maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

V Mistrzostwa Polski Biegów Przeszkodowych - STANDARD

V Mistrzostwa Polski Biegów Przeszkodowych - STANDARD
Miejsce i data imprezy: Sopot, 11 września 2022
Organizator: Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR POLSKA
Związek Sportów Przeszkodowych
Regulamin Regulamin zawodów

WYSOKOŚĆ OPŁATY STARTOWEJ:
1) płatna do dnia 01.08.2022 r. - 299 zł
2) płatna do dnia 01.09.2022 r. - 329 zł
3) płatna do dnia 07.09.2022 r. - 
349 zł 
Kategorie:
- serie ELITEWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 222
- serie AGE GROUPWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 222
- serie OPENWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 222

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubKoszulkaPł.
1ZielińskiBartoszMPOLAGEGROUP, M25-291993GnieznoDynamic Strong GnieznoM męskaZapłacono
2SujkowskiRyszardMPOLOPEN1972KostkowoWOLFTEAMXL męskaZapłacono
3KrupińskiKarolMPOLOPEN1990GdańskL męskaZapłacono
4GaworMateuszMPOLAGEGROUP, M18-241999MyśleniceEx TeamM męska
5KurtaRafałMPOLAGEGROUP, M18-241999SierpcxRunners
6NajderekMichałMPOLOPEN1984ChodzieżZapłacono
7BaranDawidMPOLAGEGROUP, M18-241999SieprawDzicy OgrodnicyL męskaZapłacono
8KandratsyeuRuslanMBLRAGEGROUP, M40-441982MinskMadrunM męska
9KomorowskiMateuszMPOLAGEGROUP, M25-291994WarszawaPOWER TRAININGM męska
10JaniszewskiGrzegorzMPOLAGEGROUP, M50+1967WarszawaDziady OCRM męskaZapłacono
11GarbieńJakubMPOLAGEGROUP2021JasienicaDzicy Ogrodnicy
12GarbieńJakubMPOLAGEGROUP, M18-241999JasienicaDzicy OgrodnicyM męskaZapłacono
13PaleńKamilMPOLAGEGROUP, M35-391985KrakówBeFit24TeamS męskaZapłacono
14KacperskiJacekMPOLAGEGROUP, M40-441982GucinRAJSPORT ACTIVEM męskaZapłacono
15TośkoTadeuszMPOLOPEN1977SzczecinekTadzikaonyM męska
16TryvashkevichYauhenMBLRELITE1996KrakowM męskaZapłacono
17OsetekPawełMPOLELITE1988PszówFIT MORE RYBNIKZapłacono
18LisowskiGrzegorzMPOLAGEGROUP, M40-441982ŚwiętochłowiceSOCIOS SILESIA
19DalkiewiczDariuszMPOLAGEGROUP2022Gierzwald
20SchweizerMirosławaKPOLOPEN1987GdyniaBigYellowFoot Adventure Teem
21SzczechlaGrzegorzMPOLELITE1987UstrońCarbon Silesia Sport
22AugustyniakMariuszMPOLOPEN1974SuszCrossfit Team SuszL męskaZapłacono
23KanieckiPawełMPOLAGEGROUP2021PrzemyślWataha OCR PrzemyślS męska
24BrachaczekBartoszMPOLAGEGROUP, M30-341991WarszawaPOWER TRAININGZapłacono
25BąkEmmaKPOLAGEGROUP, K13-172008TarnówUNIT37Zapłacono
26OlichowskiMateuszMPOLELITE1991NakielnoWolfTeam
27OlichowskiMateuszMPOLELITE1991NakielnoWolfTeamZapłacono
28SztajerBartekMPOLAGEGROUP, M35-391984BędzinSOCIOS SILESIAL męskaZapłacono
29BajorekMonikaKPOLOPEN1979RybnikS damskaZapłacono
30PastuszkaMichałMPOLAGEGROUP, M30-341992SosnowiecL męskaZapłacono
31ZawadzkaMonikaKPOLAGEGROUP, K40-441982RedaActive FlowM damskaZapłacono
32BigosDanielMPOLAGEGROUP, M18-241998LublinM męskaZapłacono
33ZawadzkiPiotrMPOLAGEGROUP, M40-441981RedaActive FlowZapłacono
34KurachStanisławMPOLAGEGROUP, M50+1967Ostrołęka 58Dziady OCRM męskaZapłacono
35GałuszyńskaKatarzynaKPOLAGEGROUP, K35-391985GdyniaActive FlowZapłacono
36ChrobotKamilMPOLOPEN1983ZawiercieJURA TEAM
37MalczewskiTomaszMPOLAGEGROUP, M35-391984RąbieńRAJSPORT ACTIVEZapłacono
38MalczewskiDanielMPOLELITE2004RąbieńRAJSPORT ACTIVE
39JeziorskiMarcinMPOLOPEN1983BłaszkiRAJSPORT ACTIVEL męskaZapłacono
40SzuflickiTymonMPOLAGEGROUP, M13-172009Nowa WolaLeniwce z MagnoliiZapłacono
41LorychKrystianMPOLAGEGROUP, M40-441979BorkowoBiegun OCR TeamS męska
42GolecRafałMPOLAGEGROUP, M30-341990Krzesk Królowa NiwaKAPSL męskaZapłacono
43PłóciennikPiotrMPOLELITE1986ŁódźRAJSPORT ACTIVEZapłacono
44KalwasMateuszMPOLELITE2005MańkowoRAJSPORT ACTIVEZapłacono
45SerafińskiRobertMPOLAGEGROUP, M50+1969KoninRAJSPORT ACTIVEZapłacono
46ŁosinMartaKPOLELITE1985GdyniaBiegun OCR TeamS damska
47PorczykZbigniewMPOLAGEGROUP, M35-391986WarszawaPOWER TRAININGM męskaZapłacono
48KucharskiŁukaszMPOLOPEN1982GdyniaBigYellowFoot Adventure TeamM męskaZapłacono
49GajownikPrzemysławMPOLOPEN1994Szymanowice Duże
50JaciówPawełMPOLELITE1991PrzemyślWATAHAZapłacono
51DominekGrzegorzMPOLAGEGROUP, M40-441982Czerwionka-LeszczynyFIT MORE RYBNIKM męskaZapłacono
52JagodzińskiKarolMPOLAGEGROUP, M30-341991WarszawaPOWER TRAININGZapłacono
53MałysiakJarosławMPOLAGEGROUP, M40-441982GilowiceDragon RunnersM męskaZapłacono
54KołczynMagdalenaKPOLELITE1985KrakówBeFit24Team
55Pohlid-DodaAnnaKPOLOPEN1983SuszCrossfit Team SuszM damskaZapłacono
56TeskaPatrycjaKPOLAGEGROUP, K13-172008GdyniaBiegun OCR TeamZapłacono
57KalininJarosławMPOLELITE1996WrocławRAJSPORT ACTIVEZapłacono
58PiwnikBartoszMPOLAGEGROUP, M25-291993KrakówLemon TeamZapłacono
59KalinowskiKrystianMPOLELITE1990IławaRUNMAGEDDON TEAMM męskaZapłacono
60BarzowskiKamilMPOLOPEN1993ŻukowoBraverunners OCRZapłacono
61MarkowskiFabianMPOLAGEGROUP, M35-391986GarzynRAJSPORT ACTIVEZapłacono
62MarkowskaNikolaKPOLAGEGROUP, K13-172007GarzynRAJSPORT ACTIVEZapłacono
63ŁugowskiMaciejMPOLOPEN1990SuszCrossfit Team SuszL męskaZapłacono
64PieleszIzabelaKCZEOPEN2008CieszynM damskaZapłacono
65JeskaTomaszMPOLAGEGROUP, M45-491977ŁukowoDirty SparrowsZapłacono
66ArciszewskaMagdaKPOLOPEN1986GdyniaBigYellowFoot Adventure TeamZapłacono
67KołakowskiKrzysztofMPOLAGEGROUP, M30-341988CiechanówRUNMAGEDDON TEAMS męskaZapłacono
68SchweizerMirosławaKPOLOPEN1986GdyniaBigYellowFoot Adventure TeamZapłacono
69BrzezińskiBartoszMPOLAGEGROUP, M18-241998BukowiecRUNMAGEDDON TEAMS męska
70PolakJarosławMPOLOPEN1987KościerzynaBigYellowFoot Adventure TeamZapłacono
71GodlewskaMagdalenaKPOLOPEN1979SuszCrossfit Team SuszL damskaZapłacono
72MoczkoSebastianMPOLAGEGROUP, M40-441978ZawadaZapłacono
73RynkiewiczMateuszMPOLAGEGROUP, M35-391984BogdaniecRUNMAGEDDON TEAMZapłacono
74IlnickiDariuszMPOLAGEGROUP, M35-391984Świątniki GórneNinja Club KrakówZapłacono
75SzczesnyDamianMPOLOPEN1993Babi DółBraverunners OCRZapłacono
76KurasińskiKonradMPOLOPEN1989BrennaSOCIOS SILESIAZapłacono
77ZiarkowskiMirosławMPOLAGEGROUP, M45-491976RybnikFIT MORE RYBNIKZapłacono
78ZiarkowskaPolaKPOLAGEGROUP, K13-172009RybnikFIT MORE RYBNIKZapłacono
79KozłowskiArturMPOLAGEGROUP, M25-291995ŁaskRAJSPORT ACTIVEZapłacono
80GrabowiecArkadiuszMPOLOPEN2000WarszawaPOWER TRAININGM męska
81MaruszewskiMarcinMPOLAGEGROUP, M40-441982BrwilnoZapłacono
82CymerysMichałMPOLOPEN1988GdańskNordea
83FormelaPiotrMPOLAGEGROUP, M35-391986GdańskBiegun OCR TeamZapłacono
84SavanovichVitaliMPOLAGEGROUP, M40-441978KrakowZapłacono
85WerykMateuszMPOLOPEN1979GdańskBiegun OCR TeamL męskaZapłacono
86KmiećAdamMPOLAGEGROUP, M35-391986LubliniecCarbon Silesia Sport
87Sawicz-ŁuńskaEmiliaKPOLAGEGROUP, K35-391983ZłotówWOLF TEAM
88WejknisKrzysztofMPOLOPEN1980Łukta#OCR SPORT GRIPXL męskaZapłacono
89SmorońMarcinMPOLOPEN1979KrakówBeFit24TeamL męskaZapłacono
90KrólPiotrMPOLELITE1986RybnikSOCIOS SILESIAM męska
91ChrószczNorbertMPOLOPEN1998Pszczyna
92ByrczekMichałMPOLELITE1984WrocławWATAHAZapłacono
93BernackiGrzegorzMPOLAGEGROUP, M40-441979Romanowo DolneWOLF TEAML męskaZapłacono
94DacioMirosławMPOLAGEGROUP, M35-391984JuszkowoZapłacono
95MaciołekArkadiuszMPOLOPEN1980IlawaZapłacono
96KliucheniaVitaliMBLRAGEGROUP, M40-441982MinskMadRunL męskaZapłacono
97LatopolskiPiotrMPOLAGEGROUP, M40-441978KwidzynTeam OCR - KwidzynZapłacono
98ZakharchukVitaliiMUKRELITE1987GdańskBiegun OCR Team
99SkoczylasŁukaszMPOLOPEN1987GdańskM męska
100TomsiaWojciechMPOLOPEN1986KrakowKoniu SquadM męskaZapłacono
Strona 1 z 2