademia WojskowaXLTAKZapłacono
1201062JakubowskiMarcinMPOL1991Dęblin41 Baza Lotnictwa SzkolnegoMZapłacono
12119OpiekaMariuszMPOL1978Dęblin1 Baza Lotnictwa TransportowegoLZapłacono
122938PietrowJanMPOL2000DęblinLotnicza Akademia WojskowaXLZapłacono
123251SucharzewskiDawidMPOL1998Dęblin1 GPRMTAKZapłacono
124538WarsoPrzemysławMPOL1998DęblinLotnicza Akademia WojskowaLTAKZapłacono
125974GajdzicaJakubMPOL2001DębowiecLZapłacono
126670BaranAleksanderMPOL2001DobczyceAkademia Wojsk LądowychMTAKZapłacono
127765WolasGabrielMPOL1998DobrodzienWojskowa Akademia TechnicznaMZapłacono
128123StępieńBartoszMPOL2002DobroszyceAkademia Wojsk LądowychMZapłacono
1291034PłuciennikTomaszMPOL1975Drawsko PomorskieMZapłacono
13011BambynekEwaKPOL2003DroniowiceAkademia Wojsk LądowychMZapłacono
131823PyśDominikMPOL2002Dynów1 Batalion Strzelców PodhalańskichLZapłacono
132268LaszukPaulinaMPOL1993ElblągAkademia Wojsk LądowychMZapłacono
133923GórskiWojciechMPOL2001EłkWojskowa Akademia TechnicznaLTAKZapłacono
13496PachuckiPawełMPOL2001EłkSekcja Skoków Spadochronowych S3WATSZapłacono
13535WalczakSławomirMPOL1969GałązczyceLTAKZapłacono
136834BanaszekAgnieszkaKPOL1979Garwolin7 dywizjon lotniczySTAKZapłacono
1371046GliwkaKamilMPOL1990GarwolinSPSPLZapłacono
138760BeckerTomaszMPOL1993Gdańsk1 Mazurska Brygada ArtyleriiSZapłacono
1391012KarasekKacperMPOL2001GdańskLZapłacono
14087KrysiakSzymonMPOL2002GdańskAkademia Wojsk LądowychMTAKZapłacono
141646OkrójPiotrMPOL1991Gdańsk7 PBOTMTAKZapłacono
14269TurowskiRafałMPOL1979GdańskKomenda Portu Wojennego GdyniaMTAKZapłacono
143732WragaRafałMPOL1984GdańskDYWIZJON OKRĘTÓW WSPARCIA, MARYNARKA WOJENNAMZapłacono
144978AdamskiStanisławMPOL2002GdyniaLotnicza Akademia WojskowaLZapłacono
145527BajerIgorMPOL2002GdyniaAkademia Marynarki WojennejMZapłacono
146684ChwalczewskiKonradMPOL2000GdyniaAkademia Marynarki WojennejMZapłacono
147752DziurkiewiczVanessaKPOL2001GdyniaAkademia Marynarki WojennejSZapłacono
148705HrysiakŁukaszMPOL2002GdyniaAkademia Marynarki WojennejLZapłacono
149142JanasSzymonMPOL1999GdyniaSfora BMKSTAKZapłacono
1501056KarszniaKrzysztofMPOL1999GdyniaLTAKZapłacono
151547KawalecTomaszMPOL1999GdyniaAkademia Marynarki WojennejLZapłacono
152747KuźnickiMaciejMPOL2001GdyniaAkademia Marynarki WojennejLZapłacono
153951MajcherAdrianMPOL2000GdyniaMZapłacono
15489PłotkaPawełMPOL1989Gdynia6 Ośrodek RadioelektronicznyLTAKZapłacono
155221RzechowskiFilipMPOL1984GdyniaBigYellowFoot Adventure TeamMZapłacono
156907SobolewskaAleksandraKPOL1999GdyniaAkademia Marynarki WojennejSZapłacono
157528SuchomskiMateuszMPOL2001GdyniaAkademia Marynarki WojennejMZapłacono
158828DomaszewskiDamianMPOL1982Giełczyn18 pułk logistyczny ŁomżaXLZapłacono
15961KociszKamilMPOL1977Giżycko15 Brygada ZmechanizowanaXLTAKZapłacono
160766KomarzewskiMaciejMPOL2000GiżyckoMZapłacono
161566PałamaszDawidMPOL2001GiżyckoWojskowa Akademia TechnicznaXLZapłacono
