maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

VIII Setka Komandosa

VIII Setka Komandosa
Miejsce i data imprezy: Lubliniec-Posmyk  (Przystań Oblacka), 15 marca 2024
Organizator: Wojskowy Klub Biegacza „Meta" Lubliniec
Regulamin Regulamin biegu
Kategorie:
- Bieg na 100 kmWolne miejsca: 0

Zapisy wstrzymane. Osiągnięty został limit liczby zawodników.

Strona 2 z 9
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubKoszulkaZwrotPł.
101111ChmielewskiMariuszMPOL1979LegionowoWOCLZapłacono
102166ChmielniakKrzysztofMPOL1984CzaniecSforaBMKXLZapłacono
10337ChodorowskiArkadiuszMPOL1980AleksandrówULTRA KSPLZapłacono
104940ChojnackiBartłomiejMPOL2003KłajLotnicza Akademia WojskowaMZapłacono
105913ChojnackiJarosławMPOL1994Biała Podlaska18 batalion rozpoznawczyLZapłacono
106684ChwalczewskiKonradMPOL2000GdyniaAkademia Marynarki WojennejMZapłacono
107761ChyzińskiPawełMPOL1993Bydgoszcz1. Brygada LogistycznaSZapłacono
108592CiachlaMatyldaKPOL1985Szczecin12 BATALION DOWODZENIAMZapłacono
1091055CiebiadaMarcinMPOL1996ŁaskRezerwaMZapłacono
1101051CielewiczKrystianMPOL1999Przemyśl3 Batalion Strzelców PodhalańskichSZapłacono
111202CieślakMichałMPOL1988Rychwał17 Wielkopolska Brygada ZmechanizowanaMTAKZapłacono
1121004CieżakSławomirMPOL1993Kasinka Mała6bdowSZapłacono
11371CiszewskiBartłomiejMPOL1992Biała PodlaskaBBL 07LTAKZapłacono
114264CymermanAgataKPOL1993WrocławKMP WrocławSTAKZapłacono
115656CytawaAdrianMPOL1992Łęczna19 Batalion ZmechanizowanyMZapłacono
116687CzajkaAleksanderMPOL2002WarszawaWojskowa Akademia TechnicznaMTAKZapłacono
1171061CzarneckiŁukaszMPOL1988Wrocław31brtMZapłacono
118668CzechMichalMPOL1990MnikowLTAKZapłacono
119217DanielewiczDariaKPOL1998GniewkowoSTAKZapłacono
120872DankowskiWiktorMPOL2003DęblinLotnicza Akademia WojskowaXLTAKZapłacono
121833DarczyńskaKingaKPOL1986Tomaszów Mazowiecki7 dywizjon lotniczySZapłacono
122811DawidRafalMPOL1988SieradzDowództwo Garnizonu WarszawaSZapłacono
123939DawidowiczSewerynMPOL2002BydgoszczLotnicza Akademia WojskowaLZapłacono
124203DawidowskiMarcinMPOL2002KartuzyAkademia Marynarki WojennejMZapłacono
125698DąbrowskiKacperMPOL1998KlepaczkaMZapłacono
1268DąbrowskiKamilMPOL1997WarszawaSZapłacono
127740DąbrowskiWojciechMPOL2001RykiLZapłacono
128749DeskaPawełMPOL1991Ostróda9 Pułk RozpoznawczyLTAKZapłacono
129163DoboszKarolMPOL1996Białki1 batalion kawalerii powietrznejMZapłacono
130920DolatowskiŁukaszMPOL1987ToruńZakład Karny w Inowrocławiu Oddział Zewnętrzny w ToruniuXLZapłacono
131828DomaszewskiDamianMPOL1982Giełczyn18 pułk logistyczny ŁomżaXLZapłacono
132867DomianArkadiuszMPOL1986WejherowoAkademia Marynarki WojennejLZapłacono
133124DomoradzkiŁukaszMPOL1995SuwałkiLZapłacono
134116DorawaHubertMPOL1999SłupskAkademia Marynarki WojennejLZapłacono
135262DorochowiczAlicjaKPOL1997ToruńCSAiU ToruńSZapłacono
136967DoroszkiewiczJacekMPOL1997BiałystokLTAKZapłacono
137669DrywaMateuszMPOL2002ŚwiętochłowiceAkademia Wojsk LądowychLTAKZapłacono
138257DubielAngelikaKPOL1998Biała PodlaskaLTAKZapłacono
13936DubilMichałMPOL1979Kłodnica GórnaRajd Źródeł ChodelkiXLZapłacono
140183DudekPawełMPOL1998IlkowiceWojskowa Akademia TechnicznaMTAKZapłacono
1411015DunajMateuszMPOL1994LibiążWyznawcy bronkaMZapłacono
142960DurasiewiczBartekMPOL1988Szczecin12 BATALION DOWODZENIALZapłacono
14358DurlakKacperMPOL2002Nowy SączLZapłacono
144673DuszyńskiKamilMPOL1991Śreml6 batalion dowodzenia Sił PowietrznychMZapłacono
145532DutkiewiczMaciejMPOL1987WarszawaMazowiecki Oddział Żandarmerii WojskowejLZapłacono
146701DutkiewiczMaciejMPOL2003Nakło Nad NoteciąAkademia Wojsk LądowychLZapłacono
