maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

II Bieg Po Choinkę - Od Jeziora do Jeziora

II Bieg Po Choinkę - Od Jeziora do Jeziora
Miejsce i data imprezy: Dobrzeń Wielki, przy jeziorze Balaton, 11 grudnia 2022
Organizator: Stowarzyszenie Ludzi Kreatywnych „Talent”
Morsy Dobrzeń Wielki
Grupa biegowa w Dobrzeniu Wielkim „Od Jeziora do Jeziora”
Patronat honorowy
Marszałek Województwa Opolskiego
Wójt Gminy Dobrzeń Wielki
Regulamin Regulamin

Regulamin morsów

Kontakt z organizatorami:
Ewa Holeksa tel. 512473474
Justyna Kałuża tel. 886765063,
e-mail: biegodjezioradojeziora@gmail.com, slk.talent.dobrzenwielki@gmail.com
Kategorie:
- Bieg na 6 kmWolne miejsca: 28
- Nordic Walking 3 kmWolne miejsca: 0
- Biegi dzieciWolne miejsca: 92

Zapisy zostały zamknięte

Strona 1 z 3
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubPł.
1FirlusMilenaKPOLNW2008OpoleZapłacono
2KurkowskaMartaKPOLNW1982OpoleZapłacono
3WłodarczykPawełMPOL6KM1977OpoleKB Odra OpoleZapłacono
4WłodarczykAmeliaKPOLBD, 400M2015OpoleKB Odra OpoleZapłacono
5FilaRafałMPOL6KM1991OpoleZapłacono
6FirlusMilenaKPOLBD, 700M2008Opole
7StupakAdaKPOL6KM1990Tarnów OpolskiKB Odra OpoleZapłacono
8AndrzejewskaMonikaKPOL6KM1991Tarnów OpolskiZapłacono
9HrycajMarcinMPOL6KM1977OpoleKB Odra OpoleZapłacono
10KiedrowiczMonikaKPOL6KM1992OławaKrasnaleZapłacono
11MajkaBartoszMPOL6KM1991OławaKrasnaleZapłacono
12ZelajtysBartekMPOL6KM1976GdyniaZapłacono
13SzubrychtMartynaKPOL6KM1984Dobrzen WielkiZapłacono
14KaczanZdzisławMPOL6KM1953BrzegNiezrzeszony
15SitkowskiKonradMPOLNW1984DobrzeńZapłacono
16KłakowiczMarekMPOL6KM1985OpoleDamboniaZapłacono
17KłakowiczAlicjaKPOLBD, 400M2013OpoleDambonia
18KłakowiczNataliaKPOLBD, 700M2011OpoleDambonia
19BoczkowskaMarzenaKPOL6KM1984Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
20BizańskiIreneuszMPOLNW1970MałujowiceKraina miodem płynącaZapłacono
21BizańskaBarbaraKPOLNW1972MałujowiceKraina miodem płynącaZapłacono
22WitekAdamMPOLNW1966Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
23WitekBernadetaKPOLNW1969Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
24ProcajloKacperMPOLBD, 400M2015OpoleZapłacono
25NoworolskaAnnaKPOL6KM1982OpoleCzarny SkładZapłacono
26NoworolskaEmiliaKPOLBD, 400M2012OpoleCzarny Skład
27NoworolskaAmeliaKPOLBD, 400M2015OpoleCzarny Skład
28NoworolskiKamilMPOLBD, 700M2007OpoleCzarny Skład
29DanielewiczAnnaKPOLNW1976Dąbrówka GórnaZapłacono
30DudekJanMPOLNW1961Dąbrówka GórnaZapłacono
31MilińskaLiliannaKPOL6KM1981NiemodlinLILIANNA MilińskaZapłacono
32KlabisEmiliaKPOLBD, 400M2014Ciasna
33KlabisKarolinaKPOLBD, 400M2017Ciasna
34GłowaczAnitaKPOLBD, 700M2011Rybna
35GłowaczZuzannaKPOLBD, 400M2013Rybna
36HulbójPiotrMPOLBD, 700M2011Dobrzeń Wielki
37GliwińskiKrzysztofMPOL6KM1980Chróściceod jeziora do jeziora
38GliwińskiKacperMPOLBD, 700M2008Chróścice
39GliwińskiMaciejMPOLBD, 400M2014Chróścice
40SikoraMarekMPOL6KM1979OpoleSikor Team Opole
41SikoraSzymonMPOLBD, 700M2010OpoleSikor
42SikoraBartekMPOLBD, 400M2013OpoleSikor Team Opole
43GolanowskiTymonMPOLBD, 400M2015Opole
