maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

VIII Setka Komandosa

VIII Setka Komandosa
Miejsce i data imprezy: Lubliniec-Posmyk  (Przystań Oblacka), 15 marca 2024
Organizator: Wojskowy Klub Biegacza „Meta" Lubliniec
Regulamin Regulamin biegu
Kategorie:
- Bieg na 100 kmWolne miejsca: 0

Zapisy wstrzymane. Osiągnięty został limit liczby zawodników.

Strona 3 z 9
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubKoszulkaZwrotPł.
201959GrządzielaWojciechMPOL1995Gryfice12 BATALION DOWODZENIALZapłacono
202159GrzechulskiPiotrMPOL1975Nowy Dwór WejherowskiMorska Jednostka Rakietowa SiemirowiceMZapłacono
203965GrzegorkiewiczMichałMPOL2000WarszawaWLP WATLZapłacono
20426GrzelaKarolMPOL1991MorągLZapłacono
205739GrzmilDanielMPOL1998RadomMTAKZapłacono
206255GuzikowskaJuliaKPOL2002ŁódźWojskowe Centrum Kształcenia MedycznegoMTAKZapłacono
207210GzubickiBartoszMPOL1997Morąg20 BZMTAKZapłacono
208218HabratBarbaraKPOL1995Krosno3 PBOTSTAKZapłacono
209713HadrianRomanMPOL1975Zduńska WolaZK SieradzLTAKZapłacono
210245HaffkeOlgaKPOL2004CekcynAkademia Wojsk LądowychSZapłacono
2111028HaładusAdamMPOL1990LudwinówKP KoziegłowyMZapłacono
212158HaraszczukDawidMPOL1987Szczecin12 Brygada ZmechanizowanaMTAKZapłacono
213848HnatyszynMateuszMPOL2001OświęcimWojskowa Akademia TechnicznaMTAKZapłacono
21415HołdyńskiMirosławMPOL1961Kąty WrocławskieWKB Meta LubliniecLZapłacono
215164HreczańskiJanMPOL2002BlachowniaAkademia Wojsk LądowychMZapłacono
216705HrysiakŁukaszMPOL2002GdyniaAkademia Marynarki WojennejLZapłacono
217830HubarCezaryMPOL1992Tomaszów Mazowiecki7 dywizjon lotniczyMZapłacono
218832HubarTomaszMPOL1982Tomaszów Mazowiecki7 dywizjon lotniczyMZapłacono
219685IllichKarolMPOL2002Pokój1psapMTAKZapłacono
220258IwankowskaZuzannaKPOL2002IławaAkademia Marynarki WojennejMZapłacono
221586IwańczukTomaszMPOL1988Chełm19 Batalion ZmechanizowanyLZapłacono
222104IzdebskiMarcinMPOL1992SiedlceOSŻW Mińsk MazowieckiLZapłacono
22391JagiełłoPawełMPOL1983ZgierzAkademia Wojsk LądowychMZapłacono
224222JagodaAnnaKPOL1989RumiaBigYellowFoot Adventure TeamSZapłacono
2251017JakimMichałMPOL2001Grudziądz7 Brygada Obrony WybrzeżaXLZapłacono
226986JakubKotMPOL2000WieliczkaWojskowa Akademia TechnicznaMZapłacono
227269JakubczakAleksandraKPOL1982Zamość3 ZAMOJSKI BATALION ZMECHANIZOWANYXSZapłacono
228932JakubowskiMaciejMPOL1986Gomunice25blogMTAKZapłacono
2291062JakubowskiMarcinMPOL1991Dęblin41 Baza Lotnictwa SzkolnegoMZapłacono
230142JanasSzymonMPOL1999GdyniaSfora BMKSTAKZapłacono
231775JanczykPiotrMPOL1989Minkowice OławskieLZapłacono
232208JaniecTomaszMPOL2002WrocławAkademia Wojsk LądowychMZapłacono
23310JaniszewskiAndrzejMPOL1981WarszawaCwałujące ŻółwieMZapłacono
234598JaniszewskiJarosławMPOL1979Maków MazowieckiKP PSP Maków MazowieckiSZapłacono
235161JankiewiczMarekMPOL1978WieliszewMłody vs StaryMZapłacono
236652JaruszewiczAleksanderMPOL1996Kętrzyn1 Mazurska Brygada ArtyleriiMZapłacono
2371045JaśkiewiczGrzegorzMPOL1986WarszawaSforaBMKMZapłacono
23866JeziornyRyszardMPOL1963WieluńWieluń BiegaLZapłacono
239607JeziorskiTomaszMPOL1966Warszawa6 Mazowiecka Brygada Obrony TerytorialnejLZapłacono
2401060JeżAgnieszkaKPOL1985ŚlęzanyReprezentacja Polskiej PolicjiMZapłacono
241770JędrychowiczBartłomiejMPOL1998Tomaszów MazowieckiLZapłacono
242103JęsiorDawidMPOL1997Iwanowice DużeSekcja Skoków Spadochronowych S3WATLZapłacono
2431032JodłowskiKrzysztofMPOL1970MarcinkowiceOławska Grupa BiegowaLTAKZapłacono
244695JóźwiukRobertMPOL2001SiedlceAkademia Wojsk LądowychMTAKZapłacono
245563JurczakJakubMPOL1992Kraków6bdowLZapłacono
