maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

VI Koszęcińska Dycha

VI Koszęcińska Dycha
Miejsce i data imprezy: Koszęcin, 19 listopada 2022
Organizator: Gmina Koszęcin z siedzibą w Koszęcinie, ul. Powstańców Śl. 10, 42-286 Koszęcin,
Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji z siedzibą w Koszęcinie, ul. Sportowa 1, 42-286 Koszęcin,

Strona internetowa Organizatora: http://www.koszecin.pl
Dyrektor biegu: Marek Grund – tel. 512 087 144, email: koszecinskadycha@gmail.com
Regulamin Regulamin biegu

Kategorie:
- Bieg na 10 kmWolne miejsca: 21

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 3
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubSkarpetkiPł.
1GrundMarekMPOLM30, MGK1989StrzebińMafia Team Lubliniec41-43Zapłacono
2TokarzJoannaKPOLK301983Piekary ŚląskieLecymy Durś38-40Zapłacono
3KosmalaPrzemekMPOLM401981KrakowMarcinSwiercTeam41-43Zapłacono
4KaszubaAleksandraKPOLK301985Tworóg38-40Zapłacono
5KowalikAnnaKPOLK301987LubliniecTuryści38-40Zapłacono
6MichalskiRobertMPOLM401979GliwiceHetman Tarnowskie Góry44-46Zapłacono
7RogoczSebastianMPOLM30, MGK1983Koszęcin38-40Zapłacono
8MaruszczykŁukaszMPOLM401982Koszęcin41-43Zapłacono
9SzewczykowskiAdrianMPOLM301985Częstochowa41-43Zapłacono
10StajerTomaszMPOLM401978Siemianowice Śl.Endurance Team44-46Zapłacono
11CyptorJakubMPOLM30, MGK1986Koszęcin41-43Zapłacono
12BuryJarosławMPOLM301987LubliniecTuryści41-43Zapłacono
13KrauseSzymonMPOLM401982Tarnowskie GórySrebrni Biegacze Tarnowskie Góry44-46Zapłacono
14RogowskiMaciekMPOLM401973Tarnowskie GórySrebrni Biegacze Tarnowskie Góry41-43Zapłacono
15ZarańskaIzabelaKPOLK50, MGK1970BytomMiechowicka Grupa Biegowa35-37Zapłacono
16BryłaJolantaKPOLK301986KaletyO co biega w Kaletach38-40Zapłacono
17KożuchAgnieszkaKPOLK401975Piekary ŚląskieLecymy Durś35-37Zapłacono
18SałapataPrzemysławMPOLM201995HanusekGibke Gizdy44-46Zapłacono
19FigzałArturMPOLM401980JaskrówJestLepiejRunTeam41-43Zapłacono
20KargólRafałMPOLM401980Tarnowskie GóryLogtech team Radzionków/F441-43Zapłacono
21SojkaAleksanderMPOLM301988Siemianowice Śląskie41-43Zapłacono
22GarcorzDawidMPOLM201994DzielnaMafia Team Lubliniec41-43Zapłacono
23PodwysockiKamilMPOLM401982CzęstochowaJestLepiejRunTeam41-43Zapłacono
24MszycaDariuszMPOLM501968BlachowniaChce Ci się?41-43Zapłacono
25MichalskiJarosławMPOLM301984Tarnowskie GóryHetman Tarnowskie Góry44-46Zapłacono
26MólWiolettaKPOLK501971Czeladź#czeladzbiega38-40Zapłacono
27BorekBogusławMPOLM40, MGK1975StrzebińO co biega w Kaletach41-43Zapłacono
28Koba-StasiakUrszulaKPOLK301984Piekary ŚląskieLecymy Durś35-37Zapłacono
29PiontekMagdalenaKPOLK401981Tarnowskie GórySrebrni Biegacze Tarnowskie Góry41-43Zapłacono
30BrzezinaArkadiuszMPOLM401979Tarnowskie GórySrebrni Biegacze Tarnowskie Góry41-43Zapłacono
31PawełczakMateuszMPOLM201995Złochowice44-46Zapłacono
32PawełczakBarbaraKPOLK201994Złochowice38-40Zapłacono
33KajdaKrzysztofMPOLM301987MyślinaFit Kolba41-43Zapłacono
34BogusBartoszMPOLM201994Lubliniec#Lubliniec44-46Zapłacono
35RusekAdamMPOLM40, MGK1978Pawonków44-46Zapłacono
36CieślaAnnaKPOLK401980Piekary ŚląskieLecymy Durś35-37Zapłacono
37SkierskiAdamMPOLM501971KatowiceEndurance Team44-46Zapłacono
38WilkKamilMPOLM201995OdcinekFALSTART Rudniki41-43Zapłacono
39BieleckaMagdalenaKPOLK20, MGK1993RusinowiceMafia Team Lubliniec38-40Zapłacono
40HućTomaszMPOLM20, MGK1993Koszęcin44-46Zapłacono
41WołoszMarcinMPOLM401978Częstochowa41-43Zapłacono
42KaczmarczykSebastianMPOLM301983LubliniecMafia Team Lubliniec44-46Zapłacono
43PtakTomaszMPOLM401982Wąsosz GórnyKlub Biegacza Warta44-46Zapłacono
44BonkAntoniMPOLM401978KochciceMafia Team Lubliniec44-46Zapłacono
