maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

PÓŁMARATON JUNIOR

Miejsce i data imprezy: Bytom, 17 września 2022
Organizator: Stowarzyszenie Bytomska Lekkoatletyka
Patronat medialny:
TVS
Regulamin Regulamin zawodów
Kategorie:
- Biegi dzieci i młodzieżyWolne miejsca: 143

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlub/Szkoła/PrzedszkolePł.
1FrankowskiPiotrMPOLCH10002008Piekary ŚląskieI LO im. J.Smolenia w BytomiuZapłacono
2PerekWojciechMPOLCH10002008Ruda ŚlaskaSzkoła podstawowa mistrzostwa sportowegoZapłacono
3DębińskaJuliaKPOLDZ10002009Ruda ŚląskaSPMS w Bytomiu
4KaczmarczykMatyldaKPOLDZ10002009BytomSzkoła podstawowa mistrzostwa sportowego
5KaczmarczykPiotrMPOLCH10002009BytomSzkoła podstawowa mistrzostwa sportowego
6TrzebskiMichałMPOLCH10002009Ruda ŚląskaSP31 Katowice
7TurbajDawidMPOLCH10002009BytomSP 54 im. Wacława Kuchara
8TyrtaniaBartoszMPOLCH10002009BoruszowiceBOR TEAM BORUSZOWICEZapłacono
9FyszMarcinMPOLCH8002010BytomSzkoła Podstawowa nr 26 w BytomiuZapłacono
10KaniowskiJanMPOLCH8002010RadzionkówSzkoła Podstawowa nr 32 w Bytomiu
11PohlMagdaKPOLDZ8002010BytomSzkoła podstawowa mistrzostwa sportowego
12WiechaWiktorMPOLCH8002010ChudobaSzkoła podstawowa Łasowice Wlk.Zapłacono
13BadowiecElizaKPOLDZ8002011Tarnowskie GórySMS KATOWICE
14FrankowskaMarlenaKPOLDZ8002011Piekary ŚląskieSP nr 4 Siemianowice ŚląskieZapłacono
15GlitaHannaKPOLDZ8002011BytomSzkoła podstawowa nr 33
16HajdukAleksanderMPOLCH8002011CzeladźSP 5 Czeladź
17KaniowskiSzymonMPOLCH8002011RadzionkówSzkoła Podstawowa nr 32 w Bytomiu
18KaszubaDominikaKPOLDZ8002011TworógSzkoła Podstawowa w TworoguZapłacono
19KusekBartłomiejMPOLCH8002011BytomSzkoła Podstawowa nr 26 w Bytomiu
20SkandyWojci ChMPOLCH8002011RadzionkówSzkoła Podstawowa nr w Radzionkowie
21TrzebskaHannaKPOLDZ8002011Ruda ŚląskaSP31 Katowice
22TylakWojciechMPOLCH8002011BytomPolonia Bytom
23WalukiewiczArturMPOLCH8002011Siemianowice ŚląskieUKS Wodnik Siemianowice Śląskie
24DudaPawełMPOLCH6002012Ruda ŚląskaSP6
25DylągWiktorMPOLCH6002012Siemianowice ŚląskieSP nr 4 Siemianowice ŚląskieZapłacono
26FyszDariaKPOLDZ6002012BytomSzkoła Podstawowa nr 26 w BytomiuZapłacono
27KotlorzMateuszMPOLCH6002012Ruda ŚląskaSzkoła Podstawowa nr 54 w Bytomiu
28RyłJulianMPOLCH6002012BytomSzkoła Podstawowa nr 54 w BytomiuZapłacono
29RyłKacperMPOLCH6002012BytomSzkoła Podstawowa nr 54 w BytomiuZapłacono
30SzuflaDanielMPOLCH6002012TworógSP Tworóg
31ŚlosorzŁukaszMPOLCH6002012KatowiceSP nr 1 Katowice
32TylakMartaKPOLDZ6002012BytomGKS CZARNII BYTOM
33WiechaKacperMPOLCH6002012ChudobaSzkoła podstawowa w ChudobaZapłacono
34BadowiecMartynaKPOLDZ6002013Tarnowskie GórySMS KATOWICE
35BiałasKarolMPOLCH6002013Katowice
36BurekBorysMPOLCH6002013KatowiceSP 54 im. Wacława KucharaZapłacono
37GórkaJuliaKPOLDZ6002013BytomSzkoła Podstawowa nr 33 w BytomiuZapłacono
38IndykAgataKPOLDZ6002013KatowiceSP nr 1 KatowiceZapłacono
39KaniowskaLenaKPOLDZ6002013RadzionkówSzkoła Podstawowa nr 32 w Bytomiu
40KotlorzMartaKPOLDZ6002013BytomSzkoła Podstawowa nr 54 w Bytomiu
41KrukMatyldaKPOLDZ6002013GliwiceSP nr 6 w Gliwicach
42LisMaciejMPOLCH6002013BytomSzkoła podstawowa nr 33
43LudwigFilipMPOLCH6002013BytomSPMS w Bytomiu
44MarciniakLenaKPOLDZ6002013Tarnowskie GórySP 54 im. Wacława Kuchara
45MierzwaAmeliaKPOLDZ6002013Tarnowskie GórySzkoła Podstawowa nr 32 w Bytomiu
46TadychJuliaKPOLDZ6002013BytomSzkoła Podstawowa nr 26 w BytomiuZapłacono
47TurbajMichałMPOLCH6002013BytomSP 54 im. Wacława Kuchara
48WawrzołaSzymonMPOLCH6002013RogoźnikZapłacono
49AntonczykLukaszMPOLCH4002014ZabrzeSpołeczna Szkoła Podstawowa nr 1 ZabrzeZapłacono
50BrolFilipMPOLCH4002014BytomSPMS w Bytomiu
51DudkiewiczWiktorMPOLCH4002014SosnowiecSzkoła Podstawowa nr.8 SosnowiecZapłacono
52FejdaszKarolMPOLCH4002014BytomSPMS w Bytomiu
53JaskółaOliviaKPOLDZ4002014BytomSzkoła Podstawowa nr 54 w BytomiuZapłacono
54KotlorzMagdalenaKPOLDZ4002014BytomSzkoła Podstawowa nr 54 w Bytomiu
55KotlorzOliwiaKPOLDZ4002014BytomSP 54 im. Wacława Kuchara
56KroczekPiotrMPOLCH4002014BytomSPMS w Bytomiu
57KrzywdaRóżaKPOLDZ4002014BytomSzkoła podstawowa mistrzostwa sportowegoZapłacono
58KuśmijJakubMPOLCH4002014GliwiceSzkoła podstawowa im Stefana Żeromskiego Gliwice
59KuśmijJoannaKPOLDZ4002014KnurówSzkoła podstawowa im Stefana Żeromskiego Gliwice
60PołedniokKarolinaKPOLDZ4002014RadzionkówBajtle LotajomZapłacono
61PoradaBartoszMPOLCH4002014Nowe ChechłoSzkoła Podstawowa nr 1 w Michałowicach
62PuchałaHaniaKPOLDZ4002014ZabrzeSocios SilesiaZapłacono
63SkalskaDominikaKPOLDZ4002014BytomSzkoła Podstawowa nr 54 w Bytomiu
64StròżykowskaMajaKPOLDZ4002014GliwicePiast GliwiceZapłacono
65BurekTymonMPOLCH4002015KatowiceZapłacono
66IndykHannaKPOLDZ4002015KatowiceSP nr 1 KatowiceZapłacono
67KapicaKacperMPOLCH4002015Bytom
68KapicaNataliaKPOLDZ4002015BytomSzkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego w Bytomiu
69LudwigPiotrMPOLCH4002015BytomSPMS w Bytomiu
70SikoraJulianMPOLCH4002015BytomSzkoła podstawowa nr 33
71SłotaMaciejMPOLCH4002015Ruda ŚląskaSzkola Podstawowa nr 3 Ruda Śląska
72WdziękońskiIgorMPOLCH4002015BytomSpołeczna Szkoła Podstawowa nr 1 ZabrzeZapłacono
73ZielińskaWeronikaKPOLDZ4002015Ruda ŚląskaKABE
74DrożdżPhilipMPOLCH2002016Nowe ChechłoPrzedszkole Nowe Chechło
75DylągTymoteuszMPOLCH2002016Siemianowice ŚląskiePrzedszkole nr 12 w Siemianowicach ŚląskichZapłacono
76GórkaFranciszekMPOLCH2002016BytomPrzedszkole nr 42, ul. Nickla BytomZapłacono
77KrupaMichałMPOLCH2002016Piekary ŚląskieZapłacono
78KurylasAdamMPOLCH2002016Nakło ŚląskiePrzedszkole Nowe Chechło
79KuśmijFilipMPOLCH2002016GliwicePrzedszkole miejskie nr 22 Gliwice
80KuśmijKacperMPOLCH2002016GliwiceaPrzedszkole miejskie nr 22 Gliwice
81LaskaAmeliaKPOLDZ2002016Czerwionka-LeszczynyPrzedszkole nr.1 Promyczek w Leszczynach
82LechAntoniMPOLCH2002016Piekary Slaskie
83PoradaIgorMPOLCH2002016Nowe ChechłoKubusiowa Dolina
84SawickaMałgosiaKPOLDZ2002016BytomSzkoła Podstawowa nr 33 w BytomiuZapłacono
85WieczorekMikołajMPOLCH2002016BytomPrzedszkole nr 42, ul. Nickla Bytom
86GrudzieńMarcelMPOLCH2002017Tarnowskie GóryTęczowy Ogród
87KrojOliwiaKPOLDZ2002017Piekary ŚląskiePrzedszkole nr 17 Piekary ŚląskieZapłacono
88LatosTomaszMPOLCH2002017KnurowZapłacono
89LechStanisławMPOLCH2002017Piekary Slaskie
90MazurczakPiotrMPOLCH2002017Ruda ŚląskaPrzedszkole nr 24 w Rudzie Śląskiej
91SzkodaJanMPOLCH2002017Tarnowskie GórySOCIOS SILESIAZapłacono
92ŚliwkaJuliaKPOLDZ2002017BytomPrzedszkole nr 42, ul. Nickla Bytom
93WawrzołaMarcinMPOLCH2002017RogoźnikZapłacono
94ZielińskaGabrielaKPOLDZ2002017Ruda Śląska
95ZychTeodorMPOLCH2002017Siemianowice ŚląskieStrefa Malucha
96BeniszTymoteuszMPOLCH2002018Tarnowskie GórySrebrne Miasto Tarnowskie Góry
97DudkiewiczAmeliaKPOLDZ2002018SosnowiecPrzedszkole nr 28 SosnowiecZapłacono
98SafaderLeonMPOLCH2002018BytomPrzedszkole nr 42, ul. Nickla Bytom
99UrbaniakAntoninaKPOLDZ2002018Bytom
100WeiserMariaKPOLDZ2002018Siemianowice Śląskie
Strona 1 z 2