maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

Arua Ice CUP Poland - Łuków - II Etap

Miejsce i data imprezy: Łuków, 11 lutego 2023
Organizator: Związek Pływania Zimowego
www.icp.org.pl
Regulamin Regulamin zawodów
Osoba kontaktowa: 
Konrad Gąsiorowski - 506121393
Kategorie:
- Ice Cup PolandWolne miejsca: 165

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubPł.
1MikołajczykPiotrMPOL400M, 200M-K, 100M-K1982Legionowo020 Winter Swimmers Legionowo
2HaesthikkeMarcinMPOL100M-D, 50M-D1978Dziwnów035 Jantar DziwnówZapłacono
3SkulimowskiJerzyMPOL400M, 25M-M1959Czarny Las010 Zimnomaniacy
4GosMichałMPOL200M-K, 25M-M1980Warszawa009 Zimny PatrolZapłacono
5SzarkowskiRobertMPOL1000M1970Warszawa009 Zimny Patrol
6DonartJanMPOL200M-D1987WarszawaTwister Team / Karaś TeamZapłacono
7BanyMarekMPOL400M1975Puławy002 - NGOWWS - Z Labedziem Pływać
8WiniarczykJacekMPOL1000M, 200M-D, 100M-D, 25M-M1971Warka014 Wareckie Morsy
9SymberAdamMPOL25M-K1991Warka014 Wareckie Morsy
10MichalakIrminaKPOL100M-D, 25M-D, 25M-M1996Grójec-Zapłacono
11ŚwitajPiotrMPOL1000M1982BrzezinyNGOWWS - Z łabędziem pływać.
12JagielińskiArturMPOL200M-K1988Warka014 Wareckie MorsyZapłacono
13EgierAnnaKPOL50M-D, 25M-D1979Miedzyrzec PodlaskiKS NARWAL MIEDZYRZEC PODLASKI
14MacewiczKatarzynaKPOL100M-K, 50M-K, 25M-K1973Warka014 Wareckie Morsy
15KorulczykFranciszekMPOL100M-D, 50M-D, 25M-D, 25M-M2006Miedzyrzec Podlaski
16MajchrzakŁukaszMPOL1000M1991Dęblin002 - NGOWWS - Z Labedziem Pływać
17KosiorekAnnaKPOL50M-D1973RykiNGOWWS - Z łabędziem pływać.
18OstrowskiMichalMPOL100M-D1985Warszawabrak
19ZłomańczukTomaszMPOL50M-K, 25M-K1987PuławyNGOWWS - Z łabędziem pływać.Zapłacono
20FajdaszAndrzejMPOL200M-D, 100M-D, 50M-D1973Legionowo020 Winter Swimmers Legionowo
21KarwowskaEdytaKPOL400M, 50M-D, 25M-M1976Siedlce009 Zimny Patrol
22SosnaPawełMPOL1000M, 200M-D1998KnurówTowarzystwo Gimnastyczne "SOKÓŁ" KnurówZapłacono
23StuczyńskiTomaszMPOL1000M1961PszczynaKS Silesia Winter Swimming
24MadejaMichałMPOL50M-D, 25M-D1996TarnówMorsy TarnówZapłacono
25WoźniakPatrykMPOL1000M, 200M-D, 25M-M1980Grodzisk Mazowiecki010 ZimnomaniacyZapłacono
26DrywulskaBeataKPOL400M, 200M-K, 50M-K1967SiemiatyczeMorsy Siemiatycze pozytywnie zakręceniZapłacono
27CieślikKarolinaKPOL100M-D, 50M-K, 25M-D1981Ełk007 KS Zahartowani Ełk
28WojciukSebastianMPOL25M-D1979Biała Podlaskabrak
29Haraś-DąbrowskaAnnaKPOL25M-D, 25M-K1974Bialski Klub MorsaArua
30ZawadzkiLeszekMPOL1000M, 400M, 200M-D, 100M-D, 50M-D, 25M-D, 25M-K1983GliwiceO33 Fundacja No Pain Ice SwimmersZapłacono
31PerchalukGrzegorzMPOL100M-K1970Biała PodlaskaArua
32PrzyborowskiMarekMPOL50M-D1975Ełk007 KS Zahartowani Ełk
33StańczukOliwiaKPOL50M-D, 25M-D, 25M-M2001Ełk007 KS Zahartowani Ełk
34KumiszczaGrzegorzMPOL100M-D, 50M-D, 25M-D1985Ełk007 KS Zahartowani Ełk
35KumiszczaTeresaKPOL100M-K, 50M-K1984Ełk007 KS Zahartowani Ełk