maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

III Jelczański Duathlon Crossowy

III Jelczański Duathlon Crossowy
Miejsce i data imprezy: Jelcz-Laskowice, 02 października 2022
Organizator: Stowarzyszenie Jelcz Triathlon Project
Regulamin Regulamin zawodów

Kategorie:
- Duathlon CrossowyWolne miejsca: 116

Zapisy zostały zamknięte

Strona 1 z 2
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubPł.
1SidorAlicjaKPOLK30-39, MGJL1984Jelcz-LaskowiceKB Harcownik Jelcz - LaskowiceZapłacono
2FiłonMateuszMPOLM30-39, MGJL1990MiłoszyceFizjoterapia i Sport
3KlimalaAngelikaKPOLK40-491974OleśnicaOleśnicka Grupa TriathlonowaZapłacono
4MasluszczakMarekMPOLM30-391986Stanowice
5SopniewskiMichałMPOLM40-491982Nadolice WielkieZapłacono
6DuszakMarcinMPOLM40-49, MGJL1979Jelcz-LakowiceToyota Runmator
7RyśPawełMPOLM30-391990NamysłówMeblemarzenieteamZapłacono
8ŁozienkoAnnaKPOLK30-39, MGJL1991MiłoszyceKB Harcownik Jelcz - LaskowiceZapłacono
9GrzędaMirosławMPOLM40-49, MGJL1981Jelcz-LaskowiceJelcz Triathlon Project
10RoskoszBartoszMPOLM30-39, MGJL1989MiłoszyceJelcz Triathlon ProjectZapłacono
11SiwkoSebastianMPOLM40-491980Jelcz-LaskowiceJelcz Triathlon Project
12ZendwalewiczEwaKPOLK40-49, MGJL1982MiłoszyceJelcz Triathlon ProjectZapłacono
13JagiełłoSławekMPOLM40-491980Ratowice, Jelcz-LaskowiceZapłacono
14KochaniecPawełMPOLM30-391983RadwaniceParker SiechniceZapłacono
15AdamskiRobertMPOLM40-491980TrzcinicaMeblemarzenieteam
16BaruchaAndrzejMPOLM40-491980OpoleKB ODRA OPOLEZapłacono
17ZgrzebniakRobertMPOLM40-491978Chrząstawa WielkaJelcz Triathlon ProjectZapłacono
18TruszkiewiczBartoszMPOLM40-491978OławaZapłacono
19OtfinowskiMichałMPOLM30-391987Oława
20LewickiŁukaszMPOLM40-49, MGJL1979Jelcz-LaskowiceJelcz Triathlon ProjectZapłacono
21JakubowskiWaldemarMPOL1979MiłoszycewtwjZapłacono
22HandzlikKingaKPOLK18-291997OleśnicaZapłacono
23MiśtakJolantaKPOLK30-391983OławaZapłacono
24BujaczIlonaKPOLK30-391990GrobliceSynergia Energia
25PacPawelMPOLM30-391989BrzegZapłacono
26MatkowskiPawełMPOLM18-291998OpoleZapłacono
27GorlowskiEmilMPOLM40-491979Świdnica
28ŚliwińskiSebastianMPOLM30-391989Kamieniec WrocławskiZapłacono
29KądziołkaDanielMPOLM40-491982Oława
30KuriataKarolMPOLM40-49, MGJL1982Jelcz-LaskowiceInvest houseZapłacono
31PartykaAgnieszkaKPOLK40-49, MGJL1980Jelcz-LaskowiceKB Harcownik Jelcz - LaskowiceZapłacono
32TomasiakAdamMPOLM18-29, MGJL1995Jelcz-LaskowiceKB Harcownik Jelcz - LaskowiceZapłacono
33ZielonkaŁukaszMPOLM30-391984WrocławZapłacono
34GwizdalskiPrzemysławMPOLM40-491979OławaBiegnij OławoZapłacono
35JabłońskaAnnaKPOLK30-391989OławaSynergia EnergiaZapłacono
36ZiarkowskiMaxMPOLM30-391989OławaSynergia EnergiaZapłacono
37DubielMarcinMPOLM40-491982OławaSynergia KokainaZapłacono
38WłodarczykJózefMPOLM18-291994OławaSynergia KokainaZapłacono
39MatuszekŁukaszMPOLM18-291995OławaSynergia EnergiaZapłacono
40ZiółkowskiŁukaszMPOLM40-491979Jelcz-LaskowiceSynergia KokainaZapłacono
41SzynalBartoszMPOLM40-491980Wrocławwks wilczyce
42ZgondekNikolaKPOLK18-291997OławaSynergia KokainaZapłacono
43BraniewskiMaciejMPOLM30-391990GodzinowiceSynergia KokainaZapłacono
44NolasJolantaKPOLK50-59, MGJL1965Jelcz-LaskowiceKB Harcownik Jelcz - LaskowiceZapłacono
45BagińskiMateuszMPOLM30-391987MarcinkowiceSynergia EnergiaZapłacono
46WróblewskiMieczysławMPOLM60+1956WrocławWKTri WrocławZapłacono
47NizynskiJanuszMPOLM60+1960WroclawWKTri WrocławZapłacono
48BohaterPiotrMPOLM40-491978WroclawWKTri WrocławZapłacono
49BohaterPaulinaKPOLK18-292000WroclawWKTri WrocławZapłacono
50KargulTomaszMPOLM30-391984WroclawWKTri WrocławZapłacono
51LewandowskiPiotrMPOLM30-391986OławaSynergia EndorfinaZapłacono
52DubielAgnieszkaKPOLK40-491982OławaSynergia EndorfinaZapłacono
53RuszczykKrzysztofMPOLM30-391990OławaSynergia EndorfinaZapłacono
54SochaKrzysztofMPOLM30-391991OławaSynergia EndorfinaZapłacono
55FiedorAdrianMPOLM30-391989BystrzycaZapłacono
56RusekGrzegorzMPOLM40-491982Oleśnica
57FrąckowiakAnnaKPOLK50-59, MGJL1967GrędzinaKB Harcownik Jelcz - LaskowiceZapłacono
58PelczerAgnieszkaKPOLK40-49, MGJL1974MiłoszyceKB Harcownik Jelcz - LaskowiceZapłacono
59BublisGrzegorzMPOLM30-391983WrocławKamiennogórska Grupa BiegowaZapłacono
60PothaniakMarekMPOLM18-291993Siechnice
61PopardaWojciechMPOLM18-29, MGJL2004Jelcz - LaskowiceJelcz Triathlon ProjectZapłacono
62BieniaszewskiMarcinMPOLM30-391987BrzegZapłacono
63HawroPatrykMPOLM30-391988StanowiceSynergia KetaminaZapłacono
64BussJakubMPOLM50-591972Kudowa-ZdrójKudowianka RunZapłacono
65KuczyńskiMichałMPOLM30-391987WrocławGT RATZapłacono
66FreiOleksandrMUKRM18-291997OławaSynergia KetaminaZapłacono
67HetnarKrzysztofMPOLM40-491974WrocławOŚ Racing Team
68SwierzkoDominikaKPOLK40-491978OławaSynergia KetaminaZapłacono
69MielnickiWojciechMPOLM40-491978OławaSynergia KetaminaZapłacono
70RadomskiJakubMPOLM40-491982OławaSynergia KetaminaZapłacono
71GrzesiakGrzegorzMPOLM30-391989OławaBiegnij OławoZapłacono
72MatyaszekMartaKPOLK40-491982Jaszkowa Dolna
73SkowronŁukaszMPOLM30-391983WrocławZapłacono
74WłodarczykPawełMPOLM40-491977OpoleKB ODRA OPOLE
75KlimasMarcinMPOLM40-491981GrodkówZapłacono
76LechowskiJanMPOLM60+1958Jelcz-LaskowiceKB Harcownik Jelcz - LaskowiceZapłacono
77AdamowskiDariuszMPOLM40-49, MGJL1978Jelcz-LaskowiceZapłacono
78BarwińskiJarosławMPOLM40-491977Jelcz-LaskowiceKB Harcownik Jelcz - LaskowiceZapłacono
79HołystAndrzejMPOLM40-491981Nowa RudaGT RATZapłacono
80WojtyłoOlimpiaKPOLK40-491981WrocławGT RATZapłacono
81WojtyłoMichałMPOLM40-491982WrocławGT RATZapłacono
82RozyckiBoguslawMPOLM40-491974Chrzastawa WielkaGT RATZapłacono
83StasiakPawełMPOLM30-391986DzierżoniówGT RATZapłacono
84SmoleńPiotrMPOLM30-391985RamiszówGT RATZapłacono
85DybkaŁukaszMPOLM30-391984RadwaniceGT RATZapłacono
86KorzeńArturMPOLM40-49, MGJL1976Jelcz-LaskowiceJelcz Triathlon ProjectZapłacono
87MorawskiJarekMPOLM40-491974OławaBiegnij OławoZapłacono
88KamińskiJacekMPOLM40-491980RatowiceTSUSHO TEAMZapłacono
89CzerwińskiTomaszMPOLM40-491975OławaBiegnij OławoZapłacono
90PawlakMateuszMPOLM30-391984OławaBiegnij OławoZapłacono
91SuchodolskiMarcinMPOLM40-491980OławaBiegnij OławoZapłacono
92KińczykTomaszMPOLM40-491980OławaBiegnij OławoZapłacono
93JanuszkiewiczKrzysztofMPOLM40-491978OławaBiegnij OławoZapłacono
94MazurMarekMPOLM50-591970OławaBiegnij OławoZapłacono
95WichułaŁukaszMPOLM40-491981RakówKB Harcownik Jelcz - LaskowiceZapłacono
96BaszczijMarekMPOLM60+, MGJL1959MiłoszyceKB Harcownik Jelcz - Laskowice
97JanotaMichałMPOLM40-491977OławaBiegnij OławoZapłacono
98MatuszakŁukaszMPOLM30-391984OławaBiegnij OławaZapłacono
99HotałaSylwiaKPOLK30-391986Kudowa-ZdrójKudowianka RunZapłacono
100ZiębaDamianMPOLM30-391987WrocławAD GroupZapłacono
Strona 1 z 2