maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

VIII TOYOTA Bieg Sylwestrowy

VIII TOYOTA Bieg Sylwestrowy
Miejsce i data imprezy: Jelcz-Laskowice, 31 grudnia 2023
Organizator: KB Harcownik Jelcz-Laskowice - www.facebook.com/kbharcownik, e-mail: kbharcownik@wp.pl,

PARTNERZY:
UMiG Jelcz-Laskowice
Centrum Sportu i Rekreacji Jelcz-Laskowice
TOYOTA MOTOR MANUFACTURING POLAND SP. Z O.O. ODDZIAŁ ŁĘG
Regulamin Regulamin zawodów


Minimalny wiek to: 
14 lat - dla biegu 5 km i marszu Nordic Walking 5 km
16 lat - dla biegu 10 km

Oświadczenie dla Rodzica lub Opiekuna dla osoby niepełnoletniej

Weryfikacja elektronicznych zgłoszeń i zapisy dodatkowe:
30.12.2023 - Centrum Sportu i Rekreacji w Jelczu-Laskowicach, w godz. 18:00 - 19:30
31.12.2023 - Centrum Sportu i Rekreacji w Jelczu-Laskowicach, w godz. 8:30-10:30 (dzień biegu)



Organizator dopuszcza odbiór numeru startowego i pakietu w imieniu uczestnika przez osobę przez niego upoważnioną - wymagany jest wydrukowany i podpisany formularz

Kategorie:
- Bieg 10 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 100
- Bieg 5 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 100
- Marsz Nordic Walking na 5 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 100

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 7 z 11
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubSkarpetkiPł.
601GrądzielewskiPawełMPOL10KM, M50-591970Kalisz 40-42Zapłacono
602GrądzielewskaAnnaKPOL5KM, K50-591973Kalisz 40-42Zapłacono
603KonieczekMagdalenaKPOL10KM, K20-291994Jelenia Góra36-39Zapłacono
604KopaczMichałMPOL10KM, M30-391990WilczycePerła Team 43-46Zapłacono
605SzyszkoRobertMPOL10KM, M40-491976GłogówekCursores Głogówek 43-46Zapłacono
606ZychowiczPawełMPOL10KM, M40-491979OtmuchówOTM.b 43-46Zapłacono
607Kamińska-SulichIwonaKPOL5KM, K40-491974Wrocław36-39Zapłacono
608MuchaMarcinMPOL10KM, M20-291995StrzelinLitwin Sports 43-46Zapłacono
609ChojnackiTomaszMPOL5KM, M40-491982Ozimek 43-46
610PrzybyłaGrzegorzMPOL10KM, M40-491980Brzeg 43-46Zapłacono
611BieniaszewskiMarcinMPOL10KM, M30-391987BrzegSztuka Ruchu 43-46Zapłacono
612BieniaszewskaMartaKPOL10KM, K30-391988Brzeg 40-42Zapłacono
613KowalczykMateuszMPOL5KM, M30-391990WrocławMocna Grupa Cezara 43-46Zapłacono
614KolesińskiWojciechMPOL10KM, M30-391988Wrocław 43-46Zapłacono
615DymkowskaMałgorzataKPOL5KM, K40-491976WrocławVelicante Sport Team 40-42Zapłacono
616NapiórkowskiWojciechMPOL10KM, M30-391986Lubin 43-46Zapłacono
617ŁatwińskaMarzenaKPOL10KM, K50-591972PietrzykowiceMocna Grupa Cezara36-39Zapłacono
618ŁatwińskiMateuszMPOL10KM, M20-291996Pietrzykowice 43-46Zapłacono
619WorekDawidMPOL10KM, M40-491978OtmuchówOTM.b 40-42Zapłacono
620KubiczDawidMPOL10KM, M30-391985Warta Bolesławiecka 40-42Zapłacono
621KużajGrzegorzMPOL10KM, M40-491978PrzejęsławBrak klubu 40-42Zapłacono
622ŁatwińskiLukaszMPOL10KM, M30-391992Wrocław 43-46Zapłacono
623DereńMarcinMPOL5KM, M40-491979Jelcz-Laskowice 43-46Zapłacono
624FidotMateuszMPOL5KM, M14-152009GłogówekCursores Głogówek 40-42Zapłacono
625ChlebowiczMarcinMPOL5KM, M40-491981WrocławDobry-trener.pl 43-46Zapłacono
626GdowskiWojtekMPOL5KM, M30-391986Jelenia GóraSTOMET POLSKA TEAM 40-42Zapłacono
627RudykPiotrMPOL10KM, M50-591972LubinToyota Dobrygowski Lubin 40-42Zapłacono
628KasperskaAgnieszkaKPOL10KM, K30-391985LubinToyota Dobrygowski Lubin36-39Zapłacono
629BergielAgnieszkaKPOL10KM, K30-391989LubinToyota Dobrygowski Lubin36-39Zapłacono
630HawrylukŁukaszMPOL10KM, M40-491981LegnicaToyota Dobrygowski Lubin 40-42Zapłacono
631SadkowskiMarcinMPOL5KM, M30-391987PolkowiceToyota Dobrygowski Lubin 43-46Zapłacono
632BabaianAndranikMPOL10KM, M30-391990LubinToyota Dobrygowski Lubin 40-42Zapłacono
633HajderPawełMPOL10KM, M30-391986ChojnówToyota Dobrygowski Lubin 40-42Zapłacono
634PeszkoRafałMPOL5KM, M20-291995WrocławDąbrowski Team 43-46Zapłacono
635HorodynskaMiroslawaKPOL10KM, K40-491975Karlowicekotwica brzeg36-39Zapłacono
636RaczkowskiAlbertMPOL10KM, M50-591972Brzegkotwica brzeg 40-42Zapłacono
637KopczyńskiTomaszMPOL5KM, M20-291995Jelcz-LaskowiceSPARTANIE DZIECIOM 43-46Zapłacono
638AdachSylwiaKPOL5KM, K40-491980Borowa 40-42Zapłacono
639WilkAgnieszkaKPOL5KM, K40-491974Kruszowice 40-42Zapłacono
640JezierskiArkadiuszMPOL5KM, M40-491980LubinToyota Dobrygowski Lubin 43-46Zapłacono
641MireckiDamianMPOL10KM, M30-391987Kiełczów 40-42Zapłacono
642KasperskiMarcinMPOL10KM, M40-491982Lubin 43-46Zapłacono
643SzyportaWaldemarMPOL10KM, M50-591972NamysłówActivrun Namysłów 43-46Zapłacono
644PiwowarczykPawełMPOL5KM, M14-152008Chwalowice K Jelcza Laskowic 40-42Zapłacono
645PiwowarczykWeraKPOL5KM, K14-152009Chwalowice K Jelcza Laskowic 40-42Zapłacono
646SteelMayaKGBR5KM, K14-152009Sheffield36-39Zapłacono
647PiwowarczykKikaKPOLNW51983Chwalowice K Jelcza Laskowic36-39Zapłacono
648KuźmickaReginaKPOLNW51956Kiełczów36-39Zapłacono
649KsiążkiewiczMagdalenaKPOL10KM, K30-391992OleśnicaOsadkowski Run4Fun36-39Zapłacono
650RomanArkadiuszMPOL10KM, M40-491983BystrzycaKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE 43-46Zapłacono
651PindorKrystianMPOL10KM, M40-491980Wilczyce 40-42Zapłacono
652KusalTomaszMPOL5KM, M20-291995Wrocławomasz.team 40-42Zapłacono
653KastelikMichałMPOL10KM, M30-391984BrzegKlub HDK PCK "SAPER" przy 1psap w Brzegu 43-46Zapłacono
654WoźniakWojciechMPOL10KM, M30-391987Chrząstawa Wielka 43-46
655AtlasKamilMPOL10KM, M40-491980Opole 40-42Zapłacono
656SzmytSzymonMPOL10KM, M20-291997Wrocław 40-42Zapłacono
657CzarneckaPaulinaKPOL10KM, K20-291997Wrocław36-39Zapłacono
658StańkoMarekMPOL10KM, M50-591968GłuszycaTOYOTA RUNMATOR 43-46Zapłacono
659HawroPatrykMPOL10KM, M30-391988StanowiceSynergia CrossCamp OŁAWA 40-42Zapłacono
660ZarzyckiKrzysztofMPOL10KM, M30-391991OławaAUTOLIV RUN TEAM 43-46Zapłacono
661HessKubaMPOL10KM, M30-391990Opole 43-46Zapłacono
662PiwowarczykTomekMPOL10KM, M40-491978Chwalowice K Jelcza Laskowic 40-42Zapłacono
663WróbelMarcinMPOL5KM, M30-391984Łowicz 43-46Zapłacono
664WróbelNataliaKPOL10KM, K30-391988Łowicz36-39Zapłacono
665MańkaKarolMPOL10KM, M30-391987BłaszkiMUKS 43-46Zapłacono
666MidorKarolinaKPOL5KM, K20-291995Wrocławomasz.team36-39Zapłacono
667PrusakowskiDanielMPOL5KM, M30-391984Jelenia GóraSTOMET POLSKA TEAM 40-42Zapłacono
668OkońskiTomaszMPOL10KM, M30-391988SobótkaKB Sobótka 40-42Zapłacono
669StudenckiPiotrMPOL10KM, M16-192006Nysa 43-46Zapłacono
670LesniamSebastianMPOL5KM, M30-391989NysaDąbrowski Team 43-46Zapłacono
671LesiukAleksandraKPOL5KM, K40-491983Wilczyce 40-42Zapłacono
672GrodzkaAnnaKPOL5KM, K40-491983Wilczyce36-39Zapłacono
673LesiukGrzegorzMPOL5KM, M40-491983Wilczyce 43-46Zapłacono
674NiewierkiewiczŁukaszMPOL5KM, M30-391984Wilczyce 43-46Zapłacono
675AmbrozikAdamMPOL10KM, M40-491975BrzegTEAM AMBROZIK 40-42Zapłacono
676BodysMariaKPOLNW51981Wrocław36-39
677JanuszkiewiczKrzysztofMPOL10KM, M40-491978OławaBiegnij Oławo 43-46
678SzwaberMaciejMPOL5KM, M14-152008MiłoszyceSKS Moto Jelcz-Laskowice 43-46Zapłacono
679ZasadaMichałMPOL10KM, M40-491976DomasławParkrun Wrocław 43-46Zapłacono
680Stramowska-JarczewskaSandraKPOL10KM, K30-391988WołczynSparta Ultra Team36-39Zapłacono
681WięckowskiMarekMPOL10KM, M40-491982Wrocław 43-46Zapłacono
682ŚwierczekZbigniewMPOL5KM, M50-591964Brzeg 40-42Zapłacono
683ObraniakRobertMPOL5KM, M50-591968WałbrzychObrateam 40-42Zapłacono
684CzaplińskaIzabelaKPOL10KM, K40-491974OławaAMATOR36-39Zapłacono
685ObraniakBeataKPOL5KM, K50-591970WałbrzychObrateam36-39Zapłacono
686ObraniakŁukaszMPOL5KM, M30-391993WałbrzychObrateam 40-42Zapłacono
687GiemzaJustynaKPOL10KM, K30-391992Miłocice36-39
688LamperskiWojciechMPOL10KM, M50-591968WrocławLitwin Sports 43-46
689PołećKonradMPOL5KM, M40-491981OławaTOYOTA RUNMATOR 40-42Zapłacono
690SieradzkaEwaKPOLNW51975Miłoszyce 40-42Zapłacono
691LechowskiJanMPOL5KM, M60-691958Jelcz-Laskowice 43-46Zapłacono
692KrupchenkoValeriiaKUKR5KM, K20-292000OpoleKB Odra Opole36-39Zapłacono
693WąchockiMichałMPOL10KM, M40-491981SiechniceTERMOAPARATURA TEAM 43-46Zapłacono
694WanatWacławMPOL10KM, M70+1946WrocławParkrun Wrocław 40-42Zapłacono
695CzajkowskiStanisławMPOL5KM, M60-691958Jelcz-LaskowiceKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE 40-42Zapłacono
696ChudaElżbietaKPOLNW51960Jelcz-LaskowiceMorsy z Jelcza36-39Zapłacono
697WiraMirosławMPOL10KM, M60-691959Wrocław 43-46Zapłacono
698BednarzDamianMPOL10KM, M40-491976PaczkowTrunkowcy 40-42Zapłacono
699RolińskiRadosławMPOL10KM, M50-591972DąbrowaKB PLUA 43-46Zapłacono
700DakusMykolaMUKR10KM, M40-491977OleśnicaKB PLUA 40-42Zapłacono
Strona 7 z 11