maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

PÓŁMARATON JUNIOR

Miejsce i data imprezy: Bytom, 17 września 2022
Organizator: Stowarzyszenie Bytomska Lekkoatletyka
Patronat medialny:
TVS
Regulamin Regulamin zawodów
Kategorie:
- Biegi dzieci i młodzieżyWolne miejsca: 187

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlub/Szkoła/PrzedszkolePł.
1DudaPawełMPOLCH6002012Ruda ŚląskaSP6
2KapicaKacperMPOLCH4002015Bytom
3PohlMagdaKPOLDZ8002010BytomSzkoła podstawowa mistrzostwa sportowego
4SikoraJulianMPOLCH4002015BytomSzkoła podstawowa nr 33
5KaszubaDominikaKPOLDZ8002011TworógSzkoła Podstawowa w TworoguZapłacono
6StròżykowskaMajaKPOLDZ4002014GliwicePiast GliwiceZapłacono
7KrukMatyldaKPOLDZ6002013GliwiceSP nr 6 w Gliwicach
8GlitaHannaKPOLDZ8002011BytomSzkoła podstawowa nr 33
9SłotaMaciejMPOLCH4002015Ruda ŚląskaSzkola Podstawowa nr 3 Ruda Śląska
10WalukiewiczArturMPOLCH8002011Siemianowice ŚląskieUKS Wodnik Siemianowice Śląskie
11ŚliwkaJuliaKPOLDZ2002017BytomPrzedszkole nr 42, ul. Nickla Bytom
12GrudzieńMarcelMPOLCH2002017Tarnowskie GóryTęczowy Ogród
13PoradaIgorMPOLCH2002016Nowe ChechłoKubusiowa Dolina
14PoradaBartoszMPOLCH4002014Nowe ChechłoSzkoła Podstawowa nr 1 w Michałowicach
15PerekWojciechMPOLCH10002008Ruda ŚlaskaSzkoła podstawowa mistrzostwa sportowegoZapłacono
16SkalskaDominikaKPOLDZ4002014BytomSzkoła Podstawowa nr 54 w Bytomiu
17KurylasAdamMPOLCH2002016Nakło ŚląskiePrzedszkole Nowe Chechło
18TrzebskaHannaKPOLDZ8002011Ruda ŚląskaSP31 Katowice
19SkandyWojci ChMPOLCH8002011RadzionkówSzkoła Podstawowa nr w Radzionkowie
20TrzebskiMichałMPOLCH10002009Ruda ŚląskaSP31 Katowice
21KotlorzMateuszMPOLCH6002012Ruda ŚląskaSzkoła Podstawowa nr 54 w Bytomiu
22JaskółaOliviaKPOLDZ4002014BytomSzkoła Podstawowa nr 54 w BytomiuZapłacono
23KotlorzMartaKPOLDZ6002013BytomSzkoła Podstawowa nr 54 w Bytomiu
24KotlorzMagdalenaKPOLDZ4002014BytomSzkoła Podstawowa nr 54 w Bytomiu
25LatosTomaszMPOLCH2002017KnurowZapłacono
26LatosMarcinMPOLCH2002019KnurowZapłacono
27MarciniakLenaKPOLDZ6002013Tarnowskie GórySP 54 im. Wacława Kuchara
28KotlorzOliwiaKPOLDZ4002014BytomSP 54 im. Wacława Kuchara
29KaczmarczykMatyldaKPOLDZ10002009BytomSzkoła podstawowa mistrzostwa sportowego
30KaczmarczykPiotrMPOLCH10002009BytomSzkoła podstawowa mistrzostwa sportowego
31KaczmarczykKingaKPOLDZ2002019BytomPrzedszkole Miejskie nr 54 w bytomiu
32BadowiecElizaKPOLDZ8002011Tarnowskie GórySMS KATOWICE
33BadowiecMartynaKPOLDZ6002013Tarnowskie GórySMS KATOWICE
34LisMaciejMPOLCH6002013BytomSzkoła podstawowa nr 33
35PołedniokKarolinaKPOLDZ4002014RadzionkówBajtle LotajomZapłacono
36DrożdżPhilipMPOLCH2002016Nowe ChechłoPrzedszkole Nowe Chechło
37RyłJulianMPOLCH6002012BytomSzkoła Podstawowa nr 54 w BytomiuZapłacono
38RyłKacperMPOLCH6002012BytomSzkoła Podstawowa nr 54 w BytomiuZapłacono
39TadychJuliaKPOLDZ6002013BytomSzkoła Podstawowa nr 26 w BytomiuZapłacono
40BeniszTymoteuszMPOLCH2002018Tarnowskie GórySrebrne Miasto Tarnowskie Góry
41WdziękońskiIgorMPOLCH4002015BytomSpołeczna Szkoła Podstawowa nr 1 Zabrze
42SzuflaDanielMPOLCH6002012TworógSP Tworóg
43PołedniokAleksanderMPOLCH2002019RadzionkówBajtle LotajomZapłacono
44DylągWