maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

Waligóra RUN Cross 2023

Miejsce i data imprezy: Głuszyca, 15 kwietnia 2023
Organizator: Stowarzyszenie „Walim na Żądanie”

Strona internetowa Zawodów dostępna jest pod adresem www.stowarzyszeniewalimnazadanie.pl
Regulamin Regulamin

Osoba do kontaktu w sprawach organizacyjnych: Aleksander Sobieraj, tel: 661 077 750
Osoba do kontaktu w sprawie tras biegów: Piotr Kujawka, tel.: 662 274 447
Kategorie:
- ULTRA WRC (53km) – 11 godzinWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 437
- HALF WRC (25km) – 5 godzinWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 437

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećKategoriaMiejscowośćKlubKoszulkaPł.
1WilkAdrianaKHALF, K40WołówPolskaM
2BilousAnastasiiaKHALF, K20Krosno OdrzańskieBBCS
3ZiębińskiAndrzejMULTRA, M40BartnicaLZapłacono
4MachajewskaAnetaKULTRA, K40, KORONAŚroda WielkopolskaPolonia ŚrodaS
5GrzywaczAnnaKHALF, K30ChojnówRozbiegani ChojnówM
6JuszczykAnnaKHALF, K30ŚwidnicaBiegowa ŚwidnicaS
7KowalewskaAnnaKHALF, K40ŚwidnicaSZapłacono
8DammBeataKULTRA, K40BrzegWawrzynteamS
9SikorskiCezaryMHALF, M50GubinBBL GubinMZapłacono
10TomczakDariuszMULTRA, M30GostyńMZapłacono
11PiekarskiDawidMHALF, M40OpoleL
12BrodaDominikMULTRA, M30WrocławM
13MaślanyDominikMULTRA, M40GostyninL
14HakkeGosiaKULTRA, K40Jelenia GóraBiegamdlazdrowia.plSZapłacono
15ChabkoJacekMHALF, M50WrocławM
16KłosekJacekMULTRA, M30Racibórz100 Marathon Club PolandSZapłacono
17KostJacekMULTRA, M50, KORONAŚwiebodziceMZapłacono
18ZiemkiewiczJarekMULTRA, M40LubinUKS Running TeamMZapłacono
19WłodarczykJarosławMHALF, M40Jelenia GóraL
20GrzesikJoannaKULTRA, K40, MGG, KORONAGłuszycaS
21PodgórskaJolaKULTRA, K40Kędzierzyn-Koźleparkrun Kędzierzyn-KoźleMZapłacono
22ZomerfeldKacperMULTRA, M20ProchowiceKB Krokus KwiatkowiceLZapłacono
23PobiedzińskaKarolinaKULTRA, K30Czeladź#czeladzbiegaS
24MaślanaKatarzynaKHALF, K30GostyninLZapłacono
25MazurKatarzynaKHALF, K40Krosno OdrzańskieUMLAUTS
26SłomczyńskiKlaudiuszMULTRA, M50, KORONAMieroszówMieroszowski DzikLZapłacono
27KaźmierskiKrzysztofMHALF, M40ProchowiceL
28PozorskiKrzysztofMHALF, M50WałbrzychAmatorLZapłacono
29HetmanŁukaszMULTRA, M40BarlinekL
30JunikŁukaszMULTRA, M30, KORONAMarcinkowiceMocna Grupa CezaraM
31KopczyńskiŁukaszMULTRA, M40, KORONAWrocławK-TEAMM
32JanisławskiMaciejMULTRAJelenia GóraFun triL
33IlkówMarcinMULTRA, M40, MGGGłuszycaL
34KarasińskiMarcinMHALF, M40OlszanicaAmatorM
35ŁukasikMarcinMULTRA, M40, KORONAOławaBiegnij OławoL
36MenesMarcinMULTRA, M40, KORONALesznoKLUB MATYLDY LESZNOLZapłacono
37MigasiewiczMarcinMHALF, M30MiliczRunning Team MiliczLZapłacono
38OdzimkowskiMarcinMHALF, M40MrowinyMZapłacono
39DziekanowskaMariaKHALF, K20WrocławS
40GrzelińskiMichałMULTRA, M30Jarocin?M
41KurMichałMHALF, M30Jelenia GóraDziki PazurMZapłacono
42RyszawyMikołajMHALF, M20MokrzeszówM
43KaźmierskaMonikaKHALF, K40ProchowiceKB Krokus KwiatkowiceM
44PencOndřejMULTRAMeziměstíM
45GrzesikPawełMULTRA, M40, MGG, KORONAGłuszycaSOR WAŁBRZYCHM
46PawlikPawełMHALF, M30WałbrzychLZapłacono
47PiórkowskiPawełMHALF, M30Nowa RudaXXLZapłacono
48ŚwiatPawełMHALF, M30SzczytnaRNB Team Polanica ZdrójL
49JakubczykPiotrMULTRA, M40Kędzierzyn-Koźleparkrun Kędzierzyn-KoźleMZapłacono
50KuncewiczPiotrMULTRA, M40WałbrzychL
51WciórkaPiotrMULTRA, M40ŚwidnicaKB SkurczLZapłacono
52ŚpiewakRadosławMHALF, M40Zielona GóraM
53ZygnerSławekMULTRA, KORONARydzynaLeśne Dziki PGBS
54LewińskiSławomirMHALF, M40GóraLZapłacono
55NowakSławomirMHALF, M30MiliczRunning Team MiliczMZapłacono
56JakubowskiSylwesterMULTRA, M40, KORONABoguszów-GorceM
57PawlakSylwesterMULTRA, M40, KORONAŚroda WielkopolskaPolonia ŚrodaM
58AndruszkoTomaszMHALF, M40ŚwiebodziceMATNER RUNNING TEAMS
59KoziełTomaszMULTRA, M40, KORONAKudowa - Zdrój#WAW_RZYN_TEAMM
60PtasińskiTomaszMULTRA, M40Nowa RudaCzajkersiSZapłacono
61ZomerfeldTomaszMULTRA, M40ProchowiceKB Krokus KwiatkowiceLZapłacono
62TurlejWojciechMULTRA, M40, KORONAŚroda ŚląskaXXL
63DammZbigniewMULTRA, M40BrzegWawrzynteamS