maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

VI Festiwal Biegów Rodzinnych Cała Oleśnica Biega - Biegi Dzieci

VI Festiwal Biegów Rodzinnych Cała Oleśnica Biega - Biegi Dzieci
Miejsce i data imprezy: Oleśnica, 16 października 2022
Organizator: Stowarzyszenie Cała Oleśnica Biega, 
Zarząd COB:
Łukasz Borowik 516 688 868,
Edyta Biłogan 693 362 795
Agata Borowik 886 087 188
Patrycja Żarska-Cynk 507 069 826

www: https://m.facebook.com/calaolesnicabiega
e-mail: biuro@calaolesnicabiega.pl 

WSPÓŁORGANIZATORZY
Urząd Miasta Oleśnica
GKN Driveline Polska
Nadleśnictwo Oleśnica Śląska
v
Regulamin Regulamin biegów
.
Kategorie:
- Bieg Skrzata - dzieci do 3 latWolne miejsca: 18
- Bieg Skrzata - dzieci 4-6 latWolne miejsca: 1
- Bieg Szkolny - dzieci 7-9 latWolne miejsca: 0
- Bieg Szkolny - dzieci 10-12 latWolne miejsca: 16
- Bieg Szkolny - dzieci 13-15 latWolne miejsca: 37
- Bieg Szkolny - dzieci 16-18 latWolne miejsca: 40

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlub/Szkoła/PrzedszkoleKoszulkaPokrewieństwoPł.
1KohutEmiliaKPOL200M2017Oleśnicadziecięca3/4RODZICZapłacono
2Przybylski IskrowiczGracjanMPOL500M2015OleśnicaSzkoła Podstawowa nr2 im Jana Kilińskiego w Oleśnicydziecięca3/4RODZICZapłacono
3PrzybylskiMarcelMPOL500M2013Oleśnicadziecięca9/11RODZICZapłacono
4BaksalaryMajaKPOL500M2013WrocławBaxikidziecięca9/11RODZIC
5ZawadTomaszMPOL500M2015OleśnicaCała Oleśnica Biegadziecięca9/11RODZICZapłacono
6ZawadaAleksandraKPOL100M2019OleśnicaCała Oleśnica Biegadziecięca3/4RODZICZapłacono
7WitekBartłomiejMPOL200M2017NowoszycePrzedszkole Wszechświętedziecięca7/8RODZIC
8WojsaMaksymilianMPOL1250M012011Oleśnicadziecięca12/14RODZICZapłacono
9CynkMariuszMPOL1250M012012OleśnicaSzkoła Podstawowa nr 1 im. Książąt Oleśnickichdziecięca12/14RODZIC
10TrzaskaHannaKPOL500M2014OleśnicaZespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Oleśnicydziecięca9/11RODZIC
11KamińskaSaraKPOL200M2015OleśnicaSzkoła Podstawowa nr2 im Jana Kilińskiego w Oleśnicydziecięca7/8RODZICZapłacono
12KamińskaKlaraKPOL100M2019OleśnicaPrzedszkole nr 2 w Oleśnicydziecięca3/4RODZICZapłacono
13TrzaskaAdamMPOL200M2018OleśnicaPrzedszkole nr 3 w Oleśnicydziecięca5/6RODZIC
14ŚliwkaKarolinaKPOL500M2014OleśnicaSzkoła Podstawowa nr 6 w Oleśnicydziecięca7/8RODZICZapłacono
15ŚliwkaBartoszMPOL1250M022009OleśnicaSzkoła Podstawowa nr 6 w Oleśnicydziecięca12/14RODZICZapłacono
16BudnikPawełMPOL1250M012010WrocławBUDNIK TEAMdziecięca12/14RODZICZapłacono
