maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

LETNI ULTRAMARATON ANNOGÓRSKI 2022

LETNI ULTRAMARATON ANNOGÓRSKI 2022
Miejsce i data imprezy: Góra Świętej Anny, 30 lipca 2022
Organizator: Grupa KAPIJA Sport Zdzieszowice
Regulamin Regulamin
Kategorie:
- Bieg 50 kmWolne miejsca: 136
- Bieg 30 kmWolne miejsca: 140
- Bieg 21 kmWolne miejsca: 136
- Bieg 10 kmWolne miejsca: 144

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubPł.
1KuklińskaKatarzynaKPOL21KM1985Gogolin
2WłodarczykPawełMPOL30KM1977OpoleKB Odra Opole
3FurmanDawidMPOL50KM1985BłażejowiceDla Elizki & MilenkiZapłacono
4MarciniakDawidMPOL50KM1989OpoleKB Odra OpoleZapłacono
5BednarskiAdrianMPOL21KM1989Wrocław
6PachPawełMPOL50KM1991ŻędowiceZapłacono
7KarkoszAndrzejMPOL50KM1990OpoleZapłacono
8TollKatarzynaKPOL30KM1975GliwiceZatyrani gratisownia.pl gmina PilchowiceZapłacono
9MastygaAndrzejMPOL10KM1982CharbielinAndrea teamZapłacono
10LudwiczakBogdanMPOL21KM1980Kędzierzyn-KoźleNapalone dzikiZapłacono
11WcisełPawełMPOL21KM1983Kędzierzyn-KoźleNapalone Dziki
12FilipiakHieronimMPOL50KM1974BytomZapłacono
13KnopekRobertMPOL50KM1984Strzelce OpolskieStrzelce miasto dzielne
14BaranBartłomiejMPOL30KM1995BaborówZapłacono
15GonsiorTomaszMPOL21KM1992Schodnia
16RybarzEwaKPOL30KM1983ŻernicaZatyrani gratisownia.pl gmina PilchowiceZapłacono
17KłakowiczMariuszMPOL10KM1982Nowy ŚwiętówZapłacono
18Rechman-NowakowskaDorotaKPOL30KM1975GliwiceBrakZapłacono
19RybarzJanuszMPOL10KM1974ŻernicaZatyrani gratisownia.pl gmina PilchowiceZapłacono
20PytlikMirosławMPOL30KM1986PilchowiceZatyrani gratisownia.pl gmina PilchowiceZapłacono
21ZagajaJanuszMPOL30KM1955PokójWesoły Borsuk TeamZapłacono
22KotelukTomaszMPOL50KM1973Strzelce OpolskieGmina Strzelce Opolskie
23HałajkoJarekMPOL21KM1982OpoleWieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
24KociszewskiŁukaszMPOL30KM1980OpoleZapłacono
25SzczupakStanisławMPOL21KM1980KrakówZapłacono
26SerafinSebastianMPOL21KM1976CisnaBacówka Pod Honem
27RajpertElżbietaKPOL21KM1983GliwiceSyndiPysiaZapłacono
28PawletaMichalMPOL50KM1976GliwiceNiezrzeszony
29LepichTomaszMPOL21KM1981ZakrzówSąsiedziteaMZapłacono
30KamińskiArturMPOL10KM1982Nowy ŚwiętówBrakZapłacono
31SuchockaMonikaKPOL21KM1984ZdzieszowiceMultifit
32FijałkowskiKrzysztofMPOL50KM1984Strzelce OpolskieGmina Strzelce OpolskieZapłacono
33KokotDanielMPOL50KM1992OzimekRajsport ActiveZapłacono
34KuźmikBożenaKPOL10KM1985ZdzieszowiceZapłacono
35RemiszAleksandraKPOL21KM1986BiałaZapłacono
36RemiszWojciechMPOL21KM1987BiałaMatner Running TeamZapłacono
37CitkoMaciejMPOL50KM1986OpoleBieg OpolskiZapłacono
38MehlichRomanMPOL50KM1976KrapkowiceZapłacono
39SzopaAdamMPOL21KM1989Grodzisko
40MarzecGrzegorzMPOL50KM1974SzczepanekGmina Strzelce Opolskie
41GołębiewskaKatarzynaKPOL30KM1976GliwiceSindyPysiaZapłacono
42RosińskaAnnaKPOL10KM1986BrzegBrakZapłacono
43GłombikKrzysztofMPOL50KM1964KsiążeniceZapłacono
44PawłowskiJakubMPOL30KM1990OpoleZapłacono