maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

VIII Setka Komandosa

VIII Setka Komandosa
Miejsce i data imprezy: Lubliniec-Posmyk  (Przystań Oblacka), 15 marca 2024
Organizator: Wojskowy Klub Biegacza „Meta" Lubliniec
Regulamin Regulamin biegu
Kategorie:
- Bieg na 100 kmWolne miejsca: 0

Zapisy wstrzymane. Osiągnięty został limit liczby zawodników.

Strona 1 z 9
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubKoszulkaZwrotPł.
11TurkowskaAleksandraKPOL1998Gliwice6 BATALION POWIETRZNODESANTOWYSZapłacono
22WalczakAdrianMPOL1995Grodków13 ŚBOTMTAKZapłacono
33MarczykJarosławMPOL1968WrocławWrocławski Klub WysokogórskiXLZapłacono
44SzyszkaKacperMPOL2000KutnoWojskowa Akademia TechnicznaSZapłacono
55WięczkowskiWojciechMPOL1974WarszawaLZapłacono
66OchrymiukGrzegorzMPOL1998Warszawa35. Wojskowy Oddział GospodarczyLZapłacono
77WypłoszKacperMPOL2002GostyninAkademia Wojsk LądowychLZapłacono
88DąbrowskiKamilMPOL1997WarszawaSZapłacono
99KulczakPawełMPOL1979BrodowoSfora BMKLZapłacono
1010JaniszewskiAndrzejMPOL1981WarszawaCwałujące ŻółwieMZapłacono
1111BambynekEwaKPOL2003DroniowiceAkademia Wojsk LądowychMZapłacono
1212MuchaHubertMPOL2000WrocławAkademia Wojsk LądowychLZapłacono
1313KaczorowskiDamianMPOL1998Klimontów1 Baza Lotnictwa TransportowegoMTAKZapłacono
1414FirmantyPrzemysławMPOL1978WarszawaCwałujące żółwieXLZapłacono
1515HołdyńskiMirosławMPOL1961Kąty WrocławskieWKB Meta LubliniecLZapłacono
1616KołuckiStefanMPOL1988WarszawaSfora BMKLTAKZapłacono
1717RomanKrzysztofMPOL1977BolszewoSfora BMKXXLZapłacono
1818ŁuszczakMirosławMPOL1982GrudziądzMTAKZapłacono
1919OpiekaMariuszMPOL1978Dęblin1 Baza Lotnictwa TransportowegoLZapłacono
2020PiotrowskiŁukaszMPOL1995SuwałkiJW 1747XLZapłacono
2121OttoSzymonMPOL2001WrocławAkademia Wojsk LądowychMTAKZapłacono
2222MateusiakCezaryMPOL1997Bartoszyce20 BZSZapłacono
2323BiernaczykJuliaKPOL1997Ostrów Wlkp1. bspMZapłacono
2424RutkowskaMichaelaKPOL1997Olsztyn4W-MBOTXSZapłacono
2525UrbaniakMaciejMPOL2000MiliczLTAKZapłacono
2626GrzelaKarolMPOL1991MorągLZapłacono
2727Anonim#355258LechuMPOL1994Poręba LaskowskaLZapłacono
2828ReszkaOlgaKPOL1997PuławyAkademia Wojsk LądowychSTAKZapłacono
2929ZiębaMarcinMPOL1994Warszawa6 Mazowiecka Brygada Obrony TerytorialnejLZapłacono
3030GreserArturMPOL1974BogucinGRH CommandoMTAKZapłacono
3131WyleżuchWiktorMPOL1999BojszowyWojskowe Centrum Kształcenia MedycznegoLZapłacono
3232PiskorzMateuszMPOL1987Częstochowa18 Pułk ArtyleriiMTAKZapłacono
3333ZiółkowskiKamilMPOL1987SuwałkiLTAKZapłacono
3434RybarskiPawełMPOL2000UjsołyMTAKZapłacono
3535WalczakSławomirMPOL1969GałązczyceLTAKZapłacono
3636DubilMichałMPOL1979Kłodnica GórnaRajd Źródeł ChodelkiXLZapłacono
3737ChodorowskiArkadiuszMPOL1980AleksandrówULTRA KSPLZapłacono
3838WojtowiczPiotrMPOL2002BrzozówLTAKZapłacono
3939PerczyńskiŁukaszMPOL1985LubraniecXLTAKZapłacono
4040SicińskiDamianMPOL2001PrzemoczeTeam JarekXXLZapłacono
4141StyczeńJustynaKPOL1983ZabrzeELEB Ekstremalnie Leniwy Element BiegowySZapłacono
4242WielgusKrystianMPOL1978GołdapRCI OlsztynMTAKZapłacono
4343Anonim#355279MaverickMPOL1994Bielsko-BiałaMZapłacono
4444FlisDariuszMPOL1967ZabrzeELEB Ekstremalnie Leniwy Element BiegowyLZapłacono
4545SzczypkaPatrickMPOL1990Biała Podlaska1 Warszawska Brygada PancernaLTAKZapłacono
4646KędraAntoniMPOL1996KłodzkoMTAKZapłacono
4747PskowskiKarolMPOL1982Grajewo2 REGIONALNA BAZA LOGISTYCZNA SKŁAD OSOWIECMZapłacono
