maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

VII Bytomski Bieg Pamięci Żołnierzy Niezłomnych im. P. Woźniaka - "Wira" - BIEG GŁÓWNY

VII Bytomski Bieg Pamięci Żołnierzy Niezłomnych im. P. Woźniaka -
Miejsce i data imprezy: Bytom, 26 lutego 2023
Organizator: Stowarzyszenie Strefa Sportów Siłowych Strefa Byków
Katarzyna Szołtysik-Kaczmarek

WSPÓŁORGANIZATORZY:
Gmina Bytom
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

PATRONAT MEDIALNY:
Tygodnik Życie Bytomskie
Regulamin Regulamin biegu

Rozmiary koszulek okolicznościowych

Oświadczenie na udział niepełnoletniego


Oświadczenie o stanie zdrowia
.
Kategorie:
- Marsz Nordic Walking 5 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 35
- Bieg 10 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 35
- Bieg 5 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 35

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubKoszulkaPł.
1BaniakPrzemysławMPOL5KM1977ZawiercieMZapłacono
2BiałasAndrzejMPOL5KM1970BytomLZapłacono
3BiałasAnnaKPOLNW1974BytomSZapłacono
4BiałasikIwonaKPOL10KM1981Piekary ŚląskieLecymy DurśLZapłacono
5BochniakMaciejMPOL5KM1982ZabrzeXLZapłacono
6BoguszDamianMPOL5KM1985ZabrzeXLZapłacono
7BorekSebastianMPOL5KM, SM1991Piekary ŚląskieMZapłacono
8BuzeKamilaKPOL5KM1982SosnowiecMZapłacono
9ChorobaArturMPOL5KM, SM1988Tarnowskie GóryLZapłacono
10CiemkaMarcinMPOL5KM1985Piekary ŚląskieB-12XXLZapłacono
11DembińskaPaulinaKPOL5KM1991BytomSZapłacono
12DrewnianyAndrzejMPOL5KM1975ZabrzeLZapłacono
13DziagaczRafałMPOL5KM1990BytomXXLZapłacono
14FalanaMarcinMPOL5KM1982Piekary ŚląskieLecymy DurśMZapłacono
15FlorekMichałMPOLNW1984KrakówWojsko PolskieXXLZapłacono
16GałęziokAdrianMPOL5KM1985RadzionkówCidry lotajomLZapłacono
17GawronMarekMPOL10KM1984BrzeszczeMZapłacono
18GiełżyńskaAngelikaKPOL5KM1981ZabrzeLZapłacono
19GrochowskiMarianMPOL5KM1958BytomMiechowicka Grupa BiegowaLZapłacono
20GrochowskiMichałMPOL10KM1984BytomMiechowicka Grupa BiegowaXLZapłacono
21GrońJakubMPOL5KM1996Ruda ŚląskaSilesia GOXXLZapłacono
22GryzikMichałMPOL5KM1984BytomSU 07MZapłacono
23HańczurJanMPOL10KM1961Bytom-StroszekMiechowicka Grupa BiegowaLZapłacono
24HilgnerMariuszMPOL5KM1973BytomLZapłacono
25JachimowskiWaldemarMPOL5KM1973KnurówMasters KnurówLZapłacono
26JasekJakubMPOL5KM1996ZabrzeLZapłacono
27JasekWiolettaKPOL5KM1975ZabrzeMZapłacono
28JuszczakDamianMPOL5KM1991BytomMZapłacono
29KamradŻanetaKPOL10KM1977Piekary ŚląskieSZapłacono
30KańtochAndrzejMPOL5KM1969LimanowaHolbox RunnersLZapłacono
31KańtochIzabelaKPOL5KM1970LimanowaLZapłacono
32KasprzykSylwiaKPOLNW1975MyślachowiceSZapłacono
33KempaPiotrMPOL10KM1988PszówMZapłacono
34KluskaGrzegorzMPOL5KM, SM1973BytomMZapłacono
35KocurMateuszMPOL5KM1990Piekary ŚląskieMZapłacono
36KonradArturMPOL10KM1977ZawiercieBRACIA TEAM ZAWIERCIELZapłacono
37KonradMarcinMPOL10KM1982ZawiercieBRACIA TEAM ZAWIERCIEMZapłacono
38KotDamianMPOL5KM1984BytomB.S.N.TLZapłacono
39KowalLeszekMPOL5KM1963BytomLZapłacono
40Kowal-SiekluckaMałgorzataKPOL5KM1976BytomMZapłacono
41KućKrzysztofMPOL5KM1979BytomXLZapłacono
