maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

Bieg Szlakiem RIESE 2023

Miejsce i data imprezy: Głuszyca, ul. Leśna (przy Parku Jordanowskim), 03 czerwca 2023
Organizator: Stowarzyszenie „Walim na Żądanie”
www.stowarzyszeniewalimnazadanie.pl
Regulamin Regulamin

Osoba do kontaktu w sprawach organizacyjnych: Aleksander Sobieraj, tel: 661 077 750
Osoba do kontaktu w sprawie tras biegów: Piotr Kujawka, tel.: 662 274 447
Kategorie:
- Półmaraton Szlakiem RieseWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 452
- Historyczna DychaWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 452

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubKoszulkaPł.
1GołębiowskiKornelMPOL10KM1984OpoleSosgXXL
2ŁachanPatrykMPOL21KM1979Wrocławwkurw_teamMZapłacono
3OciepaMagdalena MegiiKPOL10KM1987ŚwidnicaBox74 ŚwidnicaL
4BieńkowskaMałgorzataKPOL10KM1977WałbrzychLZapłacono
5JaroniGrzegorzMPOL10KM1976WałbrzychLZapłacono
6KowalewskaAnnaKPOL21KM1982ŚwidnicaSZapłacono
7MusiałTomaszMPOL21KM1989Bystrzyca GórnaPCH Sport TeamL
8WaleszczykKrzysiekMPOL21KM1992SkorogoszczKB ODRA OPOLEM
9WłodarczykPawełMPOL21KM1977OpoleKB ODRA OPOLEMZapłacono
10NiwisiewiczTomaszMPOL21KM1980LubinKGHM ZG RUNL
11WarczewskiTomaszMPOL21KM1980LesznoTomiM
12KwiatkowskaMartaKPOL21KM1980WrocławM
13GrzesikPawełMPOL21KM, MGG1979GłuszycaSOR WAŁBRZYCHM
14GrzesikJoannaKPOL21KM, MGG1979GłuszycaS
15MalinowskaAgnieszkaKPOL10KM1971ChojnowSZapłacono
16StupakAdaKPOL21KM1990Tarnów OpolskiKB ODRA OPOLES
17AndrzejewskaMonikaKPOL10KM1991Tarnów OpolskiKB Odra OpoleM
18IlkówMarcinMPOL21KM, MGG1977GłuszycaNSK RUNSL
19GładyszRafałMPOL21KM1975Świdnica#byleprzedjurkiemXLZapłacono
20DziekanowskaMariaKPOL21KM1994WrocławS
21PawlikPawełMPOL21KM1989WałbrzychTervel Mountain RunnerL
22JanuszewiczTomaszMPOL21KM1974WalbrzychPredators WałbrzychL
23WłodarczykKrystianMPOL21KM1985WałbrzychGrupa Biegowa Tristone WałbrzychLZapłacono
24GrzelińskiMichałMPOL21KM1988JarocinM
25CieślaGrzegorzMPOL21KM1992WałbrzychL
26PozorskiKrzysztoMPOL21KM1964WałbrzychAmatorLZapłacono
27PiórkowskiPawełMPOL21KM1990Nowa RudaXXLZapłacono
28DuchDawidMPOL21KM1986WrocławLZapłacono
29BożekEdwardMPOL21KM1952MilanówekMZapłacono
30KostJacekMPOL21KM1971ŚwiebodziceMZapłacono
31SkarżyńskiKamilMPOL21KM, MUM1996PoznańWLKP Mountains UltraM
32BrodaDominikMPOL21KM1986WrocławM
33ChłapIreneuszMPOL21KM, MUM1979PrudnikHUSARIA SUDETY/13ŚBOTS
34StrojekGrzegorzMPOL21KM1975PrzemkówMZapłacono
35LęgaWiesławMPOL21KM1972ŚwidnicaK.S. TęczaM
36TekieleJacekMPOL21KM1973LegnicaŁączka Team LegnicaXLZapłacono
37KarankiewiczGrzegorzMPOL21KM1981LegnicaŁączka Team LegnicaLZapłacono
38LachowiczKrzysztofMPOL21KM1984SkokowaATHLETICS TEAM PRUSICEL
39KonciałaSebastianMPOL21KM1980Kotórz MałyKB ODRA OPOLESZapłacono
40LeśniewiczWojciechMPOL21KM1976WrocławAmatorXXLZapłacono
41KrupieńczykJoannaKPOL21KM1984SzczecinMZapłacono
42OstropolskiHenrykMPOL10KM1957DzierżoniówBielawska Akademia BieganiaL
43TeleńczukTomaszMPOL21KM1975WrocławSzybkie StopyM
44PrzybyłaMichałMPOL21KM1993PustkówKB ODRA OPOLEMZapłacono
45KucharskaKatarzynaKPOL10KM1985WałbrzychPredators WałbrzychS
46MorawskiJacekMPOL21KM1975ChwaliszówHL Mando RunnersLZapłacono
47ZiębińskiAndrzejMPOL21KM1981BartnicaL
48SamekAleksanderMPOL21KM1981ŚwidnicaXL