maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

Waligóra RUN Cross 2023

Miejsce i data imprezy: Głuszyca, 15 kwietnia 2023
Organizator: Stowarzyszenie „Walim na Żądanie”

Strona internetowa Zawodów dostępna jest pod adresem www.stowarzyszeniewalimnazadanie.pl
Regulamin Regulamin

Osoba do kontaktu w sprawach organizacyjnych: Aleksander Sobieraj, tel: 661 077 750
Osoba do kontaktu w sprawie tras biegów: Piotr Kujawka, tel.: 662 274 447
Kategorie:
- ULTRA WRC (53km) – 11 godzinWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 437
- HALF WRC (25km) – 5 godzinWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 437

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećKategoriaMiejscowośćKlubKoszulkaPł.
1BilousAnastasiiaKHALF, K20Krosno OdrzańskieBBCS
2DziekanowskaMariaKHALF, K20WrocławS
3GrzywaczAnnaKHALF, K30ChojnówRozbiegani ChojnówM
4JuszczykAnnaKHALF, K30ŚwidnicaBiegowa ŚwidnicaS
5MaślanaKatarzynaKHALF, K30GostyninLZapłacono
6KaźmierskaMonikaKHALF, K40ProchowiceKB Krokus KwiatkowiceM
7KowalewskaAnnaKHALF, K40ŚwidnicaSZapłacono
8MazurKatarzynaKHALF, K40Krosno OdrzańskieUMLAUTS
9WilkAdrianaKHALF, K40WołówPolskaM
10RyszawyMikołajMHALF, M20MokrzeszówM
11KurMichałMHALF, M30Jelenia GóraDziki PazurMZapłacono
12MigasiewiczMarcinMHALF, M30MiliczRunning Team MiliczLZapłacono
13NowakSławomirMHALF, M30MiliczRunning Team MiliczMZapłacono
14PawlikPawełMHALF, M30WałbrzychLZapłacono
15PiórkowskiPawełMHALF, M30Nowa RudaXXLZapłacono
16ŚwiatPawełMHALF, M30SzczytnaRNB Team Polanica ZdrójL
17AndruszkoTomaszMHALF, M40ŚwiebodziceMATNER RUNNING TEAMS
18KarasińskiMarcinMHALF, M40OlszanicaAmatorM
19KaźmierskiKrzysztofMHALF, M40ProchowiceL
20LewińskiSławomirMHALF, M40GóraLZapłacono
21OdzimkowskiMarcinMHALF, M40MrowinyMZapłacono
22PiekarskiDawidMHALF, M40OpoleL
23ŚpiewakRadosławMHALF, M40Zielona GóraM
24WłodarczykJarosławMHALF, M40Jelenia GóraL
25ChabkoJacekMHALF, M50WrocławM
26PozorskiKrzysztofMHALF, M50WałbrzychAmatorLZapłacono
27SikorskiCezaryMHALF, M50GubinBBL GubinMZapłacono
28JanisławskiMaciejMULTRAJelenia GóraFun triL
29PencOndřejMULTRAMeziměstíM
30PobiedzińskaKarolinaKULTRA, K30Czeladź#czeladzbiegaS
31DammBeataKULTRA, K40BrzegWawrzynteamS
32HakkeGosiaKULTRA, K40Jelenia GóraBiegamdlazdrowia.plSZapłacono
33PodgórskaJolaKULTRA, K40Kędzierzyn-Koźleparkrun Kędzierzyn-KoźleMZapłacono
34MachajewskaAnetaKULTRA, K40, KORONAŚroda WielkopolskaPolonia ŚrodaS
35GrzesikJoannaKULTRA, K40, MGG, KORONAGłuszycaS
36ZygnerSławekMULTRA, KORONARydzynaLeśne Dziki PGBS
37ZomerfeldKacperMULTRA, M20ProchowiceKB Krokus KwiatkowiceLZapłacono
38BrodaDominikMULTRA, M30WrocławM
39GrzelińskiMichałMULTRA, M30Jarocin?M
40KłosekJacekMULTRA, M30Racibórz100 Marathon Club PolandSZapłacono
41TomczakDariuszMULTRA, M30GostyńMZapłacono
42JunikŁukaszMULTRA, M30, KORONAMarcinkowiceMocna Grupa CezaraM
43DammZbigniewMULTRA, M40BrzegWawrzynteamS
44HetmanŁukaszMULTRA, M40BarlinekL
45JakubczykPiotrMULTRA, M40Kędzierzyn-Koźleparkrun Kędzierzyn-KoźleMZapłacono
46KuncewiczPiotrMULTRA, M40WałbrzychL
47MaślanyDominikMULTRA, M40GostyninL
48PtasińskiTomaszMULTRA, M40Nowa RudaCzajkersiSZapłacono
49WciórkaPiotrMULTRA, M40ŚwidnicaKB SkurczLZapłacono
50ZiemkiewiczJarekMULTRA, M40LubinUKS Running TeamMZapłacono
51ZiębińskiAndrzejMULTRA, M40BartnicaLZapłacono
52ZomerfeldTomaszMULTRA, M40ProchowiceKB Krokus KwiatkowiceLZapłacono
53JakubowskiSylwesterMULTRA, M40, KORONABoguszów-GorceM
54KopczyńskiŁukaszMULTRA, M40, KORONAWrocławK-TEAMM
55KoziełTomaszMULTRA, M40, KORONAKudowa - Zdrój#WAW_RZYN_TEAMM
56ŁukasikMarcinMULTRA, M40, KORONAOławaBiegnij OławoL
57MenesMarcinMULTRA, M40, KORONALesznoKLUB MATYLDY LESZNOLZapłacono
58PawlakSylwesterMULTRA, M40, KORONAŚroda WielkopolskaPolonia ŚrodaM
59TurlejWojciechMULTRA, M40, KORONAŚroda ŚląskaXXL
60IlkówMarcinMULTRA, M40, MGGGłuszycaL
61GrzesikPawełMULTRA, M40, MGG, KORONAGłuszycaSOR WAŁBRZYCHM
62KostJacekMULTRA, M50, KORONAŚwiebodziceMZapłacono
63SłomczyńskiKlaudiuszMULTRA, M50, KORONAMieroszówMieroszowski DzikLZapłacono