maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

II Szybka Piątka Jurka Siemaszki

II Szybka Piątka Jurka Siemaszki
Miejsce i data imprezy: Opole, Wyspa Bolko, 31 grudnia 2022
Organizator: Dobre Czasy s.c. ul. Morcinka 43 45-531 Opole

Współorganizatorzy, partnerzy i sponsorzy
Wydział Sportu Urządu Miasta Opola
ECO Runners
Stowarzyszenie Bieg Opolski
BiegamBoLubię Opole
Klub Biegowy Odra Opole
Klubokawiarnia Laba
ZmierzymyCzas.pl
Regulamin Regulamin biegu
Kategorie:
- Bieg na 5 kmWolne miejsca: 181

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubPł.
1BonkAntoniMPOLM40KochciceMafia Team Lubliniec
2PawlakZbigniewMPOLM40OpoleBlaza Team
3MałekKamilMPOLM30OpoleDzikie Lejenie
4KokotDanielMPOLM30OzimekRajsport ActiveZapłacono
5WłodarczykPawełMPOLM40OpoleKB Odra OpoleZapłacono
6PodgórnyMariuszMPOLM20DylakiTeam OzimekZapłacono
7RozyczkaKlaudiaKPOLK30SmolarniaZ bieganiem mi do twarzy
8AntoniewiczGrzegorzMPOLM30OpoleKB Odra OpoleZapłacono
9StrzelczakRobertMPOLM40OpoleEurovent Athletics/Trail Is Our Way TeamZapłacono
10TymuraMarzenaKPOLK30OpoleZapłacono
11WojtkowskiMateuszMPOLM30SkorogoszczStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
12MilińskaLiliannaKPOLK40NiemodlinZapłacono
13KozimorGrzegorzMPOLM40Lewin BrzeskiStan umysłu Lewin BiegaZapłacono
14SowińskiAdamMPOLM60+OpoleOpole biegaZapłacono
15BiałekPiotrMPOLM40PrzeczaStan umysłu Lewin BiegaZapłacono
16KozimorAlicjaKPOLK40Lewin BrzeskiStan umysłu Lewin BiegaZapłacono
17KłakowiczMarekMPOLM30OpoleDamboniaZapłacono
18Anonim#311031KPOLK40GogolinDyczuś Team
19DackówMarcinMPOLM30Lewin BrzeskiStan umysłu Lewin BiegaZapłacono
20WitekAdamMPOLM50Lewin BrzeskiStan umysłu Lewin BiegaZapłacono
21OblickiPrzemysławMPOLM30OzimekTeam Ozimek
22WitekBernadetaKPOLK50+Lewin BrzeskiStan umysłu Lewin BiegaZapłacono
23DomańskaMałgorzataKPOLK40Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin Biega
24DackówMilenaKPOLK30Lewin BrzeskiStan umysłu Lewin BiegaZapłacono
25DomańskiHenrykMPOLM50Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin Biega
26TyburczyEwaKPOLK40OpoleZapłacono
27StupakAdaKPOLK30Tarnów OpolskiKB Odra OpoleZapłacono
28ProcajloEwelinaKPOLK30OpoleStan umysłu Lewin BiegaZapłacono
29BoczkowskaMarzenaKPOLK30Lewin BrzeskiStan umysłu Lewin Biega
30BrojNataliaKPOLK30Źlinice
31MichalskaBeataKPOLK40MikolinStan umysłu Lewin BiegaZapłacono
32BiedronBernardMPOLM60+ŻelaznaWieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
33OlasKatarzynaKPOLK30KomprachciceMagnes Running Team
34OlasKrzysztofMPOLM30KomprachcicePOLARIS RUNNING TEAM
35UrbaniakJacekMPOLM60+Opole
36PolicińskaJustynaKPOLK30OpolePOLARIS RUNNING TEAM
37FinkRafałMPOLM30Dębska Kuźnia
38ŁysekTomaszMPOLM30Opole#SzymiTeam / Decathlon Opole
39WawerKasiaKPOLK30OpoleBieg Opolski
40LeniecMarekMPOLM40Ligota DolnaZapłacono
