maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

Waligóra RUN Cross 2023

Miejsce i data imprezy: Głuszyca, 15 kwietnia 2023
Organizator: Stowarzyszenie „Walim na Żądanie”

Strona internetowa Zawodów dostępna jest pod adresem www.stowarzyszeniewalimnazadanie.pl
Regulamin Regulamin

Osoba do kontaktu w sprawach organizacyjnych: Aleksander Sobieraj, tel: 661 077 750
Osoba do kontaktu w sprawie tras biegów: Piotr Kujawka, tel.: 662 274 447
Kategorie:
- ULTRA WRC (53km) – 11 godzinWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 437
- HALF WRC (25km) – 5 godzinWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 437

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećKategoriaMiejscowośćKlubKoszulkaPł.
1HakkeGosiaKULTRA, K40Jelenia GóraBiegamdlazdrowia.plSZapłacono
2JakubczykPiotrMULTRA, M40Kędzierzyn-Koźleparkrun Kędzierzyn-KoźleMZapłacono
3KłosekJacekMULTRA, M30Racibórz100 Marathon Club PolandSZapłacono
4KostJacekMULTRA, M50, KORONAŚwiebodziceMZapłacono
5KowalewskaAnnaKHALF, K40ŚwidnicaSZapłacono
6KurMichałMHALF, M30Jelenia GóraDziki PazurMZapłacono
7LewińskiSławomirMHALF, M40GóraLZapłacono
8MaślanaKatarzynaKHALF, K30GostyninLZapłacono
9MenesMarcinMULTRA, M40, KORONALesznoKLUB MATYLDY LESZNOLZapłacono
10MigasiewiczMarcinMHALF, M30MiliczRunning Team MiliczLZapłacono
11NowakSławomirMHALF, M30MiliczRunning Team MiliczMZapłacono
12OdzimkowskiMarcinMHALF, M40MrowinyMZapłacono
13PawlikPawełMHALF, M30WałbrzychLZapłacono
14PiórkowskiPawełMHALF, M30Nowa RudaXXLZapłacono
15PodgórskaJolaKULTRA, K40Kędzierzyn-Koźleparkrun Kędzierzyn-KoźleMZapłacono
16PozorskiKrzysztofMHALF, M50WałbrzychAmatorLZapłacono
17PtasińskiTomaszMULTRA, M40Nowa RudaCzajkersiSZapłacono
18SikorskiCezaryMHALF, M50GubinBBL GubinMZapłacono
19SłomczyńskiKlaudiuszMULTRA, M50, KORONAMieroszówMieroszowski DzikLZapłacono
20TomczakDariuszMULTRA, M30GostyńMZapłacono
21WciórkaPiotrMULTRA, M40ŚwidnicaKB SkurczLZapłacono
22ZiemkiewiczJarekMULTRA, M40LubinUKS Running TeamMZapłacono
23ZiębińskiAndrzejMULTRA, M40BartnicaLZapłacono
24ZomerfeldKacperMULTRA, M20ProchowiceKB Krokus KwiatkowiceLZapłacono
25ZomerfeldTomaszMULTRA, M40ProchowiceKB Krokus KwiatkowiceLZapłacono
26AndruszkoTomaszMHALF, M40ŚwiebodziceMATNER RUNNING TEAMS
27BilousAnastasiiaKHALF, K20Krosno OdrzańskieBBCS
28BrodaDominikMULTRA, M30WrocławM
29ChabkoJacekMHALF, M50WrocławM
30DammBeataKULTRA, K40BrzegWawrzynteamS
31DammZbigniewMULTRA, M40BrzegWawrzynteamS
32DziekanowskaMariaKHALF, K20WrocławS
33GrzelińskiMichałMULTRA, M30Jarocin?M
34GrzesikJoannaKULTRA, K40, MGG, KORONAGłuszycaS
35GrzesikPawełMULTRA, M40, MGG, KORONAGłuszycaSOR WAŁBRZYCHM
36GrzywaczAnnaKHALF, K30ChojnówRozbiegani ChojnówM
37HetmanŁukaszMULTRA, M40BarlinekL
38IlkówMarcinMULTRA, M40, MGGGłuszycaL
39JakubowskiSylwesterMULTRA, M40, KORONABoguszów-GorceM
40JanisławskiMaciejMULTRAJelenia GóraFun triL
41JunikŁukaszMULTRA, M30, KORONAMarcinkowiceMocna Grupa CezaraM
42JuszczykAnnaKHALF, K30ŚwidnicaBiegowa ŚwidnicaS
43KarasińskiMarcinMHALF, M40OlszanicaAmatorM
44KaźmierskaMonikaKHALF, K40ProchowiceKB Krokus KwiatkowiceM
45KaźmierskiKrzysztofMHALF, M40ProchowiceL
46KopczyńskiŁukaszMULTRA, M40, KORONAWrocławK-TEAMM
47KoziełTomaszMULTRA, M40, KORONAKudowa - Zdrój#WAW_RZYN_TEAMM
48KuncewiczPiotrMULTRA, M40WałbrzychL
49ŁukasikMarcinMULTRA, M40, KORONAOławaBiegnij OławoL
50MachajewskaAnetaKULTRA, K40, KORONAŚroda WielkopolskaPolonia ŚrodaS
51MaślanyDominikMULTRA, M40GostyninL
52MazurKatarzynaKHALF, K40Krosno OdrzańskieUMLAUTS
53PawlakSylwesterMULTRA, M40, KORONAŚroda WielkopolskaPolonia ŚrodaM
54PencOndřejMULTRAMeziměstíM
55PiekarskiDawidMHALF, M40OpoleL
56PobiedzińskaKarolinaKULTRA, K30Czeladź#czeladzbiegaS
57RyszawyMikołajMHALF, M20MokrzeszówM
58ŚpiewakRadosławMHALF, M40Zielona GóraM
59ŚwiatPawełMHALF, M30SzczytnaRNB Team Polanica ZdrójL
60TurlejWojciechMULTRA, M40, KORONAŚroda ŚląskaXXL
61WilkAdrianaKHALF, K40WołówPolskaM
62WłodarczykJarosławMHALF, M40Jelenia GóraL
63ZygnerSławekMULTRA, KORONARydzynaLeśne Dziki PGBS