maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

Waligóra RUN Cross 2023

Miejsce i data imprezy: Głuszyca, 15 kwietnia 2023
Organizator: Stowarzyszenie „Walim na Żądanie”

Strona internetowa Zawodów dostępna jest pod adresem www.stowarzyszeniewalimnazadanie.pl
Regulamin Regulamin

Osoba do kontaktu w sprawach organizacyjnych: Aleksander Sobieraj, tel: 661 077 750
Osoba do kontaktu w sprawie tras biegów: Piotr Kujawka, tel.: 662 274 447
Kategorie:
- ULTRA WRC (53km) – 11 godzinWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 437
- HALF WRC (25km) – 5 godzinWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 437

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećKategoriaMiejscowośćKlubKoszulkaPł.
1BilousAnastasiiaKHALF, K20Krosno OdrzańskieBBCS
2DammBeataKULTRA, K40BrzegWawrzynteamS
3DziekanowskaMariaKHALF, K20WrocławS
4GrzesikJoannaKULTRA, K40, MGG, KORONAGłuszycaS
5GrzywaczAnnaKHALF, K30ChojnówRozbiegani ChojnówM
6HakkeGosiaKULTRA, K40Jelenia GóraBiegamdlazdrowia.plSZapłacono
7JuszczykAnnaKHALF, K30ŚwidnicaBiegowa ŚwidnicaS
8KaźmierskaMonikaKHALF, K40ProchowiceKB Krokus KwiatkowiceM
9KowalewskaAnnaKHALF, K40ŚwidnicaSZapłacono
10MachajewskaAnetaKULTRA, K40, KORONAŚroda WielkopolskaPolonia ŚrodaS
11MaślanaKatarzynaKHALF, K30GostyninLZapłacono
12MazurKatarzynaKHALF, K40Krosno OdrzańskieUMLAUTS
13PobiedzińskaKarolinaKULTRA, K30Czeladź#czeladzbiegaS
14PodgórskaJolaKULTRA, K40Kędzierzyn-Koźleparkrun Kędzierzyn-KoźleMZapłacono
15WilkAdrianaKHALF, K40WołówPolskaM
16AndruszkoTomaszMHALF, M40ŚwiebodziceMATNER RUNNING TEAMS
17BrodaDominikMULTRA, M30WrocławM
18ChabkoJacekMHALF, M50WrocławM
19DammZbigniewMULTRA, M40BrzegWawrzynteamS
20GrzelińskiMichałMULTRA, M30Jarocin?M
21GrzesikPawełMULTRA, M40, MGG, KORONAGłuszycaSOR WAŁBRZYCHM
22HetmanŁukaszMULTRA, M40BarlinekL
23IlkówMarcinMULTRA, M40, MGGGłuszycaL
24JakubczykPiotrMULTRA, M40Kędzierzyn-Koźleparkrun Kędzierzyn-KoźleMZapłacono
25JakubowskiSylwesterMULTRA, M40, KORONABoguszów-GorceM
26JanisławskiMaciejMULTRAJelenia GóraFun triL
27JunikŁukaszMULTRA, M30, KORONAMarcinkowiceMocna Grupa CezaraM
28KarasińskiMarcinMHALF, M40OlszanicaAmatorM
29KaźmierskiKrzysztofMHALF, M40ProchowiceL
30KłosekJacekMULTRA, M30Racibórz100 Marathon Club PolandSZapłacono
31KopczyńskiŁukaszMULTRA, M40, KORONAWrocławK-TEAMM
32KostJacekMULTRA, M50, KORONAŚwiebodziceMZapłacono
33KoziełTomaszMULTRA, M40, KORONAKudowa - Zdrój#WAW_RZYN_TEAMM
34KuncewiczPiotrMULTRA, M40WałbrzychL
35KurMichałMHALF, M30Jelenia GóraDziki PazurMZapłacono
36LewińskiSławomirMHALF, M40GóraLZapłacono
37ŁukasikMarcinMULTRA, M40, KORONAOławaBiegnij OławoL
38MaślanyDominikMULTRA, M40GostyninL
39MenesMarcinMULTRA, M40, KORONALesznoKLUB MATYLDY LESZNOLZapłacono
40MigasiewiczMarcinMHALF, M30MiliczRunning Team MiliczLZapłacono
41NowakSławomirMHALF, M30MiliczRunning Team MiliczMZapłacono
42OdzimkowskiMarcinMHALF, M40MrowinyMZapłacono
43PawlakSylwesterMULTRA, M40, KORONAŚroda WielkopolskaPolonia ŚrodaM
44PawlikPawełMHALF, M30WałbrzychLZapłacono
45PencOndřejMULTRAMeziměstíM
46PiekarskiDawidMHALF, M40OpoleL
47PiórkowskiPawełMHALF, M30Nowa RudaXXLZapłacono
48PozorskiKrzysztofMHALF, M50WałbrzychAmatorLZapłacono
49PtasińskiTomaszMULTRA, M40Nowa RudaCzajkersiSZapłacono
50RyszawyMikołajMHALF, M20MokrzeszówM
51SikorskiCezaryMHALF, M50GubinBBL GubinMZapłacono
52SłomczyńskiKlaudiuszMULTRA, M50, KORONAMieroszówMieroszowski DzikLZapłacono
53ŚpiewakRadosławMHALF, M40Zielona GóraM
54ŚwiatPawełMHALF, M30SzczytnaRNB Team Polanica ZdrójL
55TomczakDariuszMULTRA, M30GostyńMZapłacono
56TurlejWojciechMULTRA, M40, KORONAŚroda ŚląskaXXL
57WciórkaPiotrMULTRA, M40ŚwidnicaKB SkurczLZapłacono
58WłodarczykJarosławMHALF, M40Jelenia GóraL
59ZiemkiewiczJarekMULTRA, M40LubinUKS Running TeamMZapłacono
60ZiębińskiAndrzejMULTRA, M40BartnicaLZapłacono
61ZomerfeldKacperMULTRA, M20ProchowiceKB Krokus KwiatkowiceLZapłacono
62ZomerfeldTomaszMULTRA, M40ProchowiceKB Krokus KwiatkowiceLZapłacono
63ZygnerSławekMULTRA, KORONARydzynaLeśne Dziki PGBS