maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

SILESIAMAN TRIATHLON PSZCZYNA 2023

SILESIAMAN TRIATHLON PSZCZYNA 2023
Miejsce i data imprezy: Pszczyna - OSW Łąka, 21 maja 2023
Organizator: Holistix Events marka handlowa firmy KAPF Daniel Wójcik
Regulamin Regulamin Zawodów
.
Kategorie:
- Triathlon 1/8 IMWolne miejsca: 226

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubKoszulkaPł.
1KidaOlgaKPOLK301987Nowe ChechłoS damskaZapłacono
2TideKrzysztofMPOLM201997Żory7ProTeamZapłacono
3JanotaDanielMPOLM201999Bąków M męskaZapłacono
4MazurekMirosławMPOLM301984RybnikSilesia Rybnik ThundersZapłacono
5BrzuskaGrzegorzMPOLM301989Opole
6ŁukowskiDariuszMPOLM50+1964Strzelce OpolskieGmina Strzelce OpolskieZapłacono
7AdamczykPiotrMPOLM50+1973ToporowiceZapłacono
8KrausKajetanMPOLM301989PszczynaZapłacono
9KorbanekArkadiuszMPOLM401983Bytom L męskaZapłacono
10WiechećKlaudiuszMPOLM201996Zamarski XL męska
11WochnikJarosławMPOLM401977BytomZapłacono
12KurtykaAgnieszkaKPOLK401980Dąbrowa GórniczaTriathlon Dąbrowa Górnicza
13KaniaMarekMPOLM50+1968SosnowiecTeam Zoot
14LisowskaBarbaraKPOLK401974Mysłowice M damska
15ManterysMateuszMPOLM201997KrakówZapłacono
16Pyszka-BazanAlicjaKPOLK301993TychyZapłacono
17KlimekPawełMPOLM301991Strumień L męska
18WalentekDawidMPOLM301990KonopiskaZapłacono
19LazarDamianMPOLM301986ŻoryZapłacono
20WójcickiRemigiuszMPOLM301989PszczynaZapłacono
21FrejAdamMPOLM401980Łąka
22PisarekRadosławMPOLM201996Pawłowice XL męska
23SkrzypekKrzysztofMPOLM401975Katowice
24MaciejczykAndrzejMPOLM401982Katowice M męskaZapłacono
25SobieskiMichałMPOLM401983SkrzyszówZapłacono
26BorkowskiPrzemysławMPOLM50+1972SosnowiecZapłacono
27SłomkaAdamMPOLM301985RybnikRoweroholicy M męska
28WitowskiKacperMPOLM202003Nowy Sącz
29MalczewskiTomaszMPOLM301986Bielsko - BiałaSANIT X-TEM
30SadłekRobertMPOLM401982Żernica L męskaZapłacono
31JarczokSławomirMPOLM301990PszczynaZapłacono
32PorębskaBeataKPOLK301988KnurówS damska
33FrankowskiAdamMPOLM401978Piekary Śląskie L męskaZapłacono
34NigborTomaszMPOLM301986Katowice M męska
35BednarskiMariuszMPOLM401976ToporowiceZapłacono
36ŚliwaSebastianMPOLM401976SosnowiecZapłacono
37GotzHenrykMPOLM50+1962JankowiceZniczowcy M męskaZapłacono
38Schulte-UebbingDirkMDEUM50+1962DortmundZniczowcy XL męska
39FilaMarekMPOLM301991Bielsko-BiałaBeskid Triathlon Center
40SobikAndrzejMPOLM401978CzyżowiceZapłacono
41SuchańskiMichałMPOLM301992Pewel MałaZapłacono
42OzimekŁukaszMPOLM301986Tychy L męskaZapłacono
43DudaMariuszMPOLM301989Tychy L męska
44JeleńGrzegorzMPOLM50+1972BytomZapłacono
45WendaJoannaKPOLK301985Kraków M damska
46SzojdaPawełMPOLM202002Tychy
47PyszGrzegorzMPOLM401975ŻoryZapłacono
48DorobiszMagdalenaKPOLK401981Sosnowiec#TriKONAniści
49DygdońPawełMPOLM401975Katowice L męska
50GołębiowskiKornelMPOLM301984OpoleSOSG XL męska
51PandelPawełMPOLM401976Chrzanów XL męska
52SabudaLucjanMPOLM50+1965KatowiceIrons Tychy
53ZbroszczykKamilMPOLM202000RybnikK&K BudRemZapłacono
54MazurekGrzegorzMPOLM201995RybnikZapłacono
55RusinDamianMPOLM401983Siemianowice SlaskieŚlązako-Kaliszako-PoznaniakiZapłacono
56OzimekArturMPOLM201994Suszec M męska
57KarwowskiJarosławMPOLM50+1970Przyszowice S męskaZapłacono
58KleczkaRomanMPOLM301988Przyszowice
59KoralŁukaszMPOLM301986GliwiceZapłacono
60MichałowskaMagdalenaKPOLK401983Siemianowice ŚląskieŚlązako-Kaliszako-PoznaniakiZapłacono
61MorawiecDariuszMPOLM50+1969Bytomamator
62SikoraJoannaKPOLK301993Kraków
63StańczykTomaszMPOLM50+1972KaletyTam a nazot
64DittmannGrzegorzMPOLM301991Katowice S męska
65WiśniowskiMirosławMPOLM50+1963KrakówBefit24Team
66PomorskaLucjaKPOLK201999Tomaszów LubelskiamatorS damskaZapłacono
67PasiakosSakisMDEUM50+1970HerneSprinter Waltrop
68BosowskiTomaszMPOLM202001Paniówki
69BrandysTomaszMPOLM301985Kraków
70MielczarekKazimierzMPOLM401975KiczyceExpertFun.pl XL męskaZapłacono
71MielczarekWiolettaKPOLK401974KiczyceExpertFun.plS damskaZapłacono
72BialikGrzegorzMPOLM301988WolaZapłacono
73NowakGrzegorzMPOLM401981RybnikZapłacono
74JanickiMateuszMPOLM301991BielowickoSanit X-team