maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

XXI Bieg Sobiborski Pamięci Ofiar Byłego Hitlerowskiego Obozu Zagłady w Sobiborze - BIEGI DZIECI

Miejsce i data imprezy: Włodawa, 16 października 2022
Organizator: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, 22-200 Włodawa, ul. Szkolna 4
Regulamin Regulamin biegu
Kategorie:
- BIEG – Przedszkolaków - (50m)Wolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 165
- BIEG – Szkoła Podstawowa kl. I-II – (300m)Wolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 165
- BIEG – Szkoła Podstawowa kl. III-IV – (300m)Wolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 165
- BIEG – Szkoła Podstawowa kl. V-VI – (600m)Wolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 165
- BIEG – Szkoła Podstawowa kl. VII-VIII – (900m)Wolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 165
- Biegi młodzieży ze Szkól PonadpodstawowychWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 165

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlub/szkoła/przedszkolePł.
1NielipiukLilianaKPOLBD32013WłodawaSP3Zapłacono
2KocTymonMPOLBD32012WłodawaSP3Zapłacono
3HołodSzymonMPOLBD22014WłodawaSP3
4ZińczukMichałMPOLBD22014WłodawaSP3
5ZińczukAnnaKPOLBD12016WłodawaPrzedszkole Miejskie nr 1
6IgnatiukFilipMPOLBD12016WłodawaPrzedszkole Miejskie nr 1
7UźniakLauraKPOLBD12017WłodawaPrzedszkole Miejskie nr 2Zapłacono
8SupełMichałMPOLBD22014Łobaczew DużyKB Szuracz TerespolZapłacono
9SupełMikołajMPOLBD32012Łobaczew DużyKB Szuracz TerespolZapłacono
10HorszczarukMajaKPOLBD32013LublinSP 45 w Lublinie
11HorszczarukMateuszMPOLBD52009LublinMKS Sygnał Lublin
12RyćOlafMPOLBD22014UrszulinSp Urszulin
13MackiewiczJoannaKPOLBD42011WłodawaSP3
14PiątkowskiKacperMPOLBD32012WłodawaSzkoła Podstawowa nr 2 we WłodawieZapłacono
15BajukAdamMPOLBD12017WłodawaMiejskie Przedszkole Integracyjne we WłodawieZapłacono
16BajukMateuszMPOLBD32012WłodawaSzkoła Podstawowa nr 2 we WłodawieZapłacono
17DydiukJuliaKPOLBD12017WłodawaPrzedszkole Miejskie nr 2Zapłacono
18DurysKacperMPOLBD52008WłodawaSP3
19PaprotaAntoniMPOLBD32012WłodawaSP3Zapłacono
20PaprotaHannaMPOLBD42011LublinSP3Zapłacono
21SielaszukWiktorMPOLBD12017WłodawaPrzedszkole Miejskie nr 2Zapłacono
22SielaszukOliwiaKPOLBD42010WłodawaSP3Zapłacono
23UryniukIgorMPOLBD52009WłodawaSzkoła Podstawowa nr 2 we WłodawieZapłacono
24TorończakFranciszekMPOLBD12017WłodawaMiejskie Przedszkole Integracyjne we WłodawieZapłacono
25KoziejLenaKPOLBD42011OkuninkaSzkoła Podstawowa OrchówekZapłacono
26MatyjaszczykWojciechMPOLBD32013ŁęcznaŁęczna Biega
27MatyjaszczykBartoszMPOLBD42011ŁęcznaŁęczna Biega
28MatyjaszczykZofiaKPOLBD12018ŁęcznaŁęczna Biega
29WieczorekCezaryMPOLBD22014Wyryki PołódSP Wyryki
30WieczorekLauraKPOLBD42011Wyryki PołódSP Wyryki
31AntoniukSzymonMPOLBD32012WłodawaSzkoła Podstawowa nr 2 we Włodawie
32SkoczylasKarolinaKPOLBD32013WłodawaSzkoła Podstawowa nr 2 we Włodawie
33HryvachevskaAnnaKPOLBD42010WłodawaSP3
34PawlukLenaKPOLBD42010WłodawaSP3
35PawlukIgaKPOLBD22014WłodawaSP3