maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

XXI Bieg Sobiborski Pamięci Ofiar Byłego Hitlerowskiego Obozu Zagłady w Sobiborze

Miejsce i data imprezy: Włodawa, 16 października 2022
Organizator: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, 22-200 Włodawa, ul. Szkolna 4
Regulamin Regulamin biegu
Kategorie:
- Bieg 13 kmWolne miejsca: 31

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećKrajRok ur.MiejscowośćKlubKoszulkaPł.
1StaweckiPiotrMPOL1978WiszniceL
2ChrólZbigniewMPOL1974SosnówkaL
3SuchonosAndrzejMPOL1970ChełmChełmL
4KlimekRafałMPOL1999WiszniceLanos Raising TeamSZapłacono
5HaczkurCezaryMPOL1997WiszniceLanos Raising TeamMZapłacono
6PiędzioAnetaKPOL1980WłodawaWłodawaXL
7KrępackaMonikaKPOL1978ChełmChełmS
8KraczkowskiKrzysztofMPOL1975ChełmChełm BiegaMZapłacono
9KoziołTomaszMPOL1981ZawadówkaChełm BiegaL
10SamczukPrzemysławMPOL1980WłodawaXXLZapłacono
11RyćDariuszMPOL1982UrszulinXLZapłacono
12OstrowskaPatrycjaKPOL1984WłodawaWłodawaXL
13ChudzikEwaKPOL1985WłodawaWłodawaL
14Buchman Vel BuchovaMagdaKPOL1984WłodawaPsycholka z SP3L
15DejerDominikMPOL1986WłodawaMKS MECHANIK WłodawaXL
16JabłońskiAndrzejMPOL1968ChełmPSG DOROHUSKLZapłacono
17JabłońskiPrzemysławMPOL1995Chełm41 BLSz DęblinLZapłacono
18JabłońskiBartoszMPOL1997ChełmLAW DĘBLINL
19MaldiniCezaryMPOL1974WarszawabrakLZapłacono
20BieleckiKonradMPOL1992WłodawaXL
21KołodziejMariuszMPOL1971CycówLW BOGDANKAMZapłacono
22DejerDorotaKPOL1988WłodawaMKS MECHANIK WłodawaS
23BuławskiKrzysztofMPOL1962PuchaczówLW BOGDANKALZapłacono
24FurmanikEwaKPOL1978Świerże Ul Piaskowa 20Chełm BiegaMZapłacono
25NowakJanMPOL1970ChełmChełmSZapłacono
26CenkałaCezaryMPOL1967OkuninkaKCKL WłodawaM
27UraziukDominikaKPOL1995ChełmS
28IwanickiWładysławMPOL1959ŁęcznaLW BOGDANKAL
29RycykGrzegorzMPOL1975KrasnystawRuch IzbicaMZapłacono
30BabiczIreneuszMPOL1965HorodyszczeLZapłacono
31TrzaskalskaJustynaKPOL1992TerespolS
32SysaKazimierzMPOL1956KrasnystawRuch IzbicaMZapłacono
33DąbrowskiPrzemysławMPOL1989OstrołękaL
34OlszańskaKrystynaKPOL1954Biała PodlaskaKlub Biegacza Biała BiegaMZapłacono
35SokalskiSławomirMPOL1972ZamośćZAMOŚĆ BIEGAL
36IverukMikhailoMPOL1979RivneL
37NestorowiczŁukaszMPOL1985Okszów19. batalion zmechanizowanyM
38JednasMichałMPOL1994Biała PodlaskabrakL
39SupełMarcinMPOL1983Łobaczew DużyLZapłacono
40ZasiadkoMikołajMPOL1970LęcznaLW BOGDANKAXLZapłacono
41KotLeszekMPOL1951LęcznaLW BOGDANKALZapłacono
42OsypiukMariuszMPOL1983ŁęcznaŁęczna BiegaLZapłacono
43MasełkoTomaszMPOL1983ChełmXXLZapłacono
44KalitaCezaryMPOL1967Biała PodlaskaKlub Biegacza Biała BiegaXLZapłacono
45PeteckiDawidMPOL1990WłodawaL
46DziurdaMarekMPOL1981ChełmLZapłacono
47LesniakGrzegorzMPOL1975WlodawaKCKL WlodawaM
48ChusteckaAnnaKPOL1981WiszniceS
49ChusteckiGrzegorzMPOL1980WiszniceL
50BieleckiAndrzejMPOL1981ChełmFoto Karczmarski ChełmXL
51Karczmarska-BieleckaEwelinaKPOL1983ChełmFoto Karczmarski ChełmL
52SawoszMartaKPOL1975ChełmbrakS
53MarcinSzytkoMPOL1977WłodawaGeriatryczni FanatyczniXLZapłacono
54PałkaMagdalenaKPOL1980WytycznoGazeleSZapłacono
55KlocMonikaKPOL1992WytycznoGazeleSZapłacono
56PękałaAlicjaKPOL1990WytycznoGazeleSZapłacono
57PanasiukAgataKPOL1986ZastawieGazeleMZapłacono
58SowaRyszardMPOL1983Biała PodlaskaLodołamacze Biała PodlaskaXLZapłacono
59ŚliwaAndrzejMPOL1966ŁęcznaLW BOGDANKALZapłacono
60MichalskaZuzannaKPOL1998OkuninkaS
61MajewskiKrzysztofMPOL1964Biała PodlaskaKlub Biegacza Biała BiegaL
62Haras-DąbrowskaAnnaKPOL1974Biała PodlaskaLodołamacze Biała PodlaskaS
63PrystupaTomaszMPOL1983LipinkiS
64WieliczkoArkadiuszMPOL1993WłodawaXL
65SemenowychBohdanMUKR1986LvivM
66DidovodylDmytroMUKR1990KievM
67GrzywaczDariuszMPOL1996WarszawaL
68RosołowskaDorotaKPOL1991ChełmL
69DrzazgaWiolettaKPOL1981Wierzbica- OsiedleBiegamy dzisiaj?M