maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

X BIEG CICHOCIEMNYCH - start 10:00

X BIEG CICHOCIEMNYCH - start 10:00
Miejsce i data imprezy: Sochaczew (Amfiteatr przy ul. Podzamcze), 17 czerwca 2023
Organizator: UKS Dragon Fight Club
Burmistrz Miasta Sochaczewa - Piotr Osiecki
Regulamin Regulamin

Wszelkie uwagi prosimy kierować na adres slawomir.cypel@o2.pl
Kategorie:
- Bieg na 14 km - start 10:00Wolne miejsca: b.d.

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubKoszulkaPł.
1JaniszewskiAndrzejMPOL1981WarszawaCwałujące ŻółwieZapłacono
2BorowskiMateuszMPOLSM1992SochaczewLZapłacono
3JagodzkiDanielMPOL1985KielceScyzory OCRM
4GuzyMateuszMPOL1988KielceScyzory OCRM
5DulębaMarcinMPOL1988KielceScyzory OCR
6KowalczykMaciejMPOLMS1984SochaczewXLZapłacono
7JaniszewskiMichałMPOL1983KobyłkaZabiegany Wołomin
8WolentarskiPrzemysławMPOL1985KobyłkaZabiegany Wołomin
9ChmielAnnaKPOL1989WołominZabiegany WołominZapłacono
10WójcikRafałMPOL1997RadzyminSfora BMKL
11SmolińskiKrzysztofMPOLMS1995SochaczewM
12SałekPiotrMPOLMS1991SochaczewLZapłacono
13StanJacekMPOL1972Biała RawskaM
14KupniewskiSebastianMPOLMS1987Nowa Sucha
15SikorskiMateuszMPOLMS1988SochaczewOCR SochaczewMZapłacono
16BrzezińskiŁukaszMPOL1994MłodzieszynXLZapłacono
17DąbrowskiMateuszMPOLMMA1996SochaczewDragon Fight Club SochaczewL
18GajdaMichałMPOLMS1985Sochaczew
19TomczakWioletaKPOL1983PrzepitkiZapłacono
20TulczyńskiMarcinMPOL1968WarszawaCwałujące ŻółwieZapłacono
21OszkielRafałMPOL1978Seroki ParcelaL
22OszkieKamilMPOLMS1998SochaczewXL
23SyskaIzabelaKPOLSM2000Gawrony 831 BKPOWS
24MichnowskaMałgorzataKPOLSP1988PiastówOSP PiastówM
25PaśkaMarekMPOL1975ŁośRunning Moose
26PawłowskiAndrzejMPOL1984SkierniewiceParkrun SkierniewiceM
27ZastawnaAnetaKPOL1979WarszawaL
28ChmielewskiSzymonMPOLMS1995Sochaczew
29PiórkowskaElżbietaKPOL1980DaniszewoM
30MyślińskiKonradMPOL1981WarszawaJAMAKO OCR
31KisiołekJarosławMPOL1982WarsyJAMAKO OCR
32WrońskiKrzysztofMPOLSP1975PiastówStraż PożarnaM
33WójciakMateuszMPOL1995Łódź
34SzwarcGrzegorzMPOL1978ChyliceCombat
35SzwarcFranciszekMPOL2005Chylice
36ZasowskiGrzegorzMPOL1977Grodzisk MazowieckiSfora BMKXL
37BłaszczykMateuszMPOLSM1992Kamion37dr OP
38ZgutkaJacekMPOLSM1979Piastów18SBOTL
39RatynskiPawełMPOL1985MogielnicaTeam Dwa Ognie
40PopiołekMateuszMPOL1985Nowa IwicznaOCEANICUS
41OlesińskiPiotrMPOLMS1981SochaczewDrużyna Orzecha Żyrardów
42BojdaJakubMPOL1994KraśnikM
43KucharskiMirosławMPOL2002LubiejewM