147700DworaźnyMateuszMPOL1999Tarnowskiego GoryAkademia Wojsk LądowychSZapłacono
148754DworczakJędrzejMPOL1998KoscianAkademia Wojsk LądowychLZapłacono
149980DybcioMariuszMPOL1978WarszawaWojskowa Akademia TechnicznaLZapłacono
150752DziurkiewiczVanessaKPOL2001GdyniaAkademia Marynarki WojennejSZapłacono
151115Essi-EzinhAleksanderMPOL1992UstkaSfora BMKLZapłacono
15255FalkowskiIgorMPOL1999SłupskAkademia Wojsk LądowychSZapłacono
153869FałkowskiAdrianMPOL2002OlsztynAkademia Marynarki WojennejMZapłacono
154254FamulskiMariuszMPOL1978Gołdap15 Gołdapski Pułk PrzeciwlotniczyLZapłacono
155871FamułaJacekMPOL2001LubliniecLotnicza Akademia WojskowaLTAKZapłacono
156579FedakJarosławMPOL1985Przemyśl5 Batalion Strzelców PodhalańskichLTAKZapłacono
157267FigatAleksandraKPOL1995WarszawaCOASMTAKZapłacono
15814FirmantyPrzemysławMPOL1978WarszawaCwałujące żółwieXLZapłacono
15944FlisDariuszMPOL1967ZabrzeELEB Ekstremalnie Leniwy Element BiegowyLZapłacono
160657FrączekŁukaszMPOL1992Kraków6bdowSTAKZapłacono
16175FręchNikodemMPOL2002PabianiceAkademia Wojsk LądowychMTAKZapłacono
162615FudalaMartaKPOL1995UstkaSfora BMKMZapłacono
163974GajdzicaJakubMPOL2001DębowiecLZapłacono
164840GajnyŁukaszMPOL1988Bielsko-Biała18bpdMZapłacono
165721GałuszkaRafałMPOL1999WarszawaPułk reprezentacyjny wojska PolskiegoMZapłacono
166788GargaczPiotrMPOL1994SulechówMZapłacono
167664GasikDawidMPOL1992Śrem6 batalion dowodzenia Sił PowietrznychMZapłacono
168151GawareckiPawełMPOL1997PsarskieMZapłacono
169659GawliczekMateuszMPOL2000RogówLZapłacono
170630GawrylczykPawełMPOL1983WejherowoLTAKZapłacono
171879GąsiorowskiMariuszMPOL1996Grudziądz8 Batalion Walki RadioelektronicznejSZapłacono
172861GąskaGrzegorzMPOL1999LatowiczLZapłacono
173513GibaDawidMPOL2002BiałystokAkademia Wojsk LądowychLZapłacono
174948GidelskiBartłomiejMPOL1996WieluńAkademia Wojsk LądowychMTAKZapłacono
17581GielecBartlomiejMPOL2001Tomaszów MazowieckiLTAKZapłacono
176720GieraSzymonMPOL2003NadmaPułk reprezentacyjny wojska PolskiegoLZapłacono
177237GierczukMariuszMPOL1987Nowe ChechłoZK WojkowiceMZapłacono
178781GliścińskiAdamMPOL1999Tomaszów MazowieckiMTAKZapłacono
1791046GliwkaKamilMPOL1990GarwolinSPSPLZapłacono
180944GłodekKamilMPOL2000InowrocławAkademia Wojsk LądowychXLZapłacono
181186GłogowskiMichałMPOL1998RadomWLP WATMZapłacono
182200GłowackiAndrzejMPOL1971LegionowoMłody vs StaryLZapłacono
183691GłowniaKonradMPOL2001ChrzanówWojskowa Akademia TechnicznaSZapłacono
184741GłuszkowskiKamilMPOL1992Ciechanów2 ORelMZapłacono
1851020GmyrekDominikMPOL2000SadówAkademia Wojsk LądowychMZapłacono
186156GobisMateuszMPOL1997Szczecinek12 Brygada ZmechanizowanaLTAKZapłacono
187235GolecRafałMPOL1990Krzesk Królowa Niwa18 batalion rozpoznawczyMTAKZapłacono
188926GoliszMateuszMPOL2002WrocławAkademia Wojsk LądowychMZapłacono
189904GoliszekPatrykMPOL1995PowidzAkademia Wojsk LądowychLZapłacono
190846GołuchowskiJakubMPOL1996Kielce7 batalion kawalerii powietrznejMTAKZapłacono
191962GonciarzPiotrMPOL1996AugustówLZapłacono
192883GórskiMichalMPOL2002CiechanówWojskowa Akademia TechnicznaSZapłacono
193923GórskiWojciechMPOL2001EłkWojskowa Akademia TechnicznaLTAKZapłacono
194826GrabarczykSebastianMPOL1973Stargard2bsapMZapłacono
195236GrabowskiZbigniewMPOL1970ŁomiankiSfora BMKMZapłacono
19679GramsDariuszMPOL1995Mirosław12 Brygada ZmechanizowanaXLTAKZapłacono
19730GreserArturMPOL1974BogucinGRH CommandoMTAKZapłacono
198686GrońMateuszMPOL2000KluszkowceWojskowa Akademia TechnicznaLZapłacono
199692GruszczyńskiKamilMPOL1991KoscielecMTAKZapłacono
200537GryningIgorMPOL2002ChojniceAkademia Marynarki WojennejMZapłacono
Strona 2 z 9