maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

PÓŁMARATON JUNIOR

Miejsce i data imprezy: Bytom, 17 września 2022
Organizator: Stowarzyszenie Bytomska Lekkoatletyka
Patronat medialny:
TVS
Regulamin Regulamin zawodów
Kategorie:
- Biegi dzieci i młodzieżyWolne miejsca: 143

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlub/Szkoła/PrzedszkolePł.
1FrankowskiPiotrMPOLCH10002008Piekary ŚląskieI LO im. J.Smolenia w BytomiuZapłacono
2KaczmarczykPiotrMPOLCH10002009BytomSzkoła podstawowa mistrzostwa sportowego
3PerekWojciechMPOLCH10002008Ruda ŚlaskaSzkoła podstawowa mistrzostwa sportowegoZapłacono
4TrzebskiMichałMPOLCH10002009Ruda ŚląskaSP31 Katowice
5TurbajDawidMPOLCH10002009BytomSP 54 im. Wacława Kuchara
6TyrtaniaBartoszMPOLCH10002009BoruszowiceBOR TEAM BORUSZOWICEZapłacono
7BeniszTymoteuszMPOLCH2002018Tarnowskie GórySrebrne Miasto Tarnowskie Góry
8DrożdżPhilipMPOLCH2002016Nowe ChechłoPrzedszkole Nowe Chechło
9DylągTymoteuszMPOLCH2002016Siemianowice ŚląskiePrzedszkole nr 12 w Siemianowicach ŚląskichZapłacono
10GórkaFranciszekMPOLCH2002016BytomPrzedszkole nr 42, ul. Nickla BytomZapłacono
11GrudzieńMarcelMPOLCH2002017Tarnowskie GóryTęczowy Ogród
12KrupaMichałMPOLCH2002016Piekary ŚląskieZapłacono
13KurylasAdamMPOLCH2002016Nakło ŚląskiePrzedszkole Nowe Chechło
14KuśmijFilipMPOLCH2002016GliwicePrzedszkole miejskie nr 22 Gliwice
15KuśmijKacperMPOLCH2002016GliwiceaPrzedszkole miejskie nr 22 Gliwice
16LatosMarcinMPOLCH2002019KnurowZapłacono
17LatosTomaszMPOLCH2002017KnurowZapłacono
18LechAntoniMPOLCH2002016Piekary Slaskie
19LechStanisławMPOLCH2002017Piekary Slaskie
20MazurczakPiotrMPOLCH2002017Ruda ŚląskaPrzedszkole nr 24 w Rudzie Śląskiej
21PołedniokAleksanderMPOLCH2002019RadzionkówBajtle LotajomZapłacono
22PoradaIgorMPOLCH2002016Nowe ChechłoKubusiowa Dolina
23SafaderLeonMPOLCH2002018BytomPrzedszkole nr 42, ul. Nickla Bytom
24SydaDominikMPOLCH2002019BytomZapłacono
25SzkodaJanMPOLCH2002017Tarnowskie GórySOCIOS SILESIAZapłacono
26WawrzołaMarcinMPOLCH2002017RogoźnikZapłacono
27WieczorekMikołajMPOLCH2002016BytomPrzedszkole nr 42, ul. Nickla Bytom
28ZychTeodorMPOLCH2002017Siemianowice ŚląskieStrefa Malucha
29AntonczykLukaszMPOLCH4002014ZabrzeSpołeczna Szkoła Podstawowa nr 1 ZabrzeZapłacono
30BrolFilipMPOLCH4002014BytomSPMS w Bytomiu
31BurekTymonMPOLCH4002015KatowiceZapłacono
32DudkiewiczWiktorMPOLCH4002014SosnowiecSzkoła Podstawowa nr.8 SosnowiecZapłacono
33FejdaszKarolMPOLCH4002014BytomSPMS w Bytomiu
34KapicaKacperMPOLCH4002015Bytom
35KroczekPiotrMPOLCH4002014BytomSPMS w Bytomiu
36KuśmijJakubMPOLCH4002014GliwiceSzkoła podstawowa im Stefana Żeromskiego Gliwice
37LudwigPiotrMPOLCH4002015BytomSPMS w Bytomiu
38PoradaBartoszMPOLCH4002014Nowe ChechłoSzkoła Podstawowa nr 1 w Michałowicach
39SikoraJulianMPOLCH4002015BytomSzkoła podstawowa nr 33
40SłotaMaciejMPOLCH4002015Ruda ŚląskaSzkola Podstawowa nr 3 Ruda Śląska
41WdziękońskiIgorMPOLCH4002015BytomSpołeczna Szkoła Podstawowa nr 1 ZabrzeZapłacono
42BiałasKarolMPOLCH6002013Katowice
43BurekBorysMPOLCH6002013KatowiceSP 54 im. Wacława KucharaZapłacono
44DudaPawełMPOLCH6002012Ruda ŚląskaSP6
45DylągWiktorMPOLCH6002012Siemianowice ŚląskieSP nr 4 Siemianowice ŚląskieZapłacono
46KotlorzMateuszMPOLCH6002012Ruda ŚląskaSzkoła Podstawowa nr 54 w Bytomiu
47LisMaciejMPOLCH6002013BytomSzkoła podstawowa nr 33
48LudwigFilipMPOLCH6002013BytomSPMS w Bytomiu
49RyłJulianMPOLCH6002012BytomSzkoła Podstawowa nr 54 w BytomiuZapłacono
50RyłKacperMPOLCH6002012BytomSzkoła Podstawowa nr 54 w BytomiuZapłacono
51SzuflaDanielMPOLCH6002012TworógSP Tworóg
52ŚlosorzŁukaszMPOLCH6002012KatowiceSP nr 1 Katowice
53TurbajMichałMPOLCH6002013BytomSP 54 im. Wacława Kuchara
54WawrzołaSzymonMPOLCH6002013RogoźnikZapłacono
55WiechaKacperMPOLCH6002012ChudobaSzkoła podstawowa w ChudobaZapłacono
56FyszMarcinMPOLCH8002010BytomSzkoła Podstawowa nr 26 w BytomiuZapłacono
57HajdukAleksanderMPOLCH8002011CzeladźSP 5 Czeladź
58KaniowskiJanMPOLCH8002010RadzionkówSzkoła Podstawowa nr 32 w Bytomiu
59KaniowskiSzymonMPOLCH8002011RadzionkówSzkoła Podstawowa nr 32 w Bytomiu
60KusekBartłomiejMPOLCH8002011BytomSzkoła Podstawowa nr 26 w Bytomiu
61SkandyWojci ChMPOLCH8002011RadzionkówSzkoła Podstawowa nr w Radzionkowie
62TylakWojciechMPOLCH8002011BytomPolonia Bytom
63WalukiewiczArturMPOLCH8002011Siemianowice ŚląskieUKS Wodnik Siemianowice Śląskie
64WiechaWiktorMPOLCH8002010ChudobaSzkoła podstawowa Łasowice Wlk.Zapłacono
65DębińskaJuliaKPOLDZ10002009Ruda ŚląskaSPMS w Bytomiu
66KaczmarczykMatyldaKPOLDZ10002009BytomSzkoła podstawowa mistrzostwa sportowego
67DudkiewiczAmeliaKPOLDZ2002018SosnowiecPrzedszkole nr 28 SosnowiecZapłacono
68KaczmarczykKingaKPOLDZ2002019BytomPrzedszkole Miejskie nr 54 w bytomiu
69KołodziejWiktoriaKPOLDZ2002019Czeladź
70KrojBlankaKPOLDZ2002019Piekary ŚląskiePrzedszkole nr 17 Piekary ŚląskieZapłacono
71KrojOliwiaKPOLDZ2002017Piekary ŚląskiePrzedszkole nr 17 Piekary ŚląskieZapłacono
72LaskaAmeliaKPOLDZ2002016Czerwionka-LeszczynyPrzedszkole nr.1 Promyczek w Leszczynach
73RogowskaZojaKPOLDZ2002019Katowice
74SawickaMałgosiaKPOLDZ2002016BytomSzkoła Podstawowa nr 33 w BytomiuZapłacono
75ŚliwkaJuliaKPOLDZ2002017BytomPrzedszkole nr 42, ul. Nickla Bytom
76UrbaniakAntoninaKPOLDZ2002018Bytom
77WeiserMariaKPOLDZ2002018Siemianowice Śląskie
78ZielińskaGabrielaKPOLDZ2002017Ruda Śląska
79IndykHannaKPOLDZ4002015KatowiceSP nr 1 KatowiceZapłacono
80JaskółaOliviaKPOLDZ4002014BytomSzkoła Podstawowa nr 54 w BytomiuZapłacono
81KapicaNataliaKPOLDZ4002015BytomSzkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego w Bytomiu
82KotlorzMagdalenaKPOLDZ4002014BytomSzkoła Podstawowa nr 54 w Bytomiu
83KotlorzOliwiaKPOLDZ4002014BytomSP 54 im. Wacława Kuchara
84KrzywdaRóżaKPOLDZ4002014BytomSzkoła podstawowa mistrzostwa sportowegoZapłacono
85KuśmijJoannaKPOLDZ4002014KnurówSzkoła podstawowa im Stefana Żeromskiego Gliwice
86PołedniokKarolinaKPOLDZ4002014RadzionkówBajtle LotajomZapłacono
87PuchałaHaniaKPOLDZ4002014ZabrzeSocios SilesiaZapłacono
88SkalskaDominikaKPOLDZ4002014BytomSzkoła Podstawowa nr 54 w Bytomiu
89StròżykowskaMajaKPOLDZ4002014GliwicePiast GliwiceZapłacono
90ZielińskaWeronikaKPOLDZ4002015Ruda ŚląskaKABE
91BadowiecMartynaKPOLDZ6002013Tarnowskie GórySMS KATOWICE
92FyszDariaKPOLDZ6002012BytomSzkoła Podstawowa nr 26 w BytomiuZapłacono
93GórkaJuliaKPOLDZ6002013BytomSzkoła Podstawowa nr 33 w BytomiuZapłacono
94IndykAgataKPOLDZ6002013KatowiceSP nr 1 KatowiceZapłacono
95KaniowskaLenaKPOLDZ6002013RadzionkówSzkoła Podstawowa nr 32 w Bytomiu
96KotlorzMartaKPOLDZ6002013BytomSzkoła Podstawowa nr 54 w Bytomiu
97KrukMatyldaKPOLDZ6002013GliwiceSP nr 6 w Gliwicach
98MarciniakLenaKPOLDZ6002013Tarnowskie GórySP 54 im. Wacława Kuchara
99MierzwaAmeliaKPOLDZ6002013Tarnowskie GórySzkoła Podstawowa nr 32 w Bytomiu
100TadychJuliaKPOLDZ6002013BytomSzkoła Podstawowa nr 26 w BytomiuZapłacono
Strona 1 z 2