maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

PÓŁMARATON JUNIOR

Miejsce i data imprezy: Bytom, 17 września 2022
Organizator: Stowarzyszenie Bytomska Lekkoatletyka
Patronat medialny:
TVS
Regulamin Regulamin zawodów
Kategorie:
- Biegi dzieci i młodzieżyWolne miejsca: 143

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlub/Szkoła/PrzedszkolePł.
1BiałasKarolMPOLCH6002013Katowice
2BurekTymonMPOLCH4002015KatowiceZapłacono
3KapicaKacperMPOLCH4002015Bytom
4KołodziejWiktoriaKPOLDZ2002019Czeladź
5KrupaMichałMPOLCH2002016Piekary ŚląskieZapłacono
6LatosMarcinMPOLCH2002019KnurowZapłacono
7LatosTomaszMPOLCH2002017KnurowZapłacono
8LechAntoniMPOLCH2002016Piekary Slaskie
9LechStanisławMPOLCH2002017Piekary Slaskie
10RogowskaZojaKPOLDZ2002019Katowice
11SydaDominikMPOLCH2002019BytomZapłacono
12UrbaniakAntoninaKPOLDZ2002018Bytom
13WawrzołaMarcinMPOLCH2002017RogoźnikZapłacono
14WawrzołaSzymonMPOLCH6002013RogoźnikZapłacono
15WeiserMariaKPOLDZ2002018Siemianowice Śląskie
16ZielińskaGabrielaKPOLDZ2002017Ruda Śląska
17PołedniokAleksanderMPOLCH2002019RadzionkówBajtle LotajomZapłacono
18PołedniokKarolinaKPOLDZ4002014RadzionkówBajtle LotajomZapłacono
19TyrtaniaBartoszMPOLCH10002009BoruszowiceBOR TEAM BORUSZOWICEZapłacono
20TylakMartaKPOLDZ6002012BytomGKS CZARNII BYTOM
21FrankowskiPiotrMPOLCH10002008Piekary ŚląskieI LO im. J.Smolenia w BytomiuZapłacono
22ZielińskaWeronikaKPOLDZ4002015Ruda ŚląskaKABE
23PoradaIgorMPOLCH2002016Nowe ChechłoKubusiowa Dolina
24StròżykowskaMajaKPOLDZ4002014GliwicePiast GliwiceZapłacono
25TylakWojciechMPOLCH8002011BytomPolonia Bytom
26KuśmijFilipMPOLCH2002016GliwicePrzedszkole miejskie nr 22 Gliwice
27KuśmijKacperMPOLCH2002016GliwiceaPrzedszkole miejskie nr 22 Gliwice
28KaczmarczykKingaKPOLDZ2002019BytomPrzedszkole Miejskie nr 54 w bytomiu
29DrożdżPhilipMPOLCH2002016Nowe ChechłoPrzedszkole Nowe Chechło
30KurylasAdamMPOLCH2002016Nakło ŚląskiePrzedszkole Nowe Chechło
31DylągTymoteuszMPOLCH2002016Siemianowice ŚląskiePrzedszkole nr 12 w Siemianowicach ŚląskichZapłacono
32KrojBlankaKPOLDZ2002019Piekary ŚląskiePrzedszkole nr 17 Piekary ŚląskieZapłacono
33KrojOliwiaKPOLDZ2002017Piekary ŚląskiePrzedszkole nr 17 Piekary ŚląskieZapłacono
34MazurczakPiotrMPOLCH2002017Ruda ŚląskaPrzedszkole nr 24 w Rudzie Śląskiej
35DudkiewiczAmeliaKPOLDZ2002018SosnowiecPrzedszkole nr 28 SosnowiecZapłacono
36GórkaFranciszekMPOLCH2002016BytomPrzedszkole nr 42, ul. Nickla BytomZapłacono
37SafaderLeonMPOLCH2002018BytomPrzedszkole nr 42, ul. Nickla Bytom
38ŚliwkaJuliaKPOLDZ2002017BytomPrzedszkole nr 42, ul. Nickla Bytom
39WieczorekMikołajMPOLCH2002016BytomPrzedszkole nr 42, ul. Nickla Bytom
40LaskaAmeliaKPOLDZ2002016Czerwionka-LeszczynyPrzedszkole nr.1 Promyczek w Leszczynach
41BadowiecElizaKPOLDZ8002011Tarnowskie GórySMS KATOWICE
42BadowiecMartynaKPOLDZ6002013Tarnowskie GórySMS KATOWICE
43PuchałaHaniaKPOLDZ4002014ZabrzeSocios SilesiaZapłacono
44SzkodaJanMPOLCH2002017Tarnowskie GórySOCIOS SILESIAZapłacono
45HajdukAleksanderMPOLCH8002011CzeladźSP 5 Czeladź
46BurekBorysMPOLCH6002013KatowiceSP 54 im. Wacława KucharaZapłacono
47KotlorzOliwiaKPOLDZ4002014BytomSP 54 im. Wacława Kuchara
48MarciniakLenaKPOLDZ6002013Tarnowskie GórySP 54 im. Wacława Kuchara
49TurbajDawidMPOLCH10002009BytomSP 54 im. Wacława Kuchara
50TurbajMichałMPOLCH6002013BytomSP 54 im. Wacława Kuchara
51IndykAgataKPOLDZ6002013KatowiceSP nr 1 KatowiceZapłacono