24698JurczukNektariuszMPOL2001WarszawaSekcja Skoków Spadochronowych S3WATLZapłacono
247831JurekAdrianaKPOL1992Opoczno7 dywizjon lotniczySZapłacono
248903JustPatrykMPOL2000Tarnowskie GóryAkademia Wojsk LądowychLZapłacono
249708JuszczukJakubMPOL1996Biała Podlaska1 Warszawska Brygada PancernaMZapłacono
250540KacprzakMaciejMPOL2001WrocławAkademia Wojsk LądowychLTAKZapłacono
251250KacprzyckaPaulinaKPOL1990KrakówJW 4724XSTAKZapłacono
252634KaczmarczykKamilMPOL1997RyniaCOASMZapłacono
253519KaczmarczykSebastianMPOL1991Siemianowice Śląskie6 Batalion Powietrzno DesantowyLZapłacono
2541037KaczmarekAgnieszkaKPOL1985Poznań31 BLTSZapłacono
255506KaczorMichałMPOL1999Nowy Sącz2bsapMTAKZapłacono
256643KaczorekRadosławMPOL1997Bydgpszcz1 Warszawska Brygada PancernaLTAKZapłacono
25713KaczorowskiDamianMPOL1998Klimontów1 Baza Lotnictwa TransportowegoMTAKZapłacono
25893KaczykowskiMariuszMPOL1982WierzchucinoWOCMZapłacono
25948KajaRobertMPOL1969WieluńSfora BMKXXLZapłacono
260650KaletaTomaszMPOL1989KrakówMZapłacono
261688KalinowskiMateuszMPOL2001WarszawaWojskowa Akademia TechnicznaMZapłacono
262666KalinowskiSzymonMPOL1994KrosnoKMP w KrośnieLTAKZapłacono
263899KalińskiPrzemysławMPOL1982WarszawaSłużba Ochrony PaństwaSZapłacono
264134KamieńskiGrzegorzMPOL2001MurowaniecLTAKZapłacono
265524KamińskiDawidMPOL1998Święte1BKPOWLZapłacono
26673KamińskiKonradMPOL2001ToruńAkademia Wojsk LądowychXLZapłacono
267542KamińskiPawełMPOL1990CzeladźKMP SosnowiecLZapłacono
268750KaniaRafałMPOL1996Bytom6 BATALION POWIETRZNODESANTOWYLZapłacono
269973KapkanOlenaKPOL1995KaliszKaliski Klub Karate KyokushinSTAKZapłacono
2701012KarasekKacperMPOL2001GdańskLZapłacono
271128KaraśKacperMPOL2002KrakówAkademia Wojsk LądowychMTAKZapłacono
272146KarbownikDariuszMPOL1992WarszawaSZapłacono
273573KargolJacekMPOL1990Krasnystaw19 dasMTAKZapłacono
2741021KarkowskiKrzysztofMPOL1999Lidzbark WarmińskiAkademia Wojsk LądowychLZapłacono
275256KarolewskaAnnaKPOL1981WejherowoKomenda Portu Wojennego GdyniaXSTAKZapłacono
27652KarpowiczTomaszMPOL1981WrocławXLZapłacono
2771056KarszniaKrzysztofMPOL1999GdyniaLTAKZapłacono
278129KaszubaAndrzejMPOL1978JanowiceTriton KoninMZapłacono
279547KawalecTomaszMPOL1999GdyniaAkademia Marynarki WojennejLZapłacono
2801026KawczyńskiSebastianMPOL1994Inowrocław1. Brygada LogistycznaLZapłacono
281803KazimierczakMateuszMPOL1995Łódź9 łódzka Brygada Obrony TerytorialnejSZapłacono
282786KazubskiErykMPOL1997KrakówLTAKZapłacono
283885KaźmierskiPiotrMPOL1995Góra Kalwaria6 Mazowiecka Brygada Obrony TerytorialnejMTAKZapłacono
2841036KądziołkaKarolMPOL1992Wrocław10 Brygada ŁącznościSZapłacono
285838KąkolMaciejMPOL1998Cisiec18bpdXLZapłacono
286805KellerIzabelaKPOL1984Gwizdałki14Wieluń BiegaLZapłacono
287533KempińskiŁukaszMPOL1989BraniewoLZapłacono
288971KempistyMichałMPOL1997Suwałki14 Pułk PrzeciwpancernyMZapłacono
28946KędraAntoniMPOL1996KłodzkoMTAKZapłacono
290216KępińskiMaksymilianMPOL1984Warszawa6 Mazowiecka Brygada Obrony TerytorialnejMZapłacono
291868KicińskiKamilMPOL2002KoszęcinLotnicza Akademia WojskowaMTAKZapłacono
292900KieliszekDariuszMPOL1969LegionowoWOCLZapłacono
293889KiernozekDamianMPOL2002PuckWojskowa Akademia TechnicznaLZapłacono
2941038KincelKrzysztofMPOL1964PołupinSZapłacono
295882KisielŻeromMPOL1999WarszawaWojskowa Akademia TechnicznaLZapłacono
296567KlichFilipMPOL1998CzubrowiceWojskowa Akademia TechnicznaMZapłacono
297624KlimczakJacekMPOL1990Żerków6 batalion dowodzenia Sił PowietrznychMZapłacono
298580KlimekErykMPOL2002ŻaryLTAKZapłacono
299753KlinMariuszMPOL1979ChełmChełm BiegaLTAKZapłacono
300782KlocekDamianMPOL1994Wydrzyn32 Baza Lotnictwa TaktycznegoMZapłacono
Strona 3 z 9