maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

Odra Winter Swimming Challenge LODOWY KOZIOŁ 2022

Odra Winter Swimming Challenge LODOWY KOZIOŁ 2022
Miejsce i data imprezy: Kędzierzyn-Koźle, 17 grudnia 2022
Organizator: Wodniacki Klub Sportowy AQUA ACTIVE Kędzierzyn-Koźle
Regulamin Regulamin zawodów

mapki tras poszczególnych wyścigów 

Opłata startowa dotyczy udziału, a nie dystansu! Zatem opłata startowa za jeden czy dwa dystanse jest taka sama!

Formularz zapisowy zostanie wyłączony w środę 14.12.2022 r. o godz. 23:59!!
Kategorie:
- Wyścig na 100 mWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 94
- Wyścig na 250 mWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 94
- Wyścig na 500 mWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 94
- Wyścig na 1250 mWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 94

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaDrugi dystans: Rok ur.MiejscowośćKlubPł.
1SkulimowskiJerzyMPOL1250M, M561959Czarny LasZimnomaniacy Grodzisk MazowieckiZapłacono
2DidykJerzyMPOL1250M, M36-551972Gliwice037 Fat Boy SwimZapłacono
3KojSabinaKPOL1250M, K36-55100m1986Piekary ŚląskieTermoklina ŚwiętochłowiceZapłacono
4NechlingPaulinaKPOL1250M, K351991RybnikZdrowe PoyebyZapłacono
5PrunskiWojciechMPOL1250M, M36-551001980GdyniaSopocki Klub MorsówZapłacono
6SoleckiTomaszMPOL500M, M36-551979BieruńLodowi Pływacy "Łysina"Zapłacono
7KożuchowskiKrzysztofMPOL1250M, M36-551968Kuklówka ZarzecznaZimnomaniacyZapłacono
8ŚliwaDanielMPOL1250M, M36-551984LubinZapłacono
9KocurekTomaszMPOL500M, M36-551980BieruńLodowi Pływacy "Łysina"Zapłacono
10BurdzikMarcinMPOL500M, M351001989Wodzisław ŚląskiZdrowe PoyebyZapłacono
11KrakowiakMarlenaKPOL1250M, K561966Kędzierzyn-KoźleWKS AQUA ACTIVE KĘDZIERZYN-KOŹLEZapłacono
12MikołajczykDanielMPOL1250M, M35100 m1990KutnoBiałe MorsyZapłacono
13KordylakIreneuszMPOL1250M, M36-551976WałbrzychIce Swim TEAM
14TruchanGrzegorzMPOL1250M, M56100m1961ChorzówTermoklina ŚwiętochłowiceZapłacono
15ZawadzkiLeszekMPOL1250M, M36-55100M1983GliwiceFundacja No Pain Ice SwimmersZapłacono
16TkaczŁukaszMPOL1250M, M36-555001979Katowice001 Klub Sportowy Silesia Winter SwimmingZapłacono
17WilkMonikaKPOL1250M, K36-551976Siemianowice ŚląskieTermoklina ŚwiętochłowiceZapłacono
18StochmiałekWojciechMPOL1250M, M36-551979WiększWKS AQUA ACTIVE KĘDZIERZYN-KOŹLEZapłacono
19GoławskiDariuszMPOL500M, M36-551968Świętochłowicedarekgolawski@gmail.comZapłacono
20ChałatKrzysztofMPOL1250M, M36-55100m1980Reńska Wieś006 WKS Aqua ActiveZapłacono
21StuczynskiTomaszMPOL1250M, M561961Pszczyna001 Klub Sportowy Silesia Winter SwimmingZapłacono
22WoźniakPatrykMPOL1250M, M36-551980Grodzisk Mazowiecki010Zapłacono
23WróżMirosławMPOL500M, M36-55100 m1979KaliszMorsy GołuchówZapłacono
24DomirskiZdzisławMPOL100M, M561949Katowice001 Klub Sportowy Silesia Winter SwimmingZapłacono
25GiermachAdamMPOL500M, M352001Katowice
26MalinowskiKrzysztofMPOL500M, M36-551971SosnowiecKRS Triathlon Dąbrowa GórniczaZapłacono
27PałoszDanielMPOL1250M, M36-552501973Wolin001 Klub Sportowy Silesia Winter SwimmingZapłacono
28LutkowskiTomaszMPOL1250M, M36-552501975Rokietnica
29CzekalskiDariuszMPOL100M, M565001966ZgierzZgierzoludyZapłacono
30SosnaPawełMPOL1250M, M35250m1998KnurówTowarzystwo Gimnastyczne "SOKÓŁ" KnurówZapłacono
31OrlikowskiWieslawMPOL500M, M562501957Tucholamorsy z borów tucholskich
32SekulaMariuszMPOL250M, M36-551977Dabrowa GorniczaZapłacono
33WinceZuzannaKPOL500M, K351998Siemianowice ŚląskieTermoklina ŚwiętochłowiceZapłacono
34RybakJakubMPOL250M, M352004Tarnowskie GóryMKS Park Wodny Tarnowskie GóryZapłacono
35RybakGrzegorzMPOL100M, M352004Tarnowskie GóryMKS Park Wodny Tarnowskie GóryZapłacono
36WolniakAndrzejMPOL250M, M561001954KaliszZapłacono
37Kluska-WnukAnnaKPOL250M, K36-551001981Dąbrowa GórniczaPogoria Morsuje
38JeziorskaJoannaKPOL250M, K36-551001974WrocławZapłacono
39RotherMarekMPOL1250M, M36-551968WrocławRother TeamZapłacono
40RotherMartaKPOL500M, K36-551968WrocławRother TeamZapłacono
41HurkotAgataKPOL500M, K36-551979WałbrzychIce Swim TEAM
42GołębiowskiKornelMPOL250M, M36-55501984OpoleSOSG
43OkrasaKrzysztofMPOL100M, M36-551972ZgierzZgierzoludyZapłacono
44WiniarczykJacekMPOL1250M, M36-55250m1971Warka014 Wareckie MorsyZapłacono
45MacewiczKatarzynaKPOL100M, K36-551973ZwoleńZapłacono
46PopiółTomaszMPOL1250M, M36-551977BytomTermoklina ŚwiętochłowiceZapłacono
47PawlicaMateuszMPOL250M, M351002004Tarnowskie GóryMKS Park Wodny Tarnowskie GóryZapłacono
48NawrockaAgnieszkaKPOL500M, K36-551974Wodzisław Śl.Zdrowe PoyebyZapłacono
49GolonkaWojciechMPOL250M, M36-551978KrakówTubes InternationalZapłacono
50KosikMichałMPOL1250M, M36-55100m1984WrocławColian LogisticZapłacono
51SzcześniakMartaKPOL1250M, K36-55250m1978Warszawa009 Zimny PatrolZapłacono
52MłynarczykBeataKPOL250M, K36-551001979ŚwiętochłowiceTermoklina Świętochłowice
53FoitMichałMPOL100M, M351996KnurówTowarzystwo Gimnastyczne "SOKÓŁ" KnurówZapłacono
54BartonRafałMPOL500M, M352006Większyce006 WKS Aqua ActiveZapłacono
55KaniaBorysMPOL500M, M352000Gorzów Wielkopolski
56RudzkiMarekMPOL250M, M36-555001983Pszczyna