41GlenskPaulinaKPOLK20Tarnów OpolskiZapłacono
42ŚliwkaPatrykMPOLM30Kluczbork#StajniakTeamZapłacono
43DomiczAntoniMPOLM60+OpoleZapłacono
44HrycajMarcinMPOLM40OpoleKB Odra OpoleZapłacono
45NowakŁukaszMPOLM30Suchy BórWieczorne Bieganie w Opolu
46MielczarekGrzegorzMPOLM50Opole
47StylskaMartaKPOLK30Opole
48WiesnerMartaKPOLK20OpoleRise OpoleZapłacono
49MikluszkaDorotaKPOLK40OpoleKB Odra OpoleZapłacono
50GalantyMarekMPOLM30OpolePOLARIS RUNNING TEAM
51GadzimoraMarianMPOLM40OpoleWieczorne Bieganie w Opolu
52KurowskiMarcinMPOLM30Osiny
53WawrzyniakMagdalenaKPOLK30Opole
54KordzińskiKazimierzMPOLM60+LubliniecMafia Team Lubliniec
55SwobodaLeszekMPOLM40LubliniecMafia Team Lubliniec
56KosmatyMariuszMPOLM50OpoleBoxymagazynoweZapłacono
57NiekrawiecDariuszMPOLM40OpoleWieczorne Bieganie w Opolu
58RaudzisKlaudiaKPOLK40OpoleBLAZA TEAM
59HaskaKasiaKPOLK40Suchy BórWieczorne Bieganie w Opolu
60OliwaPiotrMPOLM30OpoleZapłacono
61MrugałaMonikaKPOLK40WęgryEurovent Athletics/Trail Is Our way TeamZapłacono
62Nowacka-PiechotaEmiliaKPOLOpole
63PiechotaPrzemysławMPOLM40OpoleGT KONA
64KapuśniakGrzegorzMPOLM40OpoleZapłacono
65GlenskPaulinaKPOLK20Kamień ŚląskiWloka Team Pędząca KobyłaZapłacono
66KusalTomaszMPOLM20WrocławAUTOMATTZapłacono
67HarasimiukJolantaKPOLK50+Lewin BrzeskiStan umysłu Lewin BiegaZapłacono
68JagiełłoMalgorzataKPOLK50+Lewin BrzeskiStan umysłu Lewin BiegaZapłacono
69HarasimiukTomaszMPOLM20OpoleZapłacono
70WotzkaKrzysztofMPOLM40OpoleZapłacono
71PawlikKrystynaKPOLK40OlesnoZapłacono
72ZychRafalMPOLM40MikolinStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
73KuśIwonaKPOLK30OpoleKB Odra OpoleZapłacono
74PotempaWojciechMPOLM20Boronów
75MichalczykMateuszMPOLM20Kadłub WolnyZapłacono
76KawońAndrzejMPOLM60+Namysłów
77AndrzejewskaMonikaKPOLK30Tarnów Opolski
78CzykietaPawełMPOLM20PopielówPOLARIS RUNNING TEAM
79KojDanielMPOLM40KomornikiZapłacono
80FinkJolantaKPOLK30Dębska Kuźnia
81GolakLukaszMPOLM30Opole
82HulkiewiczMarekMPOLM50OpoleCykloopoleZapłacono
83WęgrzynMarcinMPOLM40OpoleThe Zigers
84Tomalik-WęgrzynMonikaKPOLK30OpoleWieczorne Bieganie w Opolu
85FilaRafałMPOLM30OpoleZapłacono
86MakiewiczPiotrMPOLM30OpoleKB Odra Opole
87DziubałtowskaArletaKPOLK30PrószkówZapłacono
88WacławczykRafałMPOLM30ZakrzówSąsiedziteaM
89SikoraMaerekMPOLM40OpoleSIKOR TEAM OPOLE
90SikoraSzymonMPOLM20OpoleSIKOR TEAM OPOLE
91JakimowiczIzaKPOLK40OpoleWieczorne Bieganie w Opolu
92GolińskaAnnaKPOLK30OpoleZapłacono
93LibudaRadosławMPOLM40MechniceKB Odra Opole
94RymarzMirosławMPOLM40OpoleKB Odra Opole
95GołębiowskiDariuszMPOLM40OpoleStruxi DeweloperZapłacono
96SrogaMaciejMPOLM30NamysłówGT KONAZapłacono
97DrozdPrzemysławMPOLM50OpoleTrucht Team Opole
98PałacAndrzejMPOLM40OpoleZapłacono
99CzernekDarekMPOLM40GogolinSąsiedziteaM
100TomaszewskaPaulinaKPOLK20Opole
Strona 1 z 2