maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

VIII Setka Komandosa

VIII Setka Komandosa
Miejsce i data imprezy: Lubliniec-Posmyk  (Przystań Oblacka), 15 marca 2024
Organizator: Wojskowy Klub Biegacza „Meta" Lubliniec
Regulamin Regulamin biegu
Kategorie:
- Bieg na 100 kmWolne miejsca: 0

Zapisy wstrzymane. Osiągnięty został limit liczby zawodników.

Strona 4 z 9
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubKoszulkaZwrotPł.
301884KłonowskiBartoszMPOL2002Aleksandrów KujawskiWojskowa Akademia TechnicznaLZapłacono
302972KłosMarcinMPOL1992Ostrołęka18 pułk logistyczny ŁomżaLZapłacono
303581KłosińskiBartłomiejMPOL1999Koziołki1 batalion kawalerii powietrznejMTAKZapłacono
304844KłychPiotrMPOL1997Radomsko7 batalion kawalerii powietrznejLTAKZapłacono
305201KmiecikAleksandraKPOL1998BartoszyceSTAKZapłacono
306613KnopMateuszMPOL2005LesznoSZapłacono
307117KocWiesławMPOL1962KraszewXXLZapłacono
30861KociszKamilMPOL1977Giżycko15 Brygada ZmechanizowanaXLTAKZapłacono
309270KocybaWeronikaKPOL2000StrzebińMZapłacono
310644KoguciukKonradMPOL1991Chełm19 Batalion ZmechanizowanyMZapłacono
311998KolberArturMPOL1985CzaniecMZapłacono
3121042KolowcaAgnieszkaKPOL1993KrakówDowództwo 2 Korpusu Polskiego - Dowództwo Komponentu LądowegoLZapłacono
3131052Kolski-ŻmudaSzymonMPOL2001KrakówXXLZapłacono
314818KołaczAleksandraKPOL2001WrocławSZapłacono
315912KołakowskiAdamMPOL2001GrabówMZapłacono
31616KołuckiStefanMPOL1988WarszawaSfora BMKLTAKZapłacono
317766KomarzewskiMaciejMPOL2000GiżyckoMZapłacono
318556KomisarzSzymonMPOL1999PotokAkademia Wojsk LądowychLTAKZapłacono
319593KoniecznyRafałMPOL2000PszówAkademia Wojsk LądowychLZapłacono
320850KopaczykMaciejMPOL2001Aleksandrów KujawskiWojskowa Akademia TechnicznaLTAKZapłacono
321759KoperKajetanMPOL1997LęborkMorska Jednostka Rakietowa SiemirowiceLZapłacono
322558KorczakDanielMPOL2001GrębówAkademia Wojsk LądowychMZapłacono
323606KordekDawidMPOL1992Kędzierzyn-KoźleMZapłacono
324935KosiewskiPawełMPOL1986WarszawaMZapłacono
325609KosińskiŁukaszMPOL1988Oleśnica10 Brygada ŁącznościMZapłacono
326694KostrowskiŁukaszMPOL1988Szepietowo183 krt PlewkiLZapłacono
327204KostrzewaJacekMPOL1997Wrocław17 Wielkopolska Brygada ZmechanizowanaMTAKZapłacono
32897KosutMonikaKPOL1997Sulęcin17 Wielkopolska Brygada ZmechanizowanaXSZapłacono
329878KotarskiKacperMPOL1997Choszczno2bsapMTAKZapłacono
330814KotlęgaMiłoszMPOL1999GrudziądzAkademia Marynarki WojennejMZapłacono
331105KowalMikołajMPOL2000WarszawaSekcja Skoków Spadochronowych S3WATLTAKZapłacono
332975KowalczykŁukaszMPOL1999PolakiWojskowe Centrum Kształcenia MedycznegoLZapłacono
333918KowalczykPiotrMPOL1992Mińsk MazowieckiOSŻW Mińsk MazowieckiLZapłacono
334564KowalewskiPrzemysławMPOL1988Szczecin12 BATALION DOWODZENIAMZapłacono
335764KowalskaJuliaKPOL2000Wolica9 Łódzka Brygada Obrony TerytorialnejSZapłacono
336953KowalskiPawełMPOL1983ToruńCSAiU ToruńLZapłacono
3371022KowalskiZbigniewMPOL1979KrakówDowództwo 2 Korpusu Polskiego - Dowództwo Komponentu LądowegoXLZapłacono
338230KozakIgnacyMPOL1999ZręcinAWLSZapłacono
339578KozakMateuszMPOL1995Przemyśl5 Batalion Strzelców PodhalańskichLTAKZapłacono
340717KozłowskiKrzysztofMPOL2001WarszawaWLP WATMZapłacono
341956KrajewskiPawełMPOL1985Komorowo5. Mazowiecka Brygada Obrony TerytorialnejLZapłacono
342559KrakowiakArturMPOL2002CzłopaAkademia Wojsk LądowychMTAKZapłacono
343677KrasońKrystianMPOL1995Nysa1psapXLTAKZapłacono
344649KrasowskiIgorMPOL2001ŻaryAkademia Marynarki WojennejMZapłacono
345178KrasuckiWojciechMPOL1982PierwoszynoMorska Jednostka Rakietowa SiemirowiceLZapłacono
346958KrasuskiMateuszMPOL1993SiedlceMZapłacono
347783KraszewskiKamilMPOL1988Świdwin21 Baza Lotnictwa Taktycznego ŚwidwinLTAKZapłacono