52IndykHannaKPOLDZ4002015KatowiceSP nr 1 KatowiceZapłacono
53ŚlosorzŁukaszMPOLCH6002012KatowiceSP nr 1 Katowice
54DylągWiktorMPOLCH6002012Siemianowice ŚląskieSP nr 4 Siemianowice ŚląskieZapłacono
55FrankowskaMarlenaKPOLDZ8002011Piekary ŚląskieSP nr 4 Siemianowice ŚląskieZapłacono
56KrukMatyldaKPOLDZ6002013GliwiceSP nr 6 w Gliwicach
57SzuflaDanielMPOLCH6002012TworógSP Tworóg
58TrzebskaHannaKPOLDZ8002011Ruda ŚląskaSP31 Katowice
59TrzebskiMichałMPOLCH10002009Ruda ŚląskaSP31 Katowice
60DudaPawełMPOLCH6002012Ruda ŚląskaSP6
61BrolFilipMPOLCH4002014BytomSPMS w Bytomiu
62DębińskaJuliaKPOLDZ10002009Ruda ŚląskaSPMS w Bytomiu
63FejdaszKarolMPOLCH4002014BytomSPMS w Bytomiu
64KroczekPiotrMPOLCH4002014BytomSPMS w Bytomiu
65LudwigFilipMPOLCH6002013BytomSPMS w Bytomiu
66LudwigPiotrMPOLCH4002015BytomSPMS w Bytomiu
67AntonczykLukaszMPOLCH4002014ZabrzeSpołeczna Szkoła Podstawowa nr 1 ZabrzeZapłacono
68WdziękońskiIgorMPOLCH4002015BytomSpołeczna Szkoła Podstawowa nr 1 ZabrzeZapłacono
69BeniszTymoteuszMPOLCH2002018Tarnowskie GórySrebrne Miasto Tarnowskie Góry
70ZychTeodorMPOLCH2002017Siemianowice ŚląskieStrefa Malucha
71SłotaMaciejMPOLCH4002015Ruda ŚląskaSzkola Podstawowa nr 3 Ruda Śląska
72KuśmijJakubMPOLCH4002014GliwiceSzkoła podstawowa im Stefana Żeromskiego Gliwice
73KuśmijJoannaKPOLDZ4002014KnurówSzkoła podstawowa im Stefana Żeromskiego Gliwice
74WiechaWiktorMPOLCH8002010ChudobaSzkoła podstawowa Łasowice Wlk.Zapłacono
75KaczmarczykMatyldaKPOLDZ10002009BytomSzkoła podstawowa mistrzostwa sportowego
76KaczmarczykPiotrMPOLCH10002009BytomSzkoła podstawowa mistrzostwa sportowego
77KrzywdaRóżaKPOLDZ4002014BytomSzkoła podstawowa mistrzostwa sportowegoZapłacono
78PerekWojciechMPOLCH10002008Ruda ŚlaskaSzkoła podstawowa mistrzostwa sportowegoZapłacono
79PohlMagdaKPOLDZ8002010BytomSzkoła podstawowa mistrzostwa sportowego
80KapicaNataliaKPOLDZ4002015BytomSzkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego w Bytomiu
81PoradaBartoszMPOLCH4002014Nowe ChechłoSzkoła Podstawowa nr 1 w Michałowicach
82FyszDariaKPOLDZ6002012BytomSzkoła Podstawowa nr 26 w BytomiuZapłacono
83FyszMarcinMPOLCH8002010BytomSzkoła Podstawowa nr 26 w BytomiuZapłacono
84KusekBartłomiejMPOLCH8002011BytomSzkoła Podstawowa nr 26 w Bytomiu
85TadychJuliaKPOLDZ6002013BytomSzkoła Podstawowa nr 26 w BytomiuZapłacono
86KaniowskaLenaKPOLDZ6002013RadzionkówSzkoła Podstawowa nr 32 w Bytomiu
87KaniowskiJanMPOLCH8002010RadzionkówSzkoła Podstawowa nr 32 w Bytomiu
88KaniowskiSzymonMPOLCH8002011RadzionkówSzkoła Podstawowa nr 32 w Bytomiu
89MierzwaAmeliaKPOLDZ6002013Tarnowskie GórySzkoła Podstawowa nr 32 w Bytomiu
90GlitaHannaKPOLDZ8002011BytomSzkoła podstawowa nr 33
91LisMaciejMPOLCH6002013BytomSzkoła podstawowa nr 33
92SikoraJulianMPOLCH4002015BytomSzkoła podstawowa nr 33
93GórkaJuliaKPOLDZ6002013BytomSzkoła Podstawowa nr 33 w BytomiuZapłacono
94SawickaMałgosiaKPOLDZ2002016BytomSzkoła Podstawowa nr 33 w BytomiuZapłacono
95JaskółaOliviaKPOLDZ4002014BytomSzkoła Podstawowa nr 54 w BytomiuZapłacono
96KotlorzMagdalenaKPOLDZ4002014BytomSzkoła Podstawowa nr 54 w Bytomiu
97KotlorzMartaKPOLDZ6002013BytomSzkoła Podstawowa nr 54 w Bytomiu
98KotlorzMateuszMPOLCH6002012Ruda ŚląskaSzkoła Podstawowa nr 54 w Bytomiu
99RyłJulianMPOLCH6002012BytomSzkoła Podstawowa nr 54 w BytomiuZapłacono
100RyłKacperMPOLCH6002012BytomSzkoła Podstawowa nr 54 w BytomiuZapłacono
Strona 1 z 2