45KozaKarolMPOLM201995PawonkówLucky Losers41-43Zapłacono
46PlazaŁukaszMPOLM401979BytomO co biega w Kaletach41-43Zapłacono
47KrukTomaszMPOLM301989Siemianowice ŚlaskieFundacja Piastun44-46Zapłacono
48OttoMarcinMPOLM301988SiemianowiceFundacja Piastun44-46Zapłacono
49PtakEwaKPOLK401981Wąsosz GórnyKlub Biegacza Warta35-37Zapłacono
50CzapkiewiczGosiaKPOLK501972Rogoźnik#czeladzbiega38-40Zapłacono
51CieślaJanMPOLM70+1950RudnikiFALSTART Rudniki41-43Zapłacono
52PytlarczykPiotrMPOLM501972PajęcznoKlub Biegacza Warta41-43Zapłacono
53PaprotnaBeataKPOLK301988CzęstochowaJestLepiejRunTeam35-37Zapłacono
54CzornikJarosławMPOLM401982LisówLucky Losers41-43Zapłacono
55GlejzerMartaKPOLK401980Częstochowa38-40Zapłacono
56KowalikDamianMPOLM401974LubliniecEthosEnergy Poland41-43Zapłacono
57JeruszkaPawełMPOLM401977Częstochowa41-43Zapłacono
58SkoczykłodaSzymonMPOLM301984Mikołów41-43Zapłacono
59MusialikKatarzynaKPOLK401978Piekary Śląskie41-43Zapłacono
60SipieraTomaszMPOLM501972Giebułtów41-43Zapłacono
61StelmaszczykDominikMPOLM401978Częstochowa44-46Zapłacono
62SzelągIwonaKPOLK301989Gliwice38-40Zapłacono
63JarząbekZbigniewMPOLM501967ChorzówEndurance Team44-46Zapłacono
64MazurKamilMPOLM301985Piekary Śląskie44-46Zapłacono
65SasAnnaKPOLK201998StarokrzepiceKB Florian Zajączki Drugie41-43Zapłacono
66WielechowskaAleksandraKPOLK301991LubliniecTuryści38-40Zapłacono
67FraniaTomaszMPOLM401974Siemianowice ŚląskieEndurance Team38-40Zapłacono
68MańkaMariaKPOLK40, MGK1981Strzebiń38-40Zapłacono
69MalcherSabinaKPOLK301989Otrzęsie38-40Zapłacono
70MazurMagdalenaKPOLK401982CzęstochowaJestLepiejRunTeam38-40Zapłacono
71SasDominikMPOLM301990StarokrzepiceKB Florian Zajączki Drugie44-46Zapłacono
72SzafertMarcinMPOLM401981CzęstochowaDarsoft Running Team44-46Zapłacono
73ZaczyńskaDagmaraKPOLK301983BytomSilesia Marathon Club35-37Zapłacono
74WysotaKrzysztofMPOLM301985LubliniecMafia Team Lubliniec41-43Zapłacono
75MazurIrekMPOLM501969KaletyO co biega w Kaletach41-43Zapłacono
76MazurDanutaKPOLK501971KaletyO co biega w Kaletach38-40Zapłacono
77PożarlikKrzysztofMPOLM301991CzęstochowaJestLepiejRunTeam41-43Zapłacono
78KukowkaAdamMPOLM401982KatowiceO co biega w Kaletach41-43Zapłacono
79PrzondzionoAdamMPOLM50, MGK1964Koszecin41-43Zapłacono
80MichałowskiPiotrMPOLM301984LubliniecMafia Team Lubliniec41-43Zapłacono
81HajdaJustynaKPOLK201994RadzionkówMafia Team Lubliniec35-37Zapłacono
82SobczykDawidMPOLM301992BrynekSrebrni Biegacze Tarnowskie Góry44-46Zapłacono
83WalaszczykPiotrMPOLM401978KatowiceEndurance Team44-46Zapłacono
84DelewskiDariuszMPOLM501970ZabrzeBanda z Południa44-46Zapłacono
85DelewskaDorotaKPOLK501970ZabrzeBanda z Południa38-40Zapłacono
86KiełbasaBartoszMPOLM301983Bytom44-46Zapłacono
87BokMarcinMPOLM201994ŻędowiceMała Panew Team Zawadzkie41-43Zapłacono
88SkubałaJanuszMPOLM301986ChwostekLucky Losers41-43Zapłacono
89BokPiotrMPOLM501967ŻędowiceMała Panew Team Zawadzkie41-43Zapłacono
90OsyraWiktoriaKPOLK202001PsurówFALSTART Rudniki38-40Zapłacono
91DobrasMarekMPOLM401978Katowice41-43Zapłacono
92GrybośPiotrMPOLM40, MGK1976Koszęcin44-46Zapłacono
93MatuszczykMaciejMPOLM501971KatowiceCZPTychy.pl38-40Zapłacono
94WalkowiakArturMPOLM501972Lubliniec44-46Zapłacono
95KordzińskiKazimierzMPOLM601958LubliniecMafia Team Lubliniec41-43Zapłacono
96SwobodaLeszekMPOLM401973SolarniaMafia Team Lubliniec38-40Zapłacono
97GrudniewskiRafałMPOLM401980Tarnowskie GórySrebrni Biegacze Tarnowskie Góry41-43Zapłacono
98PodolskiBartłomiejMPOLM401978Tarnowskie GórySpartan Team41-43Zapłacono
99ZosgórnikAleksandraKPOLK301985Tarnowskie GóryO co biega w Kaletach38-40Zapłacono
100PiątekMateuszMPOLM301991Katowice44-46Zapłacono
Strona 1 z 3