4848KajaRobertMPOL1969WieluńSfora BMKXXLZapłacono
4949BrzostowskiKarolMPOL1991WarszawaXLZapłacono
5050Puchalska-KociszGabrielaKPOL1979Giżycko41BLP GiżyckoXLTAKZapłacono
5151Anonim#355305MPOL1986PiłaLZapłacono
5252KarpowiczTomaszMPOL1981WrocławXLZapłacono
5353UlczyńskiMarcinMPOL1968WarszawaCwałujące ŻółwieLZapłacono
5454RóżewiczDariuszMPOL1962TychyPANCEMZapłacono
5555FalkowskiIgorMPOL1999SłupskAkademia Wojsk LądowychSZapłacono
5656SłapczyńskaMartaKPOL1992Lębork1 Lęborski Batalion Zmechanizowany/ 7BOWMTAKZapłacono
5757SadochTomaszMPOL1997Mińsk Mazowiecki10 WpsamMTAKZapłacono
5858DurlakKacperMPOL2002Nowy SączLZapłacono
5959LichotaMateuszMPOL1998Sienno104. blogLTAKZapłacono
6060WielgusMateuszMPOL1998Suwałki14 Pułk PrzeciwpancernyLTAKZapłacono
6161KociszKamilMPOL1977Giżycko15 Brygada ZmechanizowanaXLTAKZapłacono
6262SzymańskiŁukaszMPOL1992Biała PodlaskaLZapłacono
6363LepŁukaszMPOL1987WarszawaXLTAKZapłacono
6464NowakArkadiuszMPOL2001SzprotawaAkademia Wojsk LądowychMZapłacono
6565StempniakZbigniewMPOL1976HelKomenda Portu Wojennego GdyniaXLTAKZapłacono
6666JeziornyRyszardMPOL1963WieluńWieluń BiegaLZapłacono
6767OssowskiMichalMPOL1986RossoszLZapłacono
6868Anonim#355346MPOL1990JaworznoLTAKZapłacono
6969TurowskiRafałMPOL1979GdańskKomenda Portu Wojennego GdyniaMTAKZapłacono
7071CiszewskiBartłomiejMPOL1992Biała PodlaskaBBL 07LTAKZapłacono
7172PrzekazaŁukaszMPOL1991Siedlce1 Warszawska Brygada PancernaLZapłacono
7273KamińskiKonradMPOL2001ToruńAkademia Wojsk LądowychXLZapłacono
7374MichalskiKarolMPOL2000Poznań31 BLTMZapłacono
7475FręchNikodemMPOL2002PabianiceAkademia Wojsk LądowychMTAKZapłacono
7576WesołowskiKacperMPOL2001PodszkleAkademia Wojsk LądowychSZapłacono
7677PecioMariuszMPOL1977WarszawaAkademia PożarniczaMTAKZapłacono
7778LisowskiKacperMPOL2002ZłocieniecAkademia Wojsk LądowychMZapłacono
7879GramsDariuszMPOL1995Mirosław12 Brygada ZmechanizowanaXLTAKZapłacono
7980TomczakDominikMPOL1971SlupskMorska Jednostka Rakietowa SiemirowiceLZapłacono
8081GielecBartlomiejMPOL2001Tomaszów MazowieckiLTAKZapłacono
8182PatrzyńskiJakubMPOL2001WarszawaAkademia Wojsk LądowychLTAKZapłacono
8283BugajWiktorMPOL1998BydgoszczLZapłacono
8384KubiakKarolinaKPOL1977WejherowoXSZapłacono
8485MiłkowskiMichałMPOL1997WęgorzewoMZapłacono
8586StaniszDamianMPOL1984Biała Podlaska23 Baza Lotnictwa TaktycznegoLTAKZapłacono
8687KrysiakSzymonMPOL2002GdańskAkademia Wojsk LądowychMTAKZapłacono
8788OstrowskaIgaKPOL1997WęgorzewoXSZapłacono
8889PłotkaPawełMPOL1989Gdynia6 Ośrodek RadioelektronicznyLTAKZapłacono
8990WolińskiKarolMPOL1985LegbądSGOMZapłacono
9091JagiełłoPawełMPOL1983ZgierzAkademia Wojsk LądowychMZapłacono
9192PogorzelskiAmadeuszMPOL1998Szczytno1 Warszawska Brygada PancernaMTAKZapłacono
9293KaczykowskiMariuszMPOL1982WierzchucinoWOCMZapłacono
9394BlajerPiotrMPOL1988Przemyśl5 Batalion Strzelców PodhalańskichLTAKZapłacono
9495RadziejewskiPawełMPOL1995Wrocław3 Brygada RadiotechnicznaMTAKZapłacono
9596PachuckiPawełMPOL2001EłkSekcja Skoków Spadochronowych S3WATSZapłacono
9697KosutMonikaKPOL1997Sulęcin17 Wielkopolska Brygada ZmechanizowanaXSZapłacono
9798JurczukNektariuszMPOL2001WarszawaSekcja Skoków Spadochronowych S3WATLZapłacono
9899MłynarczykTatianaKPOL1984WołczkowoSZapłacono
99100NaspińskiZygmuntMPOL2001LubinMZapłacono
100101PytelAdrianMPOL1980Cieszyn13 ŚBOTXXLTAKZapłacono
Strona 1 z 9