maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

Vistula Winter Swimming II - Ice Cup Poland 2023

Vistula Winter Swimming II - Ice Cup Poland 2023
Miejsce i data imprezy: Stężyca (ORW Wyspa Wisła), 04 marca 2023
Organizator: Klub Sportowy Nadwiślańska Grupa Open Water and Winter Swimming Z łabędziem Pływać
Regulamin Regulamin zawodów


Opłata startowa dotyczy dystansu! Start na dwóch dystansach możliwy będzie po wniesieniu drugiej opłaty startowej, czyli podwójnej opłaty startowej!
Kategorie:
- Dystans 100 mWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 103
- Dystans 250 mWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 103
- Dystans 500 mWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 103
- Dystans 750 mWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 103
- Dystans 1000 mWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 103

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaDrugi dystansRok ur.MiejscowośćKlubPł.
1SkulimowskiJerzyMPOL1000M1959Czarny Las010 ZimnomaniacyZapłacono
2PatalanBeataKPOL250M1977Nowy Dwór Mazowiecki009 Zimny PatrolZapłacono
3CiszekPrzemysławMPOL250M100 m1979Warszawa009 Zimny PatrolZapłacono
4PawłowskaAgnieszkaKPOL250M1001982Warszawa009 Zimny PatrolZapłacono
5SzcześniakMartaKPOL1000M1978Warszawa009 Zimny Patrol
6SadowskiRafałMPOL500M1978Warszawa009 Zimny PatrolZapłacono
7Dziublińska-WalczukAnnaKPOL250M1977Warszawa009 Zimny PatrolZapłacono
8SerdeńMichałMPOL250M100m1984ZgierzZgierzoludy
9GosMichałMPOL500M1980Warszawa009 Zimny Patrol
10KożuchowskiKrzysztofMPOL1000M1968Kuklówka Zarzeczna010 Zimnomaniacy
11KojSabinaKPOL1000M1985Piekary ŚląskieTermoklina Świętochłowice
12TruchanGrzegorzMPOL1000M1961Chorzow003 Termoklina ŚwiętochłowiceZapłacono
13KojAgnieszkaKPOL750M2501979ŚwiętochlowiceTermoklina Świętochłowice
14WilkMonikaKPOL1000M1976Siemianowice ŚląskieTermoklina Świętochłowice
15ŚwitajPiotrMPOL1000M1982BrzezinyNGOWWS - Z łabędziem pływać.
16BabicaIzabelaKPOL1000M1979Rokietnica019 Żaglica
17StochmiałekWojciechMPOL1000M1979Większyce006 Wodniacki Klub Sportowy AQUA ACTIVE Kędzierzyn-Koźle
18Matusiak Vel MatuszewskiAdamMPOL500M1974OlsztynMasters Olsztyn
19BrazukBożenaKPOL100M1969Warszawa009 Zimny Patrol
20SzarkowskiRobertMPOL500M1970Warszawa009 Zimny Patrol
21PogodaDorotaKPOL1000M1981Chorzów003 Termoklina ŚwiętochłowiceZapłacono
22KowalskaDorotaKPOL100M1983StężycaNGOWWS - Z łabędziem pływać.
23KosiorekAnnaKPOL100M1973RykiNGOWWS - Z łabędziem pływać.
24BanyMarekMPOL750M1976Puławy002 NGOWWS Z Łabędziem Plywac
25MazerantMaciejMPOL250M197895-020Zimno i Fajnie | Aqua Speed
26MazurekSebastianMPOL1000M2501974Wrocław012 Gajewski Swimming Team & Icebreakers Wrocław
27DonartJanMPOL750M1987WarszawaTwister Team / Karaś TeamZapłacono
28KraczkowskiArkadiuszMPOL750M1971Kady011 Komando Miśki
29KruszyńskiStanisławMPOL250M1960WarszawaKLUB. MORSÓW.DARLOWSKIE. TWARDZIELE
30KoteckaAnnaKPOL750M1965Poznań019 Żaglica
31JaśkiewiczRomanMPOL250M1960Warszawa
32StachowiakAgnieszkaKPOL250M1001969Poznań019 ŻaglicaZapłacono
33SzklarzewskiRafałMPOL250M100m1985GłogówW2M/ KSRG RUDNA
34JagielińskiArturMPOL250M1988Warka014 Warecki MorsyZapłacono
35MacewiczKatarzynaKPOL100M1973Warka014 Warecki Morsy
36MajchrzakŁukaszMPOL1000M1991Dęblin002 NGOWWS Z Łabędziem Plywac
37WiniarczykJacekMPOL1000M2501971Warka
38MichalakIrminaKPOL100M1996Grójec-Zapłacono
39MówińskiGrzegorzMPOL750M1969OlsztynMasters Olsztyn
40ŁagowskaJustynaKPOL250M1982OlsztynMasters OlsztynZapłacono
41PałoszDanielMPOL1000M1973Wolin001 Klub Sportowy Silesia Winter SwimmingZapłacono
42WoźniakPatrykMPOL1000M1980Grodzisk Mazowiecki010 ZimnomaniacyZapłacono
43KarwowskaEdytaKPOL500M100 m1976Siedlce009 Zimny Patrol
44RogowskiMichałMPOL250M1979PionkiPionkowskie Morsy
45PrygielRobertMPOL250M1971PionkiPionkowskie Morsy
46DrelewskiIreneuszMPOL250M1967PionkiPionkowskie Morsy
47DrelewskiMichałMPOL250M1993PionkiPionkowskie Morsy