maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

GRAMET DUATHLON CROSSOWY KIDS

GRAMET DUATHLON CROSSOWY KIDS
Miejsce i data imprezy: Jelcz-Laskowice, 02 października 2022
Organizator: Stowarzyszenie Jelcz Triathlon Project
Regulamin Regulamin zawodów
Kategorie:
- Duathlon I (rocznik 2016-2019) - 200 m bieg + 500 m rower - start 10:00Wolne miejsca: 0
- Duathlon II (rocznik 2013-2015) - 400 m bieg + 800 m rower - start 10:10Wolne miejsca: 0
- Duathlon III (rocznik 2010-2012) - 600 m bieg + 1200 m rower - start 10:20Wolne miejsca: 0
- Duathlon IV (rocznik 2007-2009) - 1000 m bieg + 2000 m rower - start 10:30Wolne miejsca: 15

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubPł.
1ZającArturMPOLDUATHLON012016OławaZapłacono
2StańczykFilipMPOLDUATHLON012019Jelcz-LaskowiceZapłacono
3CzarkowskiTymonMPOLDUATHLON012017GrodkówOSP BĄKÓW
4CzarkowskiFlorianMPOLDUATHLON022013Bąków
5MorawskiKaspianMPOLDUATHLON042009OławaZapłacono
6MagośSzymonMPOLDUATHLON012016StanowiceZapłacono
7WerwińskiAntoniMPOLDUATHLON022015PrusiceZapłacono
8GrzędaRyszardMPOLDUATHLON032011Jelcz-LaskowiceZapłacono
9GrzędaStanisławMPOLDUATHLON022013Jelcz-Laskowice
10SzatkowskaHannaKPOLDUATHLON022015WrocławZapłacono
11SzatkowskaHelenaKPOLDUATHLON012017WrocławZapłacono
12Wroński-JankowskiMikołajMPOLDUATHLON032011Jelcz-LaskowiceZapłacono
13KrzakNataszaKPOLDUATHLON032010Ligota MałaAkademia Sportu Run4FunZapłacono
14PlechunHordeiMUKRDUATHLON012019Jelcz-LaskowiceBarcelonaZapłacono
15WilińskaJuliaKPOLDUATHLON032012OławaZapłacono
16BiałowąsKubaMPOLDUATHLON032010Oława
17KobusińskiOlafMPOLDUATHLON012018Oława
18GrzesiakBiankaKPOLDUATHLON022015OławaBiegnij OławoZapłacono
19BachurskiTymoteuszMPOLDUATHLON022015MiłoszyceKB Harcownik Jelcz- LaskowiceZapłacono
20GlinkaPiotrMPOLDUATHLON022015RozterkZapłacono
21GlinkaZofiaKPOLDUATHLON042008RozterkZapłacono
22JędrzejewskiAdamMPOLDUATHLON012017JanuszkowiceZapłacono
23JędrzejewskaJuliaKPOLDUATHLON012019JanuszkowiceZapłacono
24GrzędaHannaKPOLDUATHLON022015Jelcz-LaskowiceZapłacono
25GrzędaJuliaKPOLDUATHLON022013Jelcz-LaskowiceZapłacono
26StacheraHaniaKPOLDUATHLON012018Jelcz-LaskowiceJTPZapłacono
27RogośAdamMPOLDUATHLON012016SzczodreZapłacono
28RogośTadeuszMPOLDUATHLON012019SzczodreZapłacono
29NosekAleksanderMPOLDUATHLON012016Jelcza-LaskowicZapłacono
30NosekJakubMPOLDUATHLON022014Jelcza-LaskowicZapłacono
31NosekTomaszMPOLDUATHLON032010Jelcza-LaskowicZapłacono
32JaszczyńskiSzymonMPOLDUATHLON022013KotowiceGrajan TeamZapłacono
33JaszczyńskaMagdalenaKPOLDUATHLON012016KotowiceGrajan TeamZapłacono
34SzuszkiewiczKonradMPOLDUATHLON032011Jelcz-LaskowiceZapłacono
35GrądzMilenaKPOLDUATHLON042008Jelcz-LaskowiceZapłacono
36ShatovaKaterynaKPOLDUATHLON022015Jelcz-LaskowiceZapłacono
37WyrzykowskiGabrielMPOLDUATHLON012017MiłoszyceZapłacono
38OgonowskaMichalinaKPOLDUATHLON042011Jelcz-LaskowiceZapłacono
39JaworKamilMPOLDUATHLON032012Jelcz LaskowiceJelcz Triathlon ProjectZapłacono
40TomaszewskaMichalinaKPOLDUATHLON012018OławaGrajan TeamZapłacono
41AlicjaPiotrowskaKPOLDUATHLON032022OławaGrajan TeamZapłacono
42PiotrowskaAntoninaKPOLDUATHLON012016OławaGrajan TeamZapłacono
43TomaśWiktoriaKPOLDUATHLON032011OławaGrajan TeamZapłacono
44SzczepańskaAnnaKPOLDUATHLON022014Jaworzyna ŚląskaGminny Ludowy Klub Sportowy w Jaworzynie ŚląskiejZapłacono
