maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

V Opolski Bieg Belfra

V Opolski Bieg Belfra
Miejsce i data imprezy: Grodków, 22 października 2022
Organizator: Opolski Kurator Oświaty

WSPÓŁORGANIZATORZY
Urząd Miasta w Grodkowie
Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Grodkowie
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Grodkowie
Ośrodek Kultury i Rekreacji w Grodkowie
17 Wielopoziomowa Drużyna Harcerska "Bobry" w Grodkowie

PATRONAT
Minister Edukacji i Nauki - Przemysław Czarnek
Wojewoda Opolski - Sławomir Kłosowski
Minister Edukacji Narodowej
Wojewoda Opolski
.
Regulamin Regulamin biegu

Kategorie:
- Bieg 10 km (nauczyciele i pracownicy)Wolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 213
- Bieg 10 km (pozostali Sympatycy Biegu)Wolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 213
- Nordic Walking 5 km (nauczyciele i pracownicy)Wolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 213
- Nordic Walking 5 km (pozostali Sympatycy Biegu)Wolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 213

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlub/Nazwa zakładu pracyPł.
1LipińskiRafałMPOLBIEGN, PO+OS1990BrzegOpolski Urząd WojewódzkiZapłacono
2Matukin-PakuszyńskaAnnaKPOLNWN, ND, KWL1973Opole
3SiekMichałMPOLBIEGN, KK+PK1963BrzegKuratorium Oświaty w OpoluZapłacono
4JurekTomaszMPOLBIEGN, KK+PK1970GłuchołazyPSP Nowy Świętów
5IlnickaJulitaKPOLBIEGN, NK1980PrudnikPubliczne przedszkole nr 2 im niezapominajka w glucholazachZapłacono
6SitkowskiKonradMPOLNWO1984Dobroszyce
7DziubaEwelinaKPOLNWN, NM, KBG1985GrodkówPrzedszkole Publiczne nr 2 w GrodkowieZapłacono
8RusznicaRafałMPOLBIEGN, NK, KSD1992OpolePubliczna Szkoła Podstawowa nr 14 im. Adama Mickiewicza w Opolu
9KiedrowiczMonikaKPOLBIEGO1992OławaKrasnale
10WalkówBartłomiejMPOLBIEGN, KK+PK1976NiemodliPubliczna Szkoła Podstawowa w DąbrowieZapłacono
11MichońJustynaKPOLBIEGN, NK1991Tarnów OpolskiPSP nr 15 w OpoluZapłacono
12Tęcza-TuszakowskaAgataKPOLBIEGN, ND, KWL1979OpolePubliczna Szkoła Podstawowa nr 15 im. Królowej Jadwigi w OpoluZapłacono
13StrzałkaMalwinaKPOLBIEGN, NK1986OpolePSP 15 w OpoluZapłacono
14BohoSławomirMPOLBIEGO1986NysaKlub HDK PCK Saper przy 1psap w Brzegu
15KrzywonosKrzysztofMPOLBIEGN, NK1980BrzegPSP 2 Jelcz-Laskowice
16KrzywonosJoannaKPOLNWO1983Brzeg4 WSK z P Wrocław
17ProkopczykJaroslawMPOLBIEGO1977Opole
18BiałowąsPawełMPOLBIEGO1981OławaKb harcownik Jelcz laskowice
19WilkKrzysztofMPOLNWN, ND1966NysaSzkoła Podstawowa nr 3 w Nysie
20RozwadowskiTomaszMPOLBIEGO1971BrzegZapłacono
21MuszyńskiMarekMPOLBIEGN, KK+PK, KWL1979PrudnikSpecjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Głogówku
22KasprzyszynWiesławMPOLBIEGN, NM1970LubrzaSzkoła Podstawowa w LubrzyZapłacono
23RóżyckiGrzegorzMPOLBIEGN, ND, KSD1977BielawaZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W MOŚCISKUZapłacono
24BaronMarekMPOLBIEGN, NM1987OpolePSP nr 3 w Brzegu, PSP nr 25 Opole
25KubatekJoannaKPOLNWN1969PrudnikSzkoła Podstawowa w Lubrzy
26MajkaBartoszMPOLBIEGO1991OławaKrasnale
27CebulaGerardMPOLBIEGO1963Zimnice WielkieZapłacono
28KaniaAldonaKPOLNWN, KK+PK1967OpoleKuratorium Oświaty w OpoluZapłacono
29SzelągAnnaKPOLNWN, KK+PK1982OsowiecPSP 29 w Opolu
30KotlińskaKatarzynaKPOLNWN, ND1979OpolePLO Nr II w Opolu
31SzadzianiecMarzenaKPOLNWN, ND1971OpolePLO Nr II w Opolu
32GułaIwonaKPOLBIEGO1967Bierzów
33BaruchaAndrzejMPOLBIEGN, ND, KSD1980OpoleKB ODRA OPOLE
34TokarczykMariuszMPOLBIEGN, ND1973LegnicaOlaws Złotoryja. Zespół Szkół Ekonomicznych/ II Liceum Ogólnokształcące w Legnicy
35KochmaniewiczTeresaKPOLNWN, NK1980Racławice Śl.Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Głogówku