3481050KrawczykErnestMPOL1981WarszawaJPR Baza Lotnicza BARYTLZapłacono
349816KrawczykMateuszMPOL2000ChojneTheMentalWarriorsXLZapłacono
350880KrólRadosławMPOL1987WrocławJW 1245LZapłacono
351982KrólRafałMPOL1990ŁęczyceORP ,,Błyskawica"STAKZapłacono
352853KrukDonatMPOL1991WrocławMZapłacono
353771KrukKamilMPOL1995Nowa DębaLTAKZapłacono
354723KryjomJakubMPOL1998Ostrów WielkopolskiAkademia Wojsk LądowychMZapłacono
355525KrykowskiArielMPOL1990KwidzyńLZapłacono
35687KrysiakSzymonMPOL2002GdańskAkademia Wojsk LądowychMTAKZapłacono
357212KrzyszkowskiJakubMPOL2000RóżynaWojskowe Centrum Kształcenia MedycznegoLZapłacono
358890KubalaMaciejMPOL1991SosnowiecKMP KatowiceMZapłacono
35984KubiakKarolinaKPOL1977WejherowoXSZapłacono
360665KubilusRobertMPOL1970ŁapaliceMorska Jednostka Rakietowa SiemirowiceSZapłacono
361601KucharskiRafałMPOL1994GłubczyceKPP GłubczyceLZapłacono
362928KucharzakNorbertMPOL1990Biała PodlaskaBatalion Zmechanizowany Biała PodlaskaLZapłacono
363792Kuchczyńska MiśkowiakPaulinaKPOL1992Komprachcice10 Brygada LogistycznaLZapłacono
364722KucnerAdamMPOL1999ŁęczycaLZapłacono
365539KuczyńskiKarolMPOL1997Ostrów Mazowiecka16 psapMZapłacono
366921KuczyńskiMichałMPOL1987WrocławTRIMPMZapłacono
367949KudelskiIreneuszMPOL1970Osetnica43 Wojskowy Oddział GospodarczyLZapłacono
368798KujawskiRobertMPOL1988Siemirowice1 Lęborski Batalion Zmechanizowany/ 7BOWXLTAKZapłacono
369140KulaszewiczMaciejMPOL1992Lębork7 Brygada Obrony WybrzeżaMZapłacono
3709KulczakPawełMPOL1979BrodowoSfora BMKLZapłacono
3711002KulczyckiKamilMPOL1993Warszawa1 Baza Lotnictwa TransportowegoXLZapłacono
372983KulkaRafałMPOL1991Bielsko Biała18 bpdMZapłacono
373531KulsJanMPOL2003InowrocławWojskowe Centrum Kształcenia MedycznegoLTAKZapłacono
374608KurasGrzegorzMPOL1986Zawady1psapLZapłacono
375999KurpiewskiPiotrMPOL1993Skarbimierzyce12 BATALION DOWODZENIAMZapłacono
376515KurzawaMateuszMPOL2000RąbieńAkademia Wojsk LądowychMZapłacono
377231KutaKamilMPOL2002WrocławAkademia Wojsk LądowychSZapłacono
378747KuźnickiMaciejMPOL2001GdyniaAkademia Marynarki WojennejLZapłacono
379991KwiatkowskaEwaKPOL1991GrójecCentrum Rozpoznania i Wsparcia Walki RadioelektronicznejSZapłacono
380994KwiatkowskiDamianMPOL1992GrójecCentrum Rozpoznania i Wsparcia Walki RadioelektronicznejXLZapłacono
381909LachowskaDominikaKPOL2003WarszawaAkademia Marynarki WojennejMZapłacono
382268LaszukPaulinaMPOL1993ElblągAkademia Wojsk LądowychMZapłacono
383976LegutJakubMPOL2000WieprzLZapłacono
384219LeonarskaMałgorzataKPOL1987PoznańBiegające KrejzoleSZapłacono
385881LeończykMichałMPOL2002WrocławWojskowa Akademia TechnicznaSZapłacono
38663LepŁukaszMPOL1987WarszawaXLTAKZapłacono
387929LeszczyłowskiŁukaszMPOL1981Zieleniewo12 Pułk LogistycznyXLZapłacono
388647LeśniakMaksymilianMPOL1995Bielkowo102. bochr.LZapłacono
389860LewandowskaLarysaKPOL2003BydgoszczAkademia Marynarki WojennejLZapłacono
390584LewandowskiDawidMPOL1989Jarantowice3 Pułk Saperów ChełmnoLTAKZapłacono
391776LewandowskiMateuszMPOL2003SuminWojskowa Akademia TechnicznaMZapłacono
392574LewickiMaciejMPOL2001ŁapyPułk reprezentacyjny wojska PolskiegoLZapłacono
393731LęgasAdrianMPOL1996Kotuń1 Warszawska Brygada PancernaMZapłacono
39459LichotaMateuszMPOL1998Sienno104. blogLTAKZapłacono
395825LierszWłodzimierzMPOL1984Stargard2bsapLZapłacono
396895LikMarekMPOL1966ChełmChełm biegaLTAKZapłacono
397569LipiecŁukaszMPOL1995Łódź1 batalion kawalerii powietrznejLTAKZapłacono
398641LipiecŁukaszMPOL1997MirzecAkademia Wojsk LądowychMZapłacono
399206LisKarolMPOL2005WrocławAkademia Wojsk LądowychMZapłacono
40078LisowskiKacperMPOL2002ZłocieniecAkademia Wojsk LądowychMZapłacono
Strona 4 z 9