45SzczepańskiWojciechMPOLDUATHLON012019Jaworzyna ŚląskaGminny Ludowy Klub Sportowy w Jaworzynie Śląskiej
46KamińskiAleksanderMPOLDUATHLON022014RatowiceSzkoła RatowiceZapłacono
47LehmannMichałMPOLDUATHLON012016Jelcz-LaskowiceZapłacono
48KminiakMaxMPOLDUATHLON032012MiłoszyceMonika Kminiak Miracle of LifeZapłacono
49KołtowskaAlicjaKPOLDUATHLON012018Jelcz-LaskowiceZapłacono
50WiśniewskaLilianaKPOLDUATHLON022015OławaZapłacono
51TrościaniecJakubMPOLDUATHLON022013OławaGraJan OławaZapłacono
52GuderOliwierMPOLDUATHLON032010NiedźwiedźZapłacono
53GuderJonaszMPOLDUATHLON022013NiedźwiedźZapłacono
54GołdynOlgierdMPOLDUATHLON042009PisarzowiceOGTZapłacono
55KoprowskiStanisławMPOLDUATHLON012016SycówOGTZapłacono
56ZawadzkiKajetanMPOLDUATHLON022014WrocławSpartan WrocławZapłacono
57CioskVictoriaKPOLDUATHLON012016WroclawZapłacono
58WiśniewskiSzymonMPOLDUATHLON022015Szklary GórneZapłacono
59WiśniewskiStanisławMPOLDUATHLON022014Szklary GórneZapłacono
60MysiorHannaKPOLDUATHLON022014Nadolice WielkieZapłacono
61RudekAleksandraKPOLDUATHLON012017PiłkaZapłacono
62PiątkiewiczHelenaKPOLDUATHLON012016Nadolice WielkieZapłacono
63KubickaPolaKPOLDUATHLON032012KluczborkDobra FormaZapłacono
64DziakRóżaKPOLDUATHLON012017WrocławZapłacono
65DziakIgnacyMPOLDUATHLON022013WrocławZapłacono
66DziakBrunonMPOLDUATHLON032011WrocławZapłacono
67ProkopskiRafałMPOLDUATHLON032011WrocławMitutoyo AZS Wratislavia WrocławZapłacono
68MiśtakJuliaKPOLDUATHLON022015Oława
69RatajAureliaKPOLDUATHLON022015MiłoszyceZapłacono
70FirlejRyszardMPOLDUATHLON032012WrocławIndywidualnieZapłacono
7111Mahoniowa, 11MPOLDUATHLON032012GajkówZapłacono
72CzernikKacperMPOLDUATHLON032011Jelcz-LaskowiceIndywidualnieZapłacono
73CzernikNataliaKPOLDUATHLON012016Jelcz-LaskowiceZapłacono
74MorawskiPiotrMPOLDUATHLON022013Jelcz-LaskowiceZapłacono
75FrąckowiakJakubMPOLDUATHLON042009Jelcz LaskowiceIndywidualnieZapłacono
76MakowskiJanMPOLDUATHLON012019Jelcz-LaskowiceZapłacono
77BoruckiArturMPOLDUATHLON032012Jelcz-LaskowiceJelcz Triathlon Project
78MaciejewskiAdamMPOLDUATHLON032012WrocławJelcz Triathlon Project
79KrućkoFabianMPOLDUATHLON032012Jelcz - LaskowiceZapłacono
80KrućkoDawidMPOLDUATHLON022015Jelcz - LaskowiceZapłacono
81JagiełłoKarolMPOLDUATHLON022014RatowiceZapłacono
82JagiełłoBarbaraKPOLDUATHLON012016RatowiceZapłacono
83PopławskiMichałMPOLDUATHLON032010Jelcz-LaskowiceZapłacono
84CięciwaBorysMPOLDUATHLON032010Jelcz-LaskowiceBrak
85WotaHannaKPOLDUATHLON032011Chwałowice8661669313Zapłacono
86ZałubskaNataliaKPOLDUATHLON032022Jelcz-LaskowiceJelcz Triathlon ProjectZapłacono
87ZałubskiJakubMPOLDUATHLON042009Jelcz-LaskowiceJelcz Triathlon ProjectZapłacono
88KondrakiewiczLeonMPOLDUATHLON032022Miłoszyce
89KaczyńskiTymonMPOLDUATHLON032012ChwałowiceLeniwce z ChwałowicZapłacono
90KaczyńskaZuzannaKPOLDUATHLON042009ChwałowiceLeniwce z ChwałowicZapłacono
91KubikHannaKPOLDUATHLON012016GrobliceZapłacono
92KubikMateuszMPOLDUATHLON012019GrobliceZapłacono
93JanuszkiewiczRozaliaKPOLDUATHLON022014OławaBiegnij OławoZapłacono
94WieczorkiewiczMarcelMPOLDUATHLON032012Jelcz-LaskowiceZapłacono
95BatorSebastianMPOLDUATHLON022014Nadolice WielkieZapłacono
96SkorupaAdamMPOLDUATHLON022014Nadolice WielkieZapłacono
97PiwińskiKacperMPOLDUATHLON032012ChwałowiceZapłacono
98PiwińskiKubaMPOLDUATHLON042007ChwałowiceZapłacono
99MatogaFrancuszekMPOLDUATHLON032012Chwałowice
100MatogaZuzannaKPOLDUATHLON042008Chwałowice
Strona 1 z 2