36Michalska-HasiakKatarzynaKPOLBIEGN, ND, KSD1965NysaZespół Szkół Technicznych w Nysie
37HasiakAleksanderMPOLBIEGN, ND1964NysaZespół Szkół Technicznych w Nysie
38WiaterBogdanMPOLBIEGN, ND, KSD1973OpolePubliczna Szkoła Podstawowa nr 16 w Opolu im.Zofii Nałkowskiej
39ŁobosMarekMPOLBIEGN, ND, KSD1966GłuchołazyPubliczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego Uśmiech Dziecka w CharbielinieZapłacono
40KlimasMarcinMPOLBIEGO1981GrodkówZapłacono
41BizańskiIreneuszMPOLNWO1970MałujowiceKraina Miodem Płynąca
42BizańskaBarbaraKPOLNWO1972MałujowiceKraina Miodem Płynąca
43BaziukArturMPOLBIEGN, KK+PK, KSD1976Dobrzeń WielkiPubliczna Szkoła Podstawowa w Jełowej
44BąkowskaManuelaKPOLBIEGN, NK, KSD1997NamysłówZespół Szkół Specjalnych im. A. MickiewiczaZapłacono
45KajdaKrzysztofMPOLBIEGN, NK1987MyślinaMłodzieżowy ośrodek socjoterapii przy zespole placówek edukacyjnych w DobrodzieniuZapłacono
46PolakŁukaszMPOLNWN, ND, KSD1981Oborniki ŚląskiePubliczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Obornikach ŚląskichZapłacono
47KowaczAgataKPOLNWN, NM, KWL1982WałbrzychZespół Szkolno-Przedszkolny w Boguszowie-Gorcach
48BibkoMartinMSVKNWO1976KosiceSpeedbar
49WitekBernadetaKPOLNWO1969Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin biega
50WitekAdamMPOLNWO1966Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin biega
51NiestrójJanMPOLBIEGO1966GrodkówAGROAS TEAMZapłacono
52KaźmierzEwaKPOLBIEGO1973Prószków
53GórakJarosławMPOLBIEGO1976GrodkówZapłacono
54BartnikAnnaKPOLBIEGN, PO+OS1987OpolePubliczna Szkoła Podstawowa nr 29 im. Armii Krajowej w Opolu
55LęgaWiesławMPOLBIEGN, ND1972ŚwidnicaSzkoła Podstawowa Lutomia Dolna/ K.S. Tęcza
56SzymczakowskaBeataKPOLNWN, KK+PK1966NysaZespół Szkolno Przedszkolny w Niwnicy
57PikułaRenataKPOLNWN, ND1972NysaZespół Szkolno Przedszkolny w NiwnicyZapłacono
58GadzimoraMarianMPOLBIEGO1992OpoleWieczorne Bieganie w Opolu
59TadirHannaKPOLBIEGN, NK1982OpoleWieczorne Bieganie w Opolu
60PrimkeBeataKPOLBIEGN1970OpolePubliczna Szkoła Podstawowa nr 29 im. Armii Krajowej w Opolu
61SobańskiDawidMPOLBIEGO1988OławaKrasnaleZapłacono
62JankowskaMartynaKPOLBIEGN, NK1990GrodkówOśrodek Szkolno-Wychowawczy w Grodkowie
63PospiszylBenedyktMPOLBIEGN, NE1960BraniceEmeryt Zespołu Szkół Medycznych w Branicach
64ChłądzyńskiPiotrMPOLBIEGN, KWL1971WrocławOkręgowa Komisja Egzaminacyjna we WrocławiuZapłacono
65BednarskaAgataKPOLNWN, KK+PK1972OpoleKuratorium Oświaty w OpoluZapłacono
66CieślikMarlenaKPOLBIEGN, NK, KSD1994StrzelinPubliczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Henryka Sienkiewicza w StrzelinieZapłacono
67BiałasEwaKPOLNWO1962Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin biegaZapłacono
68StanisławskiJerzyMPOLBIEGN, ND1968NysaCKZIU NysaZapłacono
69MajAgnieszkaKPOLBIEGO1980SkoroszyceUrząd Miejski w GrodkowieZapłacono
70BodziochMarianMPOLBIEGO1964KonradowaKonradowaZapłacono
71BochynekRyszardMPOLBIEGO1960GrodkówZapłacono
72PakoszIrenaKPOLNWN, ND1966JanuszkowiceZespół Szkół nr 1 Kędzierzyn KoźleZapłacono
73PakoszPiotrMPOLNWN, NE1949JanuszkowicePSP nr 1 ZdzieszowiceZapłacono
74NazarewskaKamilaKPOLBIEGO1981Wrocław4 WSK z P WrocławZapłacono
75ĆwiklikPaulinaKPOLNWN, NM, KWL, KBG1984GrodkówPrzedszkole Publiczne nr 2 w GrodkowieZapłacono
76BłochMarekMPOLNWN, ND1959GrodkówPubliczna Szkoła Podstawowa w JędrzejowieZapłacono
77KoralewskaBarbaraKPOLBIEGO1993Opole10BLOG
78LosterAgnieszkaKPOLBIEGN, KK+PK1982Tarnów OpolskiKuratorium Oświaty w OpoluZapłacono
79LosterPawełMPOLBIEGN1982Tarnów OpolskiZakład Karny nr 1 w Strzelcach OpolskichZapłacono
80Makuch-KrysiakEwelinaKPOLNWO1982Łukowice Brzeskie
81NiekraśLidiaKPOLBIEGN, ND1979KłodzkoLiceum Chrobry Kłodzko
82MaćkówAgnieszkaKPOLBIEGO1973Pakosławice