16250Puchalska-KociszGabrielaKPOL1979Giżycko41BLP GiżyckoXLTAKZapłacono
1631029MożdżeńKrystianMPOL1999Gliwice6 BATALION POWIETRZNODESANTOWYMZapłacono
1641TurkowskaAleksandraKPOL1998Gliwice6 BATALION POWIETRZNODESANTOWYSZapłacono
165276WojtasPaulinaKPOL1993Gliwice6 Mazowiecka Brygada Obrony TerytorialnejSTAKZapłacono
166802BuczekDawidMPOL1993GłubczyceMTAKZapłacono
167601KucharskiRafałMPOL1994GłubczyceKPP GłubczyceLZapłacono
168854PasekWojciechMPOL1987Głuszyca10 Brygada ŁącznościMZapłacono
169217DanielewiczDariaKPOL1998GniewkowoSTAKZapłacono
170934MolendaFilipMPOL2001GniewkowoAkademia Wojsk LądowychMZapłacono
1711011AdamskiDawidMPOL1987Gniezno12 BATALION DOWODZENIAMZapłacono
172261BorkowskaJoannaKPOL2000GnieznoAkademia Wojsk LądowychSZapłacono
173966StaniszewskiMateuszMPOL1987GnieznoJW5450MTAKZapłacono
174548UstarbowskiPiotrMPOL2001GnieżdżewoAkademia Marynarki WojennejXXLZapłacono
175226SusłoSzymonMPOL2002GnojnoSZapłacono
176597SygnatowiczGrzegorzMPOL1988GolaSfora BMKMZapłacono
177254FamulskiMariuszMPOL1978Gołdap15 Gołdapski Pułk PrzeciwlotniczyLZapłacono
178130MichałowskiMateuszMPOL1992Gołdap24 Wojskowy Oddział Gospodarczy w GiżyckuLZapłacono
179176RoczeńGrzegorzMPOL1978GołdapWCR EłkXLZapłacono
180507RomanowskiŁukaszMPOL1984Gołdap15 Gołdapski Pułk PrzeciwlotniczyMTAKZapłacono
18142WielgusKrystianMPOL1978GołdapRCI OlsztynMTAKZapłacono
182932JakubowskiMaciejMPOL1986Gomunice25blogMTAKZapłacono
183102TypkoRadosławMPOL1999Gostynin15 Brygada ZmechanizowanaMTAKZapłacono
1847WypłoszKacperMPOL2002GostyninAkademia Wojsk LądowychLZapłacono
185503TabakaZbigniewMPOL1981Goszczanów1 Dywizjon LotniczyMZapłacono
186885KaźmierskiPiotrMPOL1995Góra Kalwaria6 Mazowiecka Brygada Obrony TerytorialnejMTAKZapłacono
187787ŁukasikArkadiuszMPOL1990Góra KalwariaCentrum Rozpoznania i Wsparcia Walki RadioelektronicznejXLTAKZapłacono
188560NiedziółkaJakubMPOL1998Grabianów23 Baza Lotnictwa TaktycznegoLZapłacono
189912KołakowskiAdamMPOL2001GrabówMZapłacono
190136Anonim#355591MPOL1999Grabówko16 Pułk LogistycznyLTAKZapłacono
19147PskowskiKarolMPOL1982Grajewo2 REGIONALNA BAZA LOGISTYCZNA SKŁAD OSOWIECMZapłacono
192253SzymkiewiczDanielMPOL1987Grajewo15 Gołdapski Pułk PrzeciwlotniczyMZapłacono
193730SzymczakowskiDamianMPOL1990Grębków1BPanc. dasLZapłacono
194558KorczakDanielMPOL2001GrębówAkademia Wojsk LądowychMZapłacono
1952WalczakAdrianMPOL1995Grodków13 ŚBOTMTAKZapłacono
196993ZowczakZdzisławMPOL1974Grodzisk Mazowiecki6 Mazowiecka Brygada Obrony TerytorialnejXLTAKZapłacono
197991KwiatkowskaEwaKPOL1991GrójecCentrum Rozpoznania i Wsparcia Walki RadioelektronicznejSZapłacono
198994KwiatkowskiDamianMPOL1992GrójecCentrum Rozpoznania i Wsparcia Walki RadioelektronicznejXLZapłacono
199957MajkaTomaszMPOL1985GrójecCRiWWREXXLZapłacono
200905OrmanKamilMPOL1987GrójecOSŻW Mińsk MazowieckiXLZapłacono
Strona 2 z 9