44GolanowskaNataliaKPOLNW1986OpoleZapłacono
45SobańskiDawidMPOL6KM1988OławaKrasnaleZapłacono
46DrozdMariaKPOLNW1967KruszynaZapłacono
47GolanowskaJuliaKPOLBD, 400M2015Opole
48BochynekRyszardMPOL6KM1960GrodkówZapłacono
49PawlakMarcinMPOLBD, 700M2010Opole
50PawlakZbigniewMPOL6KM1980OpoleBlaza TeamZapłacono
51TymuraMarzenaKPOL6KM1986OpoleZapłacono
52DrążkowskaDanutaKPOLNW1966Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
53EliaszMarekMPOL6KM1988Dobrzeń WielkiZapłacono
54EliaszFilipMPOLBD, 400M2016Dobrzeń Wielki
55DrążkowskiGrzegorzMPOL6KM1992PrzeczaStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
56ŁadygaMariuszMPOL6KM1989WęgryZdążyć Przed Limitem CzasuZapłacono
57BaruchaAndrzejMPOL6KM1980OpoleKB Odra Opole
58BaruchaJanMPOLBD, 400M2008OpoleKB Odra Opole
59SzwecMartaKPOLBD, 400M2014OpoleZapłacono
60SzwecSylwiaKPOLNW1979OpoleZapłacono
61MałkaMarianMPOLNW1959Gliwice
62MałkaIrenaKPOLNW1956Gliwice
63NagelKrzysiaKPOLNW1980WołczynSlow jogg team wolczyn
64NagelBartoszMPOLBD, 700M2011Wołczyn
65NagelKacperMPOLBD, 400M2013Wołczyn
66MaszkaDanutaKPOLNW1978WołczynSlow jogg team wolczynZapłacono
67MaszkaMarikaKPOLBD, 700M2011Wołczyn
68MaszkaMiłoszMPOLBD, 700M2010Wołczyn
69RaudzisKlaudiaKPOL6KM1981OpoleBLAZA TEAM
70CieślickaMagdalenaKPOLNW1986WołczynSlow jogg team wolczynZapłacono
71JagiełłoMalgorzataKPOL6KM1968Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
72WojsTomaszMPOL6KM1981OpolePodaj krok!
73WojsAgnieszkaKPOL6KM1981OpoleAgnesTeam
74SeiffertWiktorMPOLNW1953BrzegZapłacono
75HarasimiukJolantaKPOLNW1967Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
76HejnKlaraKPOLBD, 400M2014Chróścice
77MazurkiewiczMartaKPOL6KM1991ChróściceZapłacono
78MuzykaKatarzynaKPOLNW2011WołczynSlow jogg team wolczynZapłacono
79MasnykŁukaszMPOL6KM1982OpoleKB Odra OpoleZapłacono
80HoczekAnetaKPOLNW1977KolanowiceKiedy się zmęczysz? Jutro !Zapłacono
81HanzelIgorMPOL6KM2008Dobrzeń WielkiOd Jeziora do JezioraZapłacono
82BarańskaAgnieszkaKPOL6KM1986PopielówZapłacono
83BarańskiFranciszekMPOLBD, 400M2013Popielów
84FaltinMarcinMPOL6KM1979ŁubnianyKB Odra OpoleZapłacono
85CzechSebastianMPOL6KM1977Osowiec-TrzęsinaKB ODRA OPOLEZapłacono
86LibudaRadosławMPOL6KM1981MechniceKB Odra Opole
87KonciałaSebastianMPOL6KM1980KotórzKB Odra OpoleZapłacono
88ŚwierczekAnnaKPOLNW1969Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
89PoniżyKrzysztofMPOL6KM1980CzarnowasyZapłacono
90NitaKamilaKPOL6KM1997WołczynSlow jogg team wolczynZapłacono
91PancylejkoBogdanMPOL6KM1974Dobrzeń Wielkiod jeziora do jezioraZapłacono
92ŻurowskaAniaKPOL6KM1980MosinaAnia TeamZapłacono
93HoffmanEwaKPOL6KM1975OpoleKB Odra OpoleZapłacono
94PawlikKrystynaKPOL6KM1976OlesnoZapłacono
95KaminskaBarbaraKPOLNW1953OpoleNordic Walking OpoleZapłacono
96KaminskaAdrianaKPOLNW1981OpoleNordic Walking OpoleZapłacono
97WojtasekGabrielaKPOLNW1960ChróściceZapłacono
98GawlikKrzysztofMPOLNW1982PtakowiceStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
99RymarzMirosławMPOL6KM1978OpoleKB Odra OpoleZapłacono
100DoszakTomaszMPOL6KM1976Dobrzeń WielkiZapłacono
Strona 1 z 3