maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

IV Bieg Przedborska 10

IV Bieg Przedborska 10
Miejsce i data imprezy: Przedbórz, 03 lipca 2022
Organizator: · MKS "Pilica" Przedbórz
Partnerzy:
· Urząd Miejski w Przedborzu,
· Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Przedborzu
· Publiczna Szkoła Podstawowa w Przedborzu
Regulamin Regulamin biegu
Kategorie:
- Bieg 10 kmWolne miejsca: 93

Zapisy zostały zamknięte

Lp.Nr start.NazwiskoImięImię i nazwisko partnera/ki DuetPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubKoszulkaPł.
11GołuchowskaEdytaKPOLK301983KrzętówXSZapłacono
22GosPatrykMPOLM301990ŁopusznoSZapłacono
3BaranLucekMPOLM60+1960Wola DębińskaKlub Biegowy PerłaM
43SobczykMateuszMPOLM20, MP1995PrzedbórzMZapłacono
54PlutaPatrykMPOLM20, MP1996PrzedbórzSZapłacono
6OziembałaRadosławMPOLM401978RadomskoXL
75PiwowarczykKatarzynaKPOLK30, MP1991PrzedbórzMZapłacono
86LoraPrzemysławMPOLM201995StrzałkówXLZapłacono
9OstojskaAmandaKPOLK201999RadomskoRUNdomskoS
107StacherskiŁukaszAneta Banaszczyk MPOLM30, D, MP1989PrzedbórzPrzedbórz Runners TeamMZapłacono
118DomagałaWojciechMPOLM301992KrakówLZapłacono
12SzczepańskaKatarzynaKatarzyna Szczepańska KPOLK30, MP1985OpocznoXS
139CyganAdamMPOLM301992TychyXLZapłacono
1410UcieklakWaldemarMPOLM60+1962CzęstochowaPszczółkowski TeamXLZapłacono
1511BanaszczykAnetaŁukasz StacherskiKPOLK30, D1985WarszawaPrzedbórz Runners TeamSZapłacono
1612RybiałekPiotrMPOLM301990ZdzieszowiceSZapłacono
1713BernackiSebastianMPOLM301984Piotrków TrybunalskiMZapłacono
1814WrzeszczMariuszMPOLM401979OlesznoMorsomaniacyMZapłacono
19KucharskiDamianMPOLM301986CzęstochowaZabiegani CzęstochowaS
2015ProkopCzesławMPOLM401979Góry Suche 2AMZapłacono
2116NowickiPawełMPOLM401980Góry MokreXLZapłacono
2217MieruszyńskiPawełMPOLM401978KruszynaLZapłacono
2318PawelakFranekMPOLM16, MP2005PrzedbórzLZapłacono
2419KrólRafałMonika StolarskaMPOLM40, D1982MierzynKBKS RADOMSKOLZapłacono
2520StolarskaMonikaRafał KrólKPOLK30, D1989RadomskoKBKS RADOMSKOXSZapłacono
2621ZajacMariuszMPOLM401975CzermnoOSP CzermnoMZapłacono
2722FurmańczykRafałMPOLM30, MP1992PrzedbórzMZapłacono
28DoniecMarekJoanna Nowak-KabźińskaMPOLM40, D1974Piotrków TrybunalskiM
29Nowak-KabzińskaJoannaMarek DoniecKPOLK40, D1982JarostyUltra PiotrkówXS
3023DziubaArturMPOLM40, MP1978PrzedbórzMZapłacono
3124PawelakKrzysztofMPOLMP2008PrzedbórzMZapłacono
3225ProkopBartoszMPOLM301990KatowiceLZapłacono
3326PawelakGrzegorzMPOLM401977GroblaMZapłacono
3427JeziorskiArturMPOLM30, MP1986PrzedbórzMZapłacono
3528JarugaMateuszMPOLM162005FaliszewLZapłacono
3629FlorczykJanuszMarlena FlorczykMPOLM40, D1979SulejówekLZapłacono
3730TrendaMagdalenaKPOLK30, MP1991PrzedbórzSZapłacono
3831WotlińskiAndrzejAnna SadzaMPOLM60+, D1962Skarżysko-KamiennaMechanik i PrzyjacieleMZapłacono
3932TrendaMonikaKPOLK30, MP1992PrzedbórzSZapłacono
4033TrendaKamilMPOLM301991ZabrzeMZapłacono
4134CiupaPawełMPOLM401980Blok DobryszyceBLOK EKIPALZapłacono
4235MąkosaAdrianMPOLM401980PrzedbórzMZapłacono
43DudekAtkadiuszMPOLM501972Piotrków TrybunalskiS
4436SłowińskiKamilMPOLM301984GraniceMZapłacono
4537BoguszMarcinMPOLM401977ŁódźDzikie MorsyLZapłacono
4638GotartowskiWojciechMPOLM30, MP1986PrzedbórzXLZapłacono
4739SzczuraszekMichałMPOLM30, MP1987PrzedbórzSZapłacono
4840WawrzyniakJanuszMPOLM301985RadomskoAktywni KamieńskMZapłacono
4941SkowronSebastianMPOLM201998PrzedbórzMZapłacono
5042KońPiotrMPOLM40, MP1978PrzedbórzALPIN SPORT HOKA TEAMMZapłacono
5143OlczykAndrzejMPOLM501964PrzedbórzMZapłacono
5244PodgórskiŁukaszMPOLM401981ŁódźDzikie MorsyMZapłacono
5345WilkPrzemysławKlaudia LasockaMPOLM20, D1997WygwizdówMZapłacono
54MajWitoldMPOLM60+1960WręczycaOldboys TruskolasyL
5546JanikRomanMPOLM401977WłoszczowaLZapłacono
5647StaniaszekMichałMPOLM501970WłoszczowaSułtani FitnessuMZapłacono
5748MikuszewskiTomaszMPOLM401974PrzedbórzKS K2MZapłacono
5849TelkaPawełMPOLM301989KielceMZapłacono
5950ZaborskiDamianMPOLM401982MrowinaLZapłacono
6051PawlikKrzysztofMPOLM40, MP1979PrzedbórzKS K2LZapłacono
6152SochackiMateuszMPOLM162006Strzelce MałeLZapłacono
62CholewaDariuszMPOLM301992WierzbicaTeam ZalesiceS
63GajekZuzannaKPOLK401982MałogoszczMKS WIERNA MAŁOGOSZCZ SEKCJA BIEGOWAL
6453WicikPrzemysławMPOLM30, MP1983PrzedbórzMZapłacono
6554LasockaKlaudiaPrzemysław WilkKPOLK20, D1994KielceCzarnecki Run TeamSZapłacono
66PytelLeszekMPOLM301983BełchatówKrajdzik TeamL
67KryshmaruViktorMUKRM501969Dabrowa GorniczaXXL
68PrzeworskaBasiaKPOLK401981ŁącznaCzarnecki Run TeamM
69CieciuraKrzysztofMPOLM30, MP1988PrzedbórzL
7055OwczarekDamianMPOL2022PrzedbórzLZapłacono
7156SadzaAnnaAndrzej WotlińskiKPOLK30, D1984Skarżysko-KamiennaMechanik i PrzyjacieleMZapłacono
7257BodankaPiotrMPOLM401979NieznaniceAPAMA Acoustic ProjectMZapłacono