42KujawaNorbertMPOL10KM1985BytomKompania BytomXXLZapłacono
43MamosMateuszMPOL5KM1987MierzęcicePWPBMZapłacono
44ManiuraAdamMPOL5KM1970BytomXLZapłacono
45MasłowskiGrzegorzMPOL10KM1977ChorzówXLZapłacono
46MatusznyKatarzynaKPOL5KM1968GliwiceLZapłacono
47MatusznyMarcinMPOL5KM2009GliwiceLZapłacono
48MatyszkiewiczIrminaKPOLNW1971CzeladźSZapłacono
49MatyszkiewiczPawełMPOL10KM1973CzeladźW Pogoni za duchemLZapłacono
50MelerDanielMPOL10KM1989Piekary SlaskieLZapłacono
51MrugałaŁukaszMPOL5KM1983ŚwiętochłowiceMZapłacono
52MucMartaKPOL10KM1993BytomSZapłacono
53OlejnikRafałMPOL5KM1973ChorzówMafia Team LubliniecMZapłacono
54OlimskiFabianMPOL5KM1977KnurówLZapłacono
55OsowskaKatarzynaKPOL5KM1973GliwiceLZapłacono
56OzdarskiKrzysztofMPOL5KM1969Ruda ŚląskaWartkie PieronyXLZapłacono
57OzdobaMarcinMPOL10KM1985Piekary ŚląskieLecymy DurśLZapłacono
58PaligaŁukaszMPOL5KM1983PszówMZapłacono
59PawełczykAdamMPOL5KM1978WojkowiceXLZapłacono
60PieniążekKrzysztofMPOL5KM1976GliwiceInżynieria Biegania TeamLZapłacono
61PierzchałaEdytaKPOL10KM1999GliwiceMZapłacono
62PlatenJerryMPOL5KM1968BytomPL@10LZapłacono
63PolakŁukaszMPOLNW1981Oborniki ŚląskieOborygeniLZapłacono
64PrzybyłaDanielMPOL5KM1996BytomXXLZapłacono
65RaśAgnieszkaKPOL10KM1976KrakówMZapłacono
66RatajczykMichałMPOL5KM, SM2001GliwiceWojsko PolskieSZapłacono
67RomańskiMaciejMPOL5KM1981Tarnowskie GóryTridivision Triathlon TeamMZapłacono
68RuclakPiotrMPOL5KM1976BytomLZapłacono
69SiejaZbyszekMPOL5KM1965Piekary ŚlLecymy DurśLZapłacono
70SkibaMirosławMPOLNW1970BytomStrefa bykówLZapłacono
71SkubałaEwelinaKPOLNW1993BytomLZapłacono
72SobotaDawidMPOL10KM1984ChorzówLZapłacono
73SzadkowskaMartaKPOL5KM2008BytomMZapłacono
74SzadkowskiMarekMPOL5KM1977BytomLZapłacono
75SzołtysikBartoszMPOL5KM1982Piekary ŚląskieLecymy DurśLZapłacono
76SzopińskiMateuszMPOL5KM1992KnurówLZapłacono
77TórzMariuszMPOL10KM1974Bytom13 ŚbotMZapłacono
78UliaszJoannaKPOL10KM1982GliwiceStellantis Active TeamSZapłacono
79UliaszKrzysztofMPOL10KM1979GliwiceStellantis Active TeamLZapłacono
80WesołkaRafałMPOL10KM1993KatowiceMZapłacono
81WojtunikAndrzejMPOLNW1953BytomNiezrzeszonyXLZapłacono
82WolskiBartłomiejMPOL5KM1988ZabrzeXXLZapłacono
83WoznickiLukaszMPOL5KM1984BytomPGD FAMILIALZapłacono
84ZacherDominikMPOL5KM1983ZabrzeHDK LegionXLZapłacono
85ZadoraMaciejMPOL5KM1987BytomXLZapłacono
86ZychlaŁukaszMPOL5KM1984BytomSU 07MZapłacono
87BanachAndrzejMPOL5KM1980BytomTeam AndrzejL
88BochenekKatarzynaKPOL5KM1976BytomL
89BudzyńRafałMPOL5KM, SM1977Dąbrowa GórniczaWyciaramciamciane DziamdziakiL
90CierpiałowskaMarlenaKPOL5KM, SM1989ZabrzeKw Psp KatowiceM
91CyptorJakubMPOL5KM1986KoszęcinS
92CzernachowskiMarekMPOL5KM1970Tarnowskie GórySrebrni Biegacze z Tarnowskich GórXL
93DrzałKonradMPOL5KM1976GliwiceSlayer Adventure Team GliwiceM
94DudaŁukaszMPOL5KM1984ChorzówMiraz Race TeamS
95DumnickiArturMPOL5KM, SM1979BytomXL
96HabrajskiAdamMPOL10KM1989Piekary ŚląskieSILESIAN FIGHT GYMXL
97HalmanTomaszMPOL5KM1983GliwiceL
98JacyszynLechosławMPOL10KM1963BytomUKS Orlik SP 3 BytomM
99JanasDominikMPOL10KM2003BytomXL
100JasińskaKlaudiaKPOL5KM1974BytomL
Strona 1 z 2