maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

III Maraton od Zmierzchu do Świtu - 10 km

III Maraton od Zmierzchu do Świtu - 10 km
Miejsce i data imprezy: Boisko do koszykówki przy jeziorze Średnim k. Turawy, 27 sierpnia 2022
Organizator: Dobre Czasy s.c.
Fundacja Od Zmierzchu Do Świtu

Współorganizator biegu:
Urząd Gminy Turawa
ZmierzymyCzas.pl

Partnerzy biegu:
Nadleśnictwo Turawa
Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie 

Koordynatorzy:
Sławomir Smoliński - tel. 501 146 066
Krzysztof Druszcz - tel. 604 429 349
Regulamin Regulamin

Mapka usytuowania Biura Zawodów
Trasa biegu
Kategorie:
- Bieg na 10 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 98
- Marsz Nordic Walking na 10 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 98

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubKoszulkaPł.
1LibudaRadosławMPOL10KM, MWO1981MechniceKB Odra OpoleL
2WorekDawidMPOL10KM, MWO1978OtmuchówOTM.bZapłacono
3KilijanekIzabelaKPOL10KM, MWO1976Dobrzeń WielkiWieczorne Bieganie w Opolu
4LataRobertMPOL10KM, MWO1970Lewin BrzeskizaLATAni teamL
5LataViolettaKPOLNW1969Lewin BrzeskizaLATAni teamM
6MarkiewiczWiesławMPOL10KM, MWO1957KałyGmina MurówZapłacono
7MielczarekHalinaKPOL10KM, MWO1964OpoleAM. Trener TeamZapłacono
8SzopaAdamMPOL10KM, MWO1989GrodziskoS
9KiedrowiczTadeuszMPOL10KM1966OławaKrasnale
10KiedrowiczMonikaKPOL10KM1992OławaKrasnale
11SowińskiAdamMPOL10KM, MWO1958OpoleOpole Team
12PiotrowskiGrzegorzMPOL10KM, MWO1984OpoleWeekendowi biegaczeLZapłacono
13KowalskiJakubMPOL10KM, MWO1986OpoleWeekendowi biegaczeMZapłacono
14JośkoMariuszMPOL10KM, MWO1984Opole
15AdamusKamilMPOL10KM, MWO1986OzimekWieczorne Bieganie w OpoluMZapłacono
16OgrodnikAntoniMPOL10KM, MWO1971OpoleZapłacono
17DudzińskaKatarzynaKPOL10KM, MWO1981Opole
18WiesnerMartaKPOL10KM, MWO1993OpoleRise OpoleMZapłacono
19BoczkowskaMarzenaKPOL10KM, MWO1984Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
20ZamętaSławomirMPOL10KM, MWO1973OtmuchówOTM.bZapłacono
21PołomskaAnnaKPOLNW1978Jelcz-LaskowiceKB Harcownik Jelcz-Laskowice
22PobiedzińskiMariuszMPOL10KM, MWO1975OpoleLZapłacono
23MilińskaLiliannaKPOL10KM, MWO1981NiemodlinNiemodlin biegaZapłacono
24BrzuskaGrzegorzMPOL10KM, MWO1989OpoleMZapłacono
25KowohlAdrianMPOL10KM1973KrapkowiceMZapłacono
26MielczarekGrzegorzMPOL10KM, MWO1967OpoleAM. Trener TeamZapłacono
27KozłowskaAnnaKPOL10KM, MWO1982Paczków
28JagiełłoMalgorzataKPOL10KM1968Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin Biega
29WawerKasiaKPOL10KM, MWO1987OpoleStowarzyszenie Bieg OpolskiZapłacono
30JakimowiczIzaKPOL10KM, MWO1974OpoleWieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
31WalickiMarekMPOL10KM, MWO1974OpoleXLZapłacono
