maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

3xKopa - Dwudziestka Karlika

3xKopa - Dwudziestka Karlika
Miejsce i data imprezy: Pokrzywna, 22 kwietnia 2023
Organizator: Stowarzyszenie "Bieg Opolski"
Regulamin Regulamin Biegu

.
Kategorie:
- Bieg 20 kmWolne miejsca: 225

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubPł.
1AndruszkoKamilaKPOLK30, MWO1993OpoleZapłacono
2Anonim#307846KPOLK40, MWO1983Włodzienin
3Anonim#309856KPOLK401981GoczałkówGrupa biegowa "beZ GRANIc"
4BerlikPiotrMPOLM30, MWO1992Suchy BórSuchy Bór Patataj / Fastor.plZapłacono
5BiedronBernardMPOLM60+, MWO1962ŻelaznaWieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
6BobrowskiRafałMPOLM401983Opole
7BrylaIreneuszMPOLM30, MWO1987DomeckoNie ma lipy!!!
8BuchertFilipMPOLM20, MGG, MPN, MWO1998GlucholazyJuvenia GłuchołazyZapłacono
9ChamalaKrzysztofMPOLM40, MWO1983LuboszyceWeegree
10ChłopekRafałMPOLM501972Jankow Przygodzki
11CzarkowskiDanielMPOLM40, MWO1982GrodkówOSP BĄKÓW
12DumańskaIwonaKPOLK401981Strzelce OpolskieZapłacono
13Dutkiewicz-GajosRenataKPOLK60+, MPN, MWO1956NysaFit-Boxing CTP NysaZapłacono
14DzięcielskaAgnieszkaKPOLK401976Poznań
15GajewskiMichałMPOLM20, MWO1996OpoleZapłacono
16GarcarzŁukaszMPOLM40, MWO1981OpoleWieczorne Bieganie w Opolu
17GąskaSandraKPOLK30, MWO1986Kaniów
18GołębiowskiKornelMPOLM30, MWO1984OpoleSOSG
19GonsiorTomaszMPOLM30, MWO1992Schodnia
20GruszkaPiotrMPOLM20, MGG, MPN, MWO1996Głuchołazy
21GuralJarekMPOLM401976OpoleWieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
22HałajkoJarekMPOLM40, MWO1982OpoleWieczorne Bieganie w Opolu
23JagielaJoannaKPOLK40, MWO1981OpoleKB Odra Opole
24JagielaRafałMPOLM40, MWO1982OpoleKB Odra Opole
25JakimowiczIzaKPOLK40, MWO1974OpoleWieczorne Bieganie w Opolu
26JaniczekBarbaraKPOLK401981OpoleWieczorne Bieganie w Opolu
27JeleńZbigniewMPOLM30, MWO1988Opole
28JelińskiTomaszMPOLM401982Dąbrowa GórniczaStowarzyszenie ROCZapłacono
29KamińskaSandraKPOLK30, MPN, MWO1991NysaRunners Team Nysa
30KamińskiArturMPOLM40, MGG, MPN, MWO1982Nowy ŚwiętówPrzedwojewski Team / KS Bodzanów-Nowy ŚwiętówZapłacono
31KaniewskiPiotrMPOLM30, MWO1987OpoleZapłacono
32KosmalaMonikaKPOLK401978Dąbrowa GórniczaStowarzyszenie ROCZapłacono
33KowalikAndrzejMPOLM40, MWO1979OpoleBieg Opolski
34KrysiewiczMarcinMPOLM401980WarszawaRun-logZapłacono
35LataRobertMPOLM50, MWO1970Lewin Brzeski
36LeszczyńskiGrzegorzMPOLM501973OpoleZapłacono
37ŁupińskiPrzemysławMPOLM30, MWO1984OpoleKB Odra Opole
38MaruszakRafałMPOLM40, MWO1980SkarbimierzZapłacono
39MaszkowskiJacekMPOLM60+, MWO1962Polska Nowa Wieś
40MazurJanuszMPOLM401980BolechowiceZapłacono
41MazurczakPiotrMPOLM40, MWO1975Grodków
42MeresMateuszMPOLM30, MGG, MPN, MWO1985Nysa
43MielczarekGrzegorzMPOLM50, MWO1967OpoleAM. Trener Team
44MiklerMarcinMPOLM401978PrudnikZapłacono
45MóllMateuszMPOLM301991Wrocław#SOBASTEAMZapłacono
46NiedobaBarbaraKPOLK40, MWO1981OzimekTIM JEST TIM
47NiekrawiecDariuszMPOLM40, MWO1979OpoleWieczorne Bieganie w Opolu
48NogaKasiaKPOLK401976OpoleWieczorne Bieganie w Opolu
49NowakŁukaszMPOLM40, MWO1983Suchy BórWieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
50PawlakGabrielMPOLM401979WrocławEatsly.plZapłacono
51PawlewiczPawełMPOLM301984Wrocław
52RoguzińskiRadosławMPOLM401982Stara IwicznaRDXZapłacono
53RóżyczkaKlaudiaKPOLK401983SmolarniaZ bieganiem mi do twarzy
54RusakowiczSylwiaKPOLK40, MWO1981KrapkowiceGarageGym Krapkowice
55RychłowskiRyszardMPOLM501971PiłaZapłacono
56SondejRomanMPOLM30, MWO1987OpoleKB Odra Opole
57SułkowskiMarcinMPOLM40, MWO1982KrapkowiceGarageGym Krapkowice
58SzczepaniakWitoldMPOLM401975Ostrow Wlkp.Zapłacono
59SzypulskiDarekMPOLM501973Opole
60SzypulskiDariuszMPOLM501973Opole
61TulikPrzemyslawMPOLM501967Warszawa
62WalczakSławomirMPOLM50, MWO1969GałązczyceZapłacono
63WaleszczykKrzysiekMPOLM30, MWO1992SkorogoszczKB Odra Opole
64WienerRobertMPOLM50, MWO1970Leśnica
65WinkowskiAdrianMPOLM301990WieruszówPrzedwojewski TeamZapłacono