17BudnikMalwinaKPOL500M2014WrocławBUDNIK TEAMdziecięca7/8RODZICZapłacono
18MiłczewGoranMPOL500M2013Oleśnicadziecięca9/11RODZICZapłacono
19MiłczewDraganMPOL200M2016Oleśnicadziecięca7/8RODZICZapłacono
20ŻmudzińskaMartaKPOL100M2020OleśnicaPrzedszkole przy Szkole Katolickiejdziecięca3/4RODZIC
21ŻmudzińskiMilanMPOL200M2016OleśnicaSzkoła Podstawowa nr 1 im. Książąt Oleśnickichdziecięca7/8RODZIC
22ŻmudzińskaMonikaKPOL500M2014OleśnicaSzkoła Podstawowa nr 1 im. Książąt Oleśnickichdziecięca12/14RODZIC
23KruczkowskaMajaKPOL200M2017Jelcz-LaskowicePubliczne Przedszkole nr 2 w Jelczu-Laskowicachdziecięca7/8RODZIC
24KruczkowskiMarcelMPOL100M2019Jelcz-LaskowicePubliczne Przedszkole nr 2 w Jelczu-Laskowicachdziecięca5/6RODZIC
25KrzakNataszaKPOL1250M012010OleśnicaAkademia Sportu RUN4FUNmłodzieżowa16/18-SRODZICZapłacono
26KołtowskaAlicjaKPOL100M2018Jelcz-LaskowiceNiepubliczne Przedszkole Montessori "Tuptuś"dziecięca3/4RODZICZapłacono
27KielczewskaAnnaKPOL200M2016Wrocławdziecięca9/11RODZICZapłacono
28BigośKrzysztofMPOL100M2019Wrocławdziecięca5/6RODZICZapłacono
29SzczypczykJakubMPOL200M2016OleśnicaSzkoła Podstawowa nr2 im Jana Kilińskiego w Oleśnicydziecięca5/6RODZICZapłacono
30SzczypczykJagodaKPOL200M2017OleśnicaPrzedszkole nr 4dziecięca5/6RODZICZapłacono
31MycaLauraKPOL500M2014KadłubSzkoła Podstawowa w Miękinidziecięca7/8RODZICZapłacono
32MycaZuzannaKPOL100M2010Kadłubdziecięca3/4RODZICZapłacono
33FilarskaKlaudiaKPOL1250M012012KrzeczynSzkoła Podstawowa nr 6 w Oleśnicymłodzieżowa16/18-SRODZICZapłacono
34FilarskaIzabelaKPOL500M2015KrzeczynSzkoła Podstawowa nr2 im Jana Kilińskiego w Oleśnicydziecięca9/11RODZICZapłacono
35CieślaKarolinaKPOL1250M012011WrocławSP 22 Wrocławdziecięca9/11RODZICZapłacono
36ŁadakPrzemysławMPOL200M2016Oleśnicaprzedszkole nr 2 w zespole szkolno przedszkolnym nr 1 w oleśnicydziecięca7/8RODZICZapłacono
37KurczabStaśMPOL500M2013OleśnicaSzkoła Podstawowa nr 1 im. Książąt Oleśnickichdziecięca12/14RODZIC
38BorowikMilenaKPOL200M2017Oleśnicadziecięca7/8RODZIC
39GalikTomaszMPOL500M2014OleśnicaSzkoła Podstawowa nr 6 w Oleśnicydziecięca12/14RODZIC
40SzurgaczMariaKPOL200M2018Wrocławdziecięca5/6RODZICZapłacono
41SzurgaczZofiaKPOL200M2016Wrocławdziecięca7/8RODZICZapłacono
42MysonaAleksandraKPOL1250M012012OleśnicaSzkoła Podstawowa nr 6 w Oleśnicymłodzieżowa16/18-LRODZICZapłacono
43PersakZuzannaKPOL500M2013NieciszówSzkoła Podstawowa Gminy Oleśnicadziecięca9/11RODZIC
44PersakHannaKPOL200M2017NieciszówSzkoła Podstawowa Gminy Oleśnicadziecięca5/6RODZIC
45IlskiAleksanderMPOL500M2013OlesnicaSzkoła podstawowa nr 3 Olesnicadziecięca9/11RODZICZapłacono
46IlskiCezaryMPOL200M2016OlesnicaPrzedszkole przy Szkole Katolickiejdziecięca7/8RODZICZapłacono
47AndrzejewskaMagdaKPOL1250M012012OleśnicaSzkoła Podstawowa nr 4 w Oleśnicydziecięca9/11RODZICZapłacono
48PytelWitekMPOL100M2019OleśnicaPrzedszkole nr 6 w Oleśnicydziecięca3/4RODZICZapłacono
49HajdukFranciszekMPOL1250M012012Oleśnicadziecięca12/14RODZIC
50FiołkaMaciejMPOL100M2019Perzówdziecięca3/4RODZIC
51GłodekZuzannaKPOL500M2012OleśnicaSzkoła Podstawowa nr 1 im. Książąt Oleśnickichdziecięca9/11RODZIC
52SzuletaJakubMPOL100M2018OleśnicaSzkoła Podstawowa nr2 im Jana Kilińskiego w Oleśnicydziecięca5/6RODZICZapłacono
53KompałaOliwierMPOL200M2017OleśnicaPrzedszkole nr 1 w Oleśnicydziecięca5/6RODZICZapłacono
54KompałaArkadiuszMPOL500M2014OleśnicaSzkoła Podstawowa nr 8 w Oleśnicydziecięca9/11RODZIC
55MarczakWiktoriaKPOL200M2018Jelcz-Laskowicedziecięca5/6RODZICZapłacono
56MarczakTymoteuszMPOL100M2020Jelcz-Laskowicedziecięca3/4RODZICZapłacono
57KompałaMiłoszMPOL500M2014Oleśnicadziecięca9/11RODZICZapłacono
58CzaplaHaniaKPOL200M2016NamysłówPrzedszkole nr.1 w Namyslowiedziecięca7/8RODZIC
59CzaplaZosiaKPOL200M2017NamysłówPrzedszkole nr.1 w Namyslowiedziecięca5/6RODZIC
60ChmielowskaHannaKPOL1250M012012OleśnicaSzkoła Podstawowa nr2 im Jana Kilińskiego w Oleśnicydziecięca9/11RODZIC
61ChmielowskiJanMPOL500M2015OleśnicaSzkoła Podstawowa nr2 im Jana Kilińskiego w Oleśnicydziecięca7/8RODZIC
62LaskaAleksandraKPOL100M2019ŚwiątnikiPrzedszkole Niezapominajka w Trzebnicydziecięca3/4RODZICZapłacono
63LaskaEwaKPOL500M2015ŚwiątnikiSzkoła Podstawowa nr 1 w Trzebnicydziecięca7/8RODZICZapłacono
64KozakNataliaKPOL500M2014DługołękaKOZAKIdziecięca9/11RODZICZapłacono
65ZiomekLilianaKPOL500M2014OleśnicaSzkoła podstawowa nr 3 Olesnicadziecięca9/11RODZIC
66KozakLenkaKPOL500M2015DługołękaKOZAKIdziecięca7/8RODZICZapłacono
67ZiomekNataliaKPOL100M2019KępnoPrzedszkole nr 4 w Oleśnicydziecięca3/4RODZIC
68KapralOliwierMPOL500M2015OleśnicaSzkoła Podstawowa nr 1 im. Książąt Oleśnickichdziecięca7/8RODZIC
69DurasLenaKPOL500M2013OstrowinaKatolicka Szkoła w Oleśnicydziecięca9/11RODZIC
70DzierżanowskiMarceliMPOL100M2018WrocławPrzedszkole nr 90 we Wrocławiudziecięca3/4RODZICZapłacono
71KowalczykWojciechMPOL200M2015Kąty ŚląskieSzkoła podstawowa w Chojnikudziecięca7/8RODZIC
72KowalczykWeronikaKPOL500M2013Kąty ŚląskieSzkoła podstawowa w Chojnikudziecięca9/11RODZIC
73RusinKajaKPOL200M2018Oleśnicadziecięca5/6RODZICZapłacono
74RusinLenaKPOL100M2019Oleśnicadziecięca3/4RODZICZapłacono
75ShatovaKaterynaKPOL200M2015Jelcz-LaskowiceSzkoła podstawowa #2 w Jelcz-Laskowicedziecięca7/8RODZIC
76RogośAdamMPOL200M2016Szczodredziecięca5/6RODZICZapłacono
77RogośTadeuszMPOL100M2019Szczodredziecięca3/4RODZICZapłacono
78StacheraHaniaKPOL200M2018Jelcz-Laskowicedziecięca3/4RODZIC
79NosekAleksanderMPOL200M2016Jelcz-LaskwoiceULKS Młodzik Oławadziecięca7/8RODZIC
80NosekJakubMPOL500M2014Jelcz-LaskwoiceULKS Młodzik Oławadziecięca7/8RODZIC
81NosekTomaszMPOL1250M012010Jelcz-LaskowiceULKS Młodzik Oławadziecięca12/14RODZIC
82UrbaniakWiktoriaKPOL1250M012011OleśnicaSzkoła Podstawowa nr 4 w Oleśnicymłodzieżowa16/18-SRODZICZapłacono
83KrawczykWojciechMPOL500M2013WrocławMMSdziecięca9/11RODZICZapłacono
84KrawczykKrzysztofMPOL500M2015WrocławMMSdziecięca7/8RODZICZapłacono
85EngelJanMPOL500M2015OleśnicaSzkoła podstawowa nr 3 Olesnicadziecięca9/11RODZICZapłacono
86KrzakMajaKPOL1250M012012OleśnicaSzkoła Podstawowa nr 1 im. Książąt Oleśnickichdziecięca12/14RODZICZapłacono
87KostrzewskiMilanMPOL500M2013OleśnicaSzkoła Podstawowa nr 6 w Oleśnicydziecięca9/11RODZICZapłacono
88KostrzewskiMikołajMPOL1250M012011OleśnicaSzkoła Podstawowa nr 6 w Oleśnicydziecięca12/14RODZICZapłacono
89KicolBorysMPOL500M2013OleśnicaSzkoła Podstawowa nr 6 w Oleśnicydziecięca9/11RODZICZapłacono
90ŚliwaMichalinaKPOL200M2017WrocławPrzedszkole 23 Wrocławdziecięca5/6RODZICZapłacono
91JankowskaNinaKPOL500M2014OleśnicaSzkoła Podstawowa nr 6 w Oleśnicydziecięca9/11RODZICZapłacono
92JankowskaTolaKPOL500M2014OleśnicaSzkoła Podstawowa nr 6 w Oleśnicydziecięca9/11RODZICZapłacono
93BasińskiAlanMPOL200M2016WałbrzychGalactikos Oławadziecięca7/8RODZICZapłacono
94MikaHaniaKPOL500M2014WrocławSP 36 Wrocławdziecięca9/11RODZIC
95FrankowskiAntoniiMPOL500M2014Olesnicadziecięca7/8RODZIC
96TrzciańskiTymonMPOL500M2014Olesnicadziecięca7/8RODZICZapłacono
97KsiążkiewiczDariaKPOL200M2019Oleśnicadziecięca3/4RODZICZapłacono
98BielańskaIgaKPOL500M2021BoguszyceSzkoła podstawowa im Orła Białego w Sokołowicachdziecięca9/11RODZICZapłacono
99BielańskaKingaKPOL200M2018BoguszyceSzkoła Podstawowa im Orła Białego w Sokołowicachdziecięca3/4RODZICZapłacono
100KuberskiMaciejMPOL200M2017GłogówPrzedszkole nr 20 w Głogowiedziecięca5/6RODZICZapłacono
Strona 1 z 2