maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

II Bieg Gminny "Dycha Lasami Nad Górną Liswartą"

II Bieg Gminny
Miejsce i data imprezy: Chwostek (Gmina Herby), 01 października 2022
Organizator: Gmina Herby (ul. Lubliniecka 33, 42-284 Herby)
Ochotnicza Straż Pożarna Chwostek, (ul. Kopernika 31, 42-714 Chwostek)
Gminny Ośrodek Kultury w Herbach, (ul. Lubliniecka 31, 42-284 Herby)

Koordynatorzy biegu:
Ania Osadnik, +48 667 688 901
Janusz Skubała, +48 889 481 856
Jarosław Czornik, +48 606 517 606

adres e-mail:
dycha.lasami@gmail.com
aktualności o biegu:
https://www.facebook.com/DychaLasamiNadGornaLiswarta/
Regulamin Regulamin biegu

Opłaty startowe:
35 zł - Bieg Główny i Nordic Walking
50 zł - w dniu biegu (w przypadku wolnych miejsc)
Kategorie:
- Bieg 10 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 250
- Marsz Nordic Walking 6,5 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 250

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubPł.
1GliszczyńskaJaninaKPOLNW1954Tarnowskie GóryTarnogórskie Łazęgi
2GliszczyńskiMirosławMPOLNW1956Tarnowskie GóryTarnogórskie Łazęgi
3KurpetZygmuntMPOLNW1956Jastrzębie Zdrójwolny strzelec
4KonarskiLeszekMPOLNW1957LeśnaLeś na Kije
5StalmachLeszekMPOLBIEG1958Lubliniec
6BregułaEwaKPOLNW1965Tarnowskie GóryNORDICUS Strzybnica
7BokPiotrMPOLBIEG1967ŻędowiceMała Panew Team Zawadzkie
8OśródkaJolantaKPOLNW1967Tarnowskie GóryNORDICUS Strzybnica
9PacynaDanutaKPOLNW1968KatowiceEkipa Na Kijach
10PaludkiewiczPiotrMPOLNW1968Czarny LasNordic Team Częstochowa
11ZielińskaUrszulaKPOLNW1968KatowiceEkipa Na Kijach
12KryshmaruViktorMUKRBIEG1969Dabrowa Gornicza
13KrawczykMartaKPOLBIEG1970ZawadzkieZawadzkie Biegnie
14RomańskaKatarzynaKPOLNW1970KatowiceEkipa Na Kijach
15BrolHenrykMPOLBIEG1971GlinicaPasze Bios Kochanowice
16MansfeldDorotaKPOLNW1972Tarnowskie GóryNORDICUS Strzybnica
17Jureczko-GrzebielaEwaKPOLNW1973Tarnowskie GóryNORDICUS Strzybnica
18KowalczykJózefMPOLBIEG1973Koszwice
19PasiekaSławomirMPOLBIEG, MGH1973Herby
20RogowskiMaciekMPOLBIEG1973Tarnowskie GórySrebrni Biegacze Tarnowskie Góry/F4
21DudkiewiczAnnaKPOLNW1974Tarnowskie GóryNORDICUS Strzybnica
22DudkiewiczWojciechMPOLNW1974Tarnowskie GóryNORDICUS Strzybnica
23MorawiecMarzenaKPOLNW1974Tarnowskie GóryNORDICUS Strzybnica
24BorekBogusławMPOLBIEG1975StrzebińO co biega w Kaletach
25JasińskiLeszekMPOLBIEG1976SadówLucky Losers
26KirszMariolaKPOLNW1976Tarnowskie GóryNORDICUS Strzybnica
27KowalczykBożenaKPOLBIEG1976Koszwice
28WręczyckiRobertMPOLBIEG1976KaletyO co biega w Kaletach
29WernerMariolaKPOLBIEG1977Molna
30BonkAntoniMPOLBIEG1978KochciceMafia Team Lubliniec
31JasińskaDorotaKPOLNW1978LubliniecNORDIC SPORT 2021
32KucharskaAleksandraKPOLBIEG1978LubliniecLucky Losers
33StudentArkadiuszMPOLBIEG1978LubliniecLucky Losers
34GrzebielaArturMPOLNW1979Tarnowskie GóryNORDICUS Strzybnica
35OsadnikAnnaKPOLBIEG, MGH1979LisówMafia Team Lubliniec
36GórczyńskaBarbaraKPOLNW1980Lądek-ZdrójPomyłka Team
37JakubowskiJakubMPOLBIEG1980Częstochowa
38KargólRafałMPOLBIEG1980Tarnowskie GóryFantastic 4
39KlabisIwonaKPOLBIEG1980Lubliniec
40MakarukPatrycjaKPOLBIEG1981Kłobuckwolny strzelec
41OsadnikWiesławMPOLBIEG1981SadówMistrzowski Trening Team
42CzornikJarosławMPOLBIEG, MGH1982LisówLucky Losers
43Hadrian-MatyjaMagdalenaKPOLNW1982Herby
44MalcherEwelinaKPOLBIEG, MGH1982Chwostek
45CeteraEwelinaKPOLNW1983Sosnowiec
46MachońMarekMPOLBIEG1983CzęstochowaLucky Losers
47MalcherKrzysztofMPOLBIEG, MGH1983Chwostek
48MalcherMajaKPOLNW1983OtrzęsieOtrzęsioki
49WłodarczykPiotrMPOLBIEG1983Kalety
50BylicaWiolettaKPOLBIEG1984Tarnowskie Góry
51KaszniaElaKPOLBIEG, MGH1985Chwostek
52MachońPawełMPOLBIEG1985LubliniecLucky Losers
53ZosgórnikAleksandraKPOLBIEG1985Tarnowskie GóryFantastic 4 / O co biega w Kaletach
54BryłaJolantaKPOLBIEG1986Kalety
55KoniecznyPrzemysławMPOLBIEG, MGH1986Herby
56KucharskaLilianaKPOLBIEG1986CzęstochowaJest Lepiej Ran Tem
57ŁuckiMarcinMPOLBIEG1986Opolewolny strzelec
58Najgebauer-StrobaEwaKPOLBIEG1986Herby
59SkubałaJanuszMPOLBIEG, MGH1986ChwostekLucky Losers
60MalcherMarcinMPOLBIEG, MGH1987Otrzęsie
61PykaKatarzynaKPOLBIEG, MGH1988Kolonia Lisów
62MalcherSabinaKPOLBIEG, MGH1989Otrzęsie
63PerkowskiMichałMPOLBIEG, MGH1989Lisów
64KałużaMaciejMDEUBIEG1991IserlohnMafia Team Lubliniec
65SierańskiPawełMPOLBIEG1992Hadra
66WolnickaAleksandraKPOLBIEG, MGH1992Lisów
67AntlaufKarolinaKPOLBIEG1993Bukowiec
68BieleckaMagdalenaKPOLBIEG1993RusinowiceMafia Team Lubliniec
69SojkaWojciechMPOLBIEG1993Dębica
70BokMarcinMPOLBIEG1994LubliniecMała Panew Team Zawadzkie
71KozaKarolMPOLBIEG1995PawonkówLucky Losers