maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

Bieg Niepodległości o Puchar Burmistrza Korfantowa

Bieg Niepodległości o Puchar Burmistrza Korfantowa
Miejsce i data imprezy: Włodary, 20 sierpnia 2022
Organizator: Sołectwo Włodary
przy wsparciu Burmistrza Korfantowa
Regulamin Regulamin Biegu
.
Oświadczenie dla Osoby Niepełnoletniej

Mapka trasy 3 km

Mapka trasy 5 km
Kategorie:
- Bieg 3 kmWolne miejsca: 28
- Bieg 5 kmWolne miejsca: 27

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubPł.
1KaczanZdzisławMPOL5KM, M50+1953BrzegNiezrzeszony
2WalczakAdrianMPOL5KM, M201995GrodkówZapłacono
3WalczakSławomirMPOL5KM, M50+1969GałązczyceZapłacono
4BiałekPiotrMPOL5KM, M401981PrzeczaStan Umysłu Lewin biegaZapłacono
5MilińskaLiliannaKPOL5KM, K401981NiemodlinNiemodlin biegaZapłacono
6RudnerJanuszMPOL5KM, M401979Lewin BrzeskiSąsiedziteaMZapłacono
7MikodaStanisławMPOL5KM, M401978PrzełękZapłacono
8ŁabysMateuszMPOL5KM, M201996WrocławRunners Team NysaZapłacono
9MikodaSandraKPOL3KM2000PrzełekZapłacono
10BudynekNataliaKPOL3KM1988WłodaryZapłacono
11BudynekPiotrMPOL3KM1987WłodaryZapłacono
12WołoszczukRenataKPOL3KM1983RynarciceZapłacono
13BłaszczukJoannaKPOL3KM1990KorfantówZapłacono
14ZawadaJózefMPOL5KM, M50+1957GrodkówZapłacono
15BańkowskiIgor MariuszMPOL5KM, M50+1961NysaNysaZapłacono
16NiziołekJacekMPOL5KM, M50+1971NiemodlinNiemodlin biega
17PaciorekMarcinMPOL5KM, M401982Wojsław
18PaciorekPiotrMPOL5KM, M301990WojsławZapłacono
19CzarnyKrzysztofMPOL3KM1991Jasienica Dolna
20BiałowąsPawełMPOL5KM, M401981OławaKb harcownik
21BaruchaAndrzejMPOL5KM, M401980OpoleKB ODRA OPOLEZapłacono
22Chodorowska-BaruchaJustynaKPOL5KM, K401982Opole
23JamrozikAdamMPOL5KM, M301983NysaNysaZapłacono
24RóżyczkaKlaudiaKPOL5KM, K301983SerwitutZ bieganiem mi do twarzy
25FaltinMarcinMPOL5KM, M401979ŁubnianyKB ODRA OPOLEZapłacono
26JakubowskiRomanMPOL5KM, M50+1972NysaZapłacono
27CzakDanielMPOL5KM, M201999NysaZapłacono
28JanoszekMarcelMPOL5KM, M301991SteblówJULA MebleZapłacono
29JanoszekJuliaKPOL5KM, K301992SteblówJULA MebleZapłacono
30GąsiorTomaszMPOL5KM, M201993OpoleKB ODRA OPOLEZapłacono
31BiernackaBeataKPOL5KM, K301985OpoleWieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
32ŻołowiczAdamMPOL5KM, M301987OpoleWieczorne Bieganie w Opolu
33FiguraRobertMPOL5KM, M401977WężaFigura TeamZapłacono
34MasnykŁukaszMPOL5KM, M401982OpoleKB ODRA OPOLEZapłacono
35MagnuskiDariuszMPOL3KM1980KrapkowiceNW Speed
36OgielaEdytaKPOL5KM, K401977GłuchołazyRunners Team NysaZapłacono
37JureckiŁukaszMPOL5KM, M301984WojsławZapłacono
38PaciorekGrzegorzMPOL5KM, M30, MW1987WłodaryWłodaryZapłacono
39DrozdPrzemysławMPOL3KM1972OpoleTrucht Team OpoleZapłacono
40MazańskiRafałMPOL5KM, M401977WierzbięciceTEAM WIERZBIĘCICEZapłacono
41MazańskiWojciechMPOL5KM, M162006WierzbięciceTEAM WIERZBIĘCICEZapłacono
42BodziochMarianMPOL5KM, M50+1964KonradowaZapłacono
43BogusławskaMagdalenaKPOL3KM2005CiepielowiceZapłacono
44RozwadowskiTomaszMPOL5KM, M50+1971BrzegZapłacono
45LudwaStanisławMPOL5KM, M50+1968GłuchołazyRunners Team NysaZapłacono
46Złośnik-KraskaSandraKPOL5KM, K201993ŁambinowiceZapłacono
47RojewskiWojciechMPOL5KM, M301984Chróścina NyskaZapłacono
48KustraKarolMPOL5KM, M50+1965NysaZapłacono
49LipkaŁukaszMPOL3KM1980WłodaryZapłacono
50LipkaAnnaKPOL3KM1985WłodaryZapłacono
51SinickiDawidMPOL3KM1981WłodaryZapłacono
52KozimorGrzegorzMPOL5KM, M401974Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin biegaZapłacono
53KozimorAlicjaKPOL5KM, K401975Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin biegaZapłacono
54MazurPrzemysławMPOL3KM1990ŁącznikZapłacono
55KłakowiczMarekMPOL5KM, M301985OpoleDamboniaZapłacono
56KrawczukMateuszMPOL5KM, M301986OpoleZapłacono
57MajHenrykMPOL5KM, M50+1954NysaRunners Team NysaZapłacono
58WajdzikEdytaKPOL5KM, K401973NysaRunners Team NysaZapłacono
59WajdzikBogusławMPOL3KM1976NysaRunners Team NysaZapłacono
60BiedaPiotrMPOL5KM, M301983OpoleRunners Team NysaZapłacono
61UchmanZofiaKPOL3KM1959NysaZapłacono
62SzusterIreneuszMPOL3KM1969Wyszków ŚląskiZapłacono
63BudynekZuzannaKPOL3KM2005BodzanówZapłacono
64CebulaGerardMPOL5KM, M50+1963Zimnice WielkieZapłacono
65PetzoldRobertMPOL5KM, M401978ZdunyZapłacono
66PiechowiakMateuszMPOL5KM, M301989OpoleZapłacono
67KaźmierzEwaKPOL5KM, K401973PrószkówZapłacono
68IlnickaJulitaKPOL5KM, K401980Prudnik
69UglisBarbaraKPOL5KM, K401981BieliceZapłacono
70MielczarekHalinaKPOL5KM, K50+1964OpoleAM. Rener TeamZapłacono
71MielczarekGrzegorzMPOL5KM, M50+1967OpoleAM. Rener TeamZapłacono
72CzernekDarekMPOL5KM, M401979GogolinSąsiedziteaM
73JasińskiRobertMPOL3KM1989ŁosiówSzybcy i ZabawniZapłacono
74DudekMagdaKPOL5KM, K401976NysaRunners Team NysaZapłacono
75MartynaTomaszMPOL5KM, M301992Ścinawa Mała
76StanisławskiJerzyMPOL5KM, M50+1968NysaNysaZapłacono
77TargoszBogdanMPOL5KM, M401976NysaAlkoChallengeZapłacono
78MiękinaAdamMPOL5KM, M301983Nysa
79DzierżakKrzysztofMPOL3KM1978NysaRunners Team NysaZapłacono
80DzierżakEdytaKPOL5KM, K401981NysaRunners Team NysaZapłacono
81MarciniakDawidMPOL5KM, M301989OpoleKB ODRA OPOLEZapłacono
82MarciniakDawid 2MPOL3KM1989OpoleKB ODRA OPOLEZapłacono
83GrabowskaAgnieszkaKPOL5KM, K301990NysaRunners Team NysaZapłacono
84GrabowskiRomekMPOL5KM, M301988NysaRunners Team NysaZapłacono
85DubykMarcinMPOL5KM, M401980NysaZapłacono
86BernackiKrzysztofMPOL3KM1966WłodaryNiezrzeszonyZapłacono
87MazurekAgnieszkaKPOL5KM, K401981NysaZapłacono
88BurmińskaIwonaKPOL5KM, K401980NysaRunners Team NysaZapłacono
89BurmińskiŁukaszMPOL5KM, M401979NysaRunners Team NysaZapłacono
90AntoszczyszynRyszardMPOL5KM, M401980NysaRunners Team NysaZapłacono
91MarciszkiewiczTomaszMPOL5KM, M301985NysaNiezrzeszonyZapłacono
92BiałasEwaKPOL5KM, K50+1962Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin biegaZapłacono
93OlasKatarzynaKPOL5KM, K301989KomprachciceMagnes Running TeamZapłacono
94OlasKrzysztofMPOL5KM, M301983KomprachciceMagnes Running Team
95PohlAnnaKPOL5KM, K50+1968BiałaKNWZapłacono
96IgrasMieczysławMPOL3KM1961NysaRunners Team NysaZapłacono
97ŁobosMarekMPOL5KM, M50+1966GłuchołazyZapłacono
98KowalskaAnetaKPOL5KM, K401981Jasienica DolnaZapłacono
99KowalskiRomanMPOL5KM, M50+1968Jasienica DolnaZapłacono
100PawlikMarekMPOL5KM, M401974NysaRunners Team NysaZapłacono
Strona 1 z 2