32JackowiakAleksanderMPOL10KM, MWO1992OpoleWujas & PapasZapłacono
33KubiakTomaszMPOLNW1976Jelcz-LaskowiceUM Siechnice
34MalinowskaAnnaKPOLNW1980Strzelce OpolskieZapłacono
35WitekAdamMPOLNW1966Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaXLZapłacono
36WitekBernadetaKPOLNW1969Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaLZapłacono
37GebauerRafałMPOL10KM, MWO1981Kamień ŚląskiL
38BizańskiIreneuszMPOLNW1970MałujowiceKraina Miodem PłynącaZapłacono
39BizańskaBarbaraKPOLNW1972MałujowiceKraina Miodem PłynącaZapłacono
40HałajkoJarekMPOL10KM, MWO1982OpoleWieczorne Bieganie w Opolu
41SucheckaMałgorzataKPOL10KM, MWO1986NamysłówS
42CzeszekMarekMPOLNW1970PraszkaZapłacono
43HarasimiukJolantaKPOLNW1967Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaMZapłacono
44StylskaMartaKPOL10KM, MWO1988OpoleRise OpoleZapłacono
45KwiotekWiktorMPOL10KM, MWO1984KrobuszL
46ZiembaElżbietaKPOLNW1976Strzelce OpolskieZapłacono
47BiołyJoannaKPOLNW1969Strzelce OpolskieZapłacono
48KrogulecAlinaKPOL10KM1979OpoleRise OpoleZapłacono
49KrólMagdalenaKPOLNW1979Strzelce OpolskieZapłacono
50KoniecznyWiesławMPOLNW1957Strzelce OpolskieZapłacono
51KoniecznyKatarzynaKPOLNW1971Strzelce OpolskieZapłacono
52BondarenkoŁukaszMPOL10KM, MWO1982Opole
53RusznicaRafałMPOL10KM, MWO1992OpoleBieg Opolski
54JendrycaSandraKPOL10KM, MGT1990TurawaZapłacono
55BartodziejAgnieszkaKPOLNW1980Strzelce OpolskieZapłacono
56HoinkaAleksandraKPOL10KM, MWO1982PrudnikTRUCHTY PRUDNIKZapłacono
57KwiotekKarolinaKPOL10KM, MWO2000KrobuszSZapłacono
58StrzałkowskaUrszulaKPOL10KM, MWO1986OpoleZapłacono
59GrabowskaAgnieszkaKPOL10KM, MWO1990NysaRunners Team NysaMZapłacono
60DzierżanowskiŁukaszMPOL10KM, MWO1978Żelazna
61KasiuraGrzegorzMPOL10KM, MWO1976KrapkowiceXLZapłacono
62ŚlempŁukaszMPOL10KM, MWO1983OpoleSZapłacono
63SzyszkaJoannaKPOL10KM, MWO1992OzimekS
64PrzybyłekSabinaKPOLNW1987Strzelce OpolskieKijanki NWZapłacono
65ZauścińskiTomaszMPOL10KM, MWO1958Strzelce OpolskieGmina Strzelce OpolskieXLZapłacono
66KampaPawełMPOL10KM, MWO1992Tarnów OpolskiMZapłacono
67CiszewskiRomanMPOL10KM, MWO1971OpoleZapłacono
68MichalczykMateuszMPOL10KM, MWO1994Kadłub WolnyZapłacono
69WiecheckiRadosławMPOL10KM, MWO1979OpoleSk Tallinn TrialLZapłacono
70MurzaJuliaKPOL10KM, MWO2001Opole
71StrzelczakRobertMPOL10KM, MWO1974OpoleEurovent Athletics / Trail Is Our Way
72JakubowskiMichałMPOL10KM, MGT1981TurawaWKTLZapłacono
73DillingElżbietaKPOL10KM, MGT1994TurawaWKTSZapłacono
74KubatDariuszMPOL10KM, MWO1997GłuchołazyZapłacono
75AndruszkoKamilaKPOL10KM, MWO1993OpoleSZapłacono
76Bukowska-GolakJoannaKPOL10KM, MWO1981Opole
77WeingartMariuszMPOL10KM, MGT1990TurawaZapłacono
78RosickaJoannaKPOL10KM, MWO1998Opole