maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

Waligóra RUN Cross 2023

Miejsce i data imprezy: Głuszyca, 15 kwietnia 2023
Organizator: Stowarzyszenie „Walim na Żądanie”

Strona internetowa Zawodów dostępna jest pod adresem www.stowarzyszeniewalimnazadanie.pl
Regulamin Regulamin

Osoba do kontaktu w sprawach organizacyjnych: Aleksander Sobieraj, tel: 661 077 750
Osoba do kontaktu w sprawie tras biegów: Piotr Kujawka, tel.: 662 274 447
Kategorie:
- ULTRA WRC (53km) – 11 godzinWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 437
- HALF WRC (25km) – 5 godzinWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 437

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećKategoriaMiejscowośćKlubKoszulkaPł.
1BrodaDominikMULTRA, M30WrocławM
2ChabkoJacekMHALF, M50WrocławM
3DziekanowskaMariaKHALF, K20WrocławS
4GrzesikJoannaKULTRA, K40, MGG, KORONAGłuszycaS
5HetmanŁukaszMULTRA, M40BarlinekL
6IlkówMarcinMULTRA, M40, MGGGłuszycaL
7JakubowskiSylwesterMULTRA, M40, KORONABoguszów-GorceM
8KaźmierskiKrzysztofMHALF, M40ProchowiceL
9KostJacekMULTRA, M50, KORONAŚwiebodziceMZapłacono
10KowalewskaAnnaKHALF, K40ŚwidnicaSZapłacono
11KuncewiczPiotrMULTRA, M40WałbrzychL
12LewińskiSławomirMHALF, M40GóraLZapłacono
13MaślanaKatarzynaKHALF, K30GostyninLZapłacono
14MaślanyDominikMULTRA, M40GostyninL
15OdzimkowskiMarcinMHALF, M40MrowinyMZapłacono
16PawlikPawełMHALF, M30WałbrzychLZapłacono
17PencOndřejMULTRAMeziměstíM
18PiekarskiDawidMHALF, M40OpoleL
19PiórkowskiPawełMHALF, M30Nowa RudaXXLZapłacono
20RyszawyMikołajMHALF, M20MokrzeszówM
21ŚpiewakRadosławMHALF, M40Zielona GóraM
22TomczakDariuszMULTRA, M30GostyńMZapłacono
23TurlejWojciechMULTRA, M40, KORONAŚroda ŚląskaXXL
24WłodarczykJarosławMHALF, M40Jelenia GóraL
25ZiębińskiAndrzejMULTRA, M40BartnicaLZapłacono
26GrzelińskiMichałMULTRA, M30Jarocin?M
27PobiedzińskaKarolinaKULTRA, K30Czeladź#czeladzbiegaS
28KoziełTomaszMULTRA, M40, KORONAKudowa - Zdrój#WAW_RZYN_TEAMM
29KłosekJacekMULTRA, M30Racibórz100 Marathon Club PolandSZapłacono
30KarasińskiMarcinMHALF, M40OlszanicaAmatorM
31PozorskiKrzysztofMHALF, M50WałbrzychAmatorLZapłacono
32BilousAnastasiiaKHALF, K20Krosno OdrzańskieBBCS
33SikorskiCezaryMHALF, M50GubinBBL GubinMZapłacono
34HakkeGosiaKULTRA, K40Jelenia GóraBiegamdlazdrowia.plSZapłacono
35ŁukasikMarcinMULTRA, M40, KORONAOławaBiegnij OławoL
36JuszczykAnnaKHALF, K30ŚwidnicaBiegowa ŚwidnicaS
37PtasińskiTomaszMULTRA, M40Nowa RudaCzajkersiSZapłacono
38KurMichałMHALF, M30Jelenia GóraDziki PazurMZapłacono
39JanisławskiMaciejMULTRAJelenia GóraFun triL
40KopczyńskiŁukaszMULTRA, M40, KORONAWrocławK-TEAMM
41KaźmierskaMonikaKHALF, K40ProchowiceKB Krokus KwiatkowiceM
42ZomerfeldKacperMULTRA, M20ProchowiceKB Krokus KwiatkowiceLZapłacono
43ZomerfeldTomaszMULTRA, M40ProchowiceKB Krokus KwiatkowiceLZapłacono
44WciórkaPiotrMULTRA, M40ŚwidnicaKB SkurczLZapłacono
45MenesMarcinMULTRA, M40, KORONALesznoKLUB MATYLDY LESZNOLZapłacono
46ZygnerSławekMULTRA, KORONARydzynaLeśne Dziki PGBS
47AndruszkoTomaszMHALF, M40ŚwiebodziceMATNER RUNNING TEAMS
48SłomczyńskiKlaudiuszMULTRA, M50, KORONAMieroszówMieroszowski DzikLZapłacono
49JunikŁukaszMULTRA, M30, KORONAMarcinkowiceMocna Grupa CezaraM
50JakubczykPiotrMULTRA, M40Kędzierzyn-Koźleparkrun Kędzierzyn-KoźleMZapłacono
51PodgórskaJolaKULTRA, K40Kędzierzyn-Koźleparkrun Kędzierzyn-KoźleMZapłacono
52MachajewskaAnetaKULTRA, K40, KORONAŚroda WielkopolskaPolonia ŚrodaS
53PawlakSylwesterMULTRA, M40, KORONAŚroda WielkopolskaPolonia ŚrodaM
54WilkAdrianaKHALF, K40WołówPolskaM
55ŚwiatPawełMHALF, M30SzczytnaRNB Team Polanica ZdrójL
56GrzywaczAnnaKHALF, K30ChojnówRozbiegani ChojnówM
57MigasiewiczMarcinMHALF, M30MiliczRunning Team MiliczLZapłacono
58NowakSławomirMHALF, M30MiliczRunning Team MiliczMZapłacono
59GrzesikPawełMULTRA, M40, MGG, KORONAGłuszycaSOR WAŁBRZYCHM
60ZiemkiewiczJarekMULTRA, M40LubinUKS Running TeamMZapłacono
61MazurKatarzynaKHALF, K40Krosno OdrzańskieUMLAUTS
62DammBeataKULTRA, K40BrzegWawrzynteamS
63DammZbigniewMULTRA, M40BrzegWawrzynteamS