maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

III Maraton od Zmierzchu do Świtu - 21 km

III Maraton od Zmierzchu do Świtu - 21 km
Miejsce i data imprezy: Boisko do koszykówki przy jeziorze Średnim k. Turawy, 27 sierpnia 2022
Kategorie:
- Półmaraton 21,1 kmWolne miejsca: 107

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećRok ur.MiejscowośćKlubKoszulkaPł.
1PotyrałaGrzegorzM1984OpoleMAHLE Runing TeamLZapłacono
2TargoszBogdanM1976NysaAlkoChallengeZapłacono
3MüllerBernardM1988LubliniecEthosEnergy PolandLZapłacono
4NowakŁukaszM1983Suchy BórWieczorne Bieganie w OpoluXXL
5JagielaJoannaK1981OpoleKB Odra OpoleZapłacono
6JaroszKatarzynaK1980KatowiceBiegamy żeby jeść plackiMZapłacono
7WorekDawidM1978OtmuchówOTM.bMZapłacono
8DudekAnnaK1983OpoleS
9DudekTomaszM1979OpoleL
10WłodarczykPawełM1977OpoleKB Odra OpoleZapłacono
11WicherStefanM1982PrudnikMZapłacono
12SzymczykMarcinM1978OtmuchówOTM.bM
13KonciałaDawidM2003Kotórz MałyKB Odra Opole
14StasiukPrzemysławM1978SzczedrzykXL
15SarneckiArturM1982BytomLZapłacono
16HaskaKasiaK1979Suchy BórWieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
17DutkiewiczBoguszM1988Wysoka2 Wojskowy Szpital PolowyL
18KuśIwonaK1984OpoleKB Odra OpoleMZapłacono
19StanekJakubM1996OpoleLZapłacono
20BiałekPiotrM1981PrzeczaStan Umysłu Lewin biegaZapłacono
21GadzimoraMarianM1982OpoleWieczorne Bieganie w OpoluMZapłacono
22BartnikAniaK1987OpoleWieczorne Bieganie w Opolu
23StrukMarcinM1983PrószkówFalcon Team
24NatońskiPiotrM1979OpoleM
25NiekrawiecDariuszM1979OpoleWieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
26PiotrowskiJanM1980OpoleMZapłacono
27MaszkowskiJacekM1962Polska Nowa WieśL
28TadirHannaK1982OpoleWieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
29DuszyńskaMartaK1980KatowiceMZapłacono
30DomiczAntoniM1954OpoleZapłacono
31KostrzewaKrzysztofM1972OpoleRzymska Biega
32StańczykRomanM1979OpoleRzymska BiegaZapłacono
33SokołowskiMarcinM1984OpoleZapłacono
34DziembaKrzysztofM1971Tarnów OpolskiMZapłacono
35KliśMarcinM1987Stare SiołkowiceZapłacono
36TestowyJanM1990OpoleM
37OlenderGrzegorzM1978OpoleWieczorne Bieganie w OpoluLZapłacono
38JanoszekMarcelM1991SteblówJULA MebleZapłacono
39GołębiowskiDariuszM1976OpoleStruxiDeweloperZapłacono
40BonichMagdalenaK1984OpoleWieczorne Bieganie w OpoluM
41AntoniewiczGrzegorzM1985OpoleKB Odra Opole
42ZamętaSławomirM1973OtmuchówOTM.bZapłacono
43PawlakPiotrM1983OpoleKB Odra Opole
44SpałekSzymonM1989Sieraków ŚlLKS SIERAKÓW ŚLĄSKILZapłacono
45GniłaTomaszM1988PraszkaNeapco Praszka
46PsykDamianM1976PludryAmatorM
47KowalczykPiotr ArturM1968Gogolinwoodhause
48KrawczukMateuszM1986OpoleMZapłacono
49GromekGrzegorzM1980Tarnów OpolskiCYKLOFAN OpoleMZapłacono
50UziębłoDamianM1990KatowiceBiegamy Żeby Jeść Placki
51StępieńKamilaK1987OpoleWieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
52PabichŁukaszM1982OpoleL
53MendelRolandM1983BażanyZapłacono
54BukałaJanuszM1975OtmuchówOTM.bM
55CzajkowskiWojciechM1992OpoleWujas und PapasZapłacono
56PruskaSylwiaK1977KrasiejówZapłacono
57RymarzMirosławM1978OpoleKB ODRA OPOLE
58PruskiMateuszM1978KrasiejówZapłacono
59OpolskiMateuszM1991DąbrowaSPRINTER PRĄDY
60GerstelElżbietaK1978Dobrzeń WielkiS
61Brzozowska ZiębaAnnaK1979OpoleZapłacono
62ZiębaWawrzyniecM1978OpoleZapłacono
63WaleszczykKrzysiekM1992SkorogoszczKB ODRA OPOLES
64WiechaSebastianM1981ChudobaZapłacono
65IlnickaMonikaK1988OpoleWieczorne Bieganie w Opolu
66LaryJoannaK1994WrocławZapłacono
67KonciałaSebastianM1980Kotórz MałyKB Odra OpoleZapłacono
68GajewskiMichałM1996OpoleZapłacono
69RusakowiczSylwiaK1981KrapkowiceGarageGym Krapkowice
70MikluszkaDorotaK1976OpoleKB Odra OpoleSZapłacono
71CzornikJarosławM1982LisówLucky LosersZapłacono
72LatosińskiMarekM1990NiwkiLZapłacono
73PawlikKrystynaK1976OlesnoZapłacono
74MacekBartoszM1993PrudnikMZapłacono
75LatosińskiMarcinM1982DębieLZapłacono
76OrlikŁukaszM1995OpoleMZapłacono
77KurinnyiBohdanM1991MurówSPARTANIE DZICIOMS
78JanoszekJuliaK1992SteblówJULA MebleZapłacono
79RoskoszMichałM1980BoguszyceKac Running TeamLZapłacono
80SkóraDawidM1995Ligota CzamborowaIzbicko w BieguL
81KubiczekAndrzejM1986Nowa KuźniaDrinkTeamZapłacono
82JasińskiLeszekM1976SadówLucky LosersMZapłacono
83CybińskiDawidM1996OpoleKB Odra OpoleSZapłacono
84GwóźdźDawidM1991Strzelce OpolskieZapłacono
85KubiakPiotrM1985ZbickoMONAR ZbickoZapłacono
86NitkaMikołajM1997ZbickoMONAR ZbickoZapłacono
87ByrtusDanielM1992ZbickoMONAR ZbickoZapłacono
88ChełminiakMateuszM1997ZbickoMONAR ZbickoZapłacono
89StrumidłoPrzemysławM1997ZbickoMONAR ZbickoZapłacono
90WojtkiewiczDawidM1995ZbickoMONAR ZbickoZapłacono
91OlejniczakMarcinM1994ZbickoMONAR ZbickoZapłacono
92OzimekGracjanM1998ZbickoMONAR ZbickoZapłacono
93RajczykMateuszM1999ZbickoMONAR ZbickoZapłacono
94MajchrzakArturM1994ZbickoMONAR ZbickoZapłacono
95PiskorzAdamM1974LubliniecSłota Schody SprintL
96Hebda-OlszówkaAleksandraK1983ChorzówMZapłacono
97KaszuraRafałM1996SteblówPogoń BydłoMZapłacono
98LoriszDamianM1984ChorzówOPP KATOWICELZapłacono
99SzachAndrzejM1975Lądek Zdrój22kbpgZapłacono
100DrużdżelAleksanderM1979Kędzierzyn-KoźleZapłacono
Strona 1 z 2