maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

V Mistrzostwa Polski Biegów Przeszkodowych - TEAM

V Mistrzostwa Polski Biegów Przeszkodowych - TEAM
Miejsce i data imprezy: Sopot, 10 września 2022
Organizator: Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR POLSKA
Związek Sportów Przeszkodowych
Regulamin Regulamin zawodów

WYSOKOŚĆ OPŁATY STARTOWEJ:
1) płatna do dnia 01.08.2022 r. - 359 zł
2) płatna do dnia 01.09.2022 r. - 379 zł
3) płatna do dnia 07.09.2022 r. - 39
9 zł 
Kategorie:
- Sztafeta damskaWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 64
- Sztafeta męskaWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 64
- Sztafeta mieszanaWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 64

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.Imię i nazwisko zawodnika nr 1Imię i nazwisko zawodnika nr 2Imię i nazwisko zawodnika nr 3MiejscowośćKlubKoszulka zawodnik1Koszulka zawodnik2Koszulka zawodnik3Pł.
1Magdalena KołczynKarolina Pisarczyk Solakiewicz AnnaKrakówBeFit24TeamZapłacono
2Daniel Wierzbicki Łukasz WańczykGrzegorz KulonKrakówBeFit24TeamM męskaM męskaZapłacono
3Katarzyna GałuszyńskaŁukasz GałuszyńskiPaweł GałuszyńskiGdyniaActive FlowZapłacono
4Rafał ŻurawikAdam CichońTomasz ZielińskiKrakówLemon TeamS męskaM męskaM męskaZapłacono
5Dorota DobrowolskaPiotr ZawadzkiMonika ZawadzkaRedaActive FlowZapłacono
6Anna MaciejakDamian KrysztofiakWojciech KuczWarszawaUnited RunnersL męskaZapłacono
7Agata KochanekPaweł KochanekMichał KondejDębogórzeActive FlowZapłacono
8Karol JagodzińskiElżbieta LiberadzkaFilip CichockiWarszawaPower TrainingZapłacono
9Paweł KanieckiHubert PelcPiotr PawlikowskiPrzemyślWataha OCRS męskaM męskaS męska
10Patrycja Teska Nikola MarkowskaOliwia JuszkiewiczGdynia/GarzynZapłacono
11Arkadiusz GrabowiecKarolina SamociukMichał DziałowskiWarszawaPower TrainingM męskaZapłacono
12Dariusz IlnickiJarosław MałysiakKrzysztof Gawin KrakówNinja Club KrakówZapłacono
13Yauhen TryvashkevichLiza SavinavaVitali SavanovichKrakowDzikiZapłacono
14Piotr KrólMarcel FabianTomasz OślizłoGliwiceSOCIOS SILESIAM męskaM męskaS męska
15Jan MoksikGrzegorz DominekPaweł OsetekRybnikFIT MORE RYBNIKZapłacono
16Pola ZiarkowskaAgnieszka Brejnak Iwona DuerschlagRybnikFIT MORE RYBNIKZapłacono
17Tomasz Ziemnicki Przemysław Kurtyka Krzysztof Bernacki RybnikFIT MORE RYBNIK IIZapłacono
18Wojciech BielickiPiotr KaweckiPiotr LatopolskiKwidzynTeam OCR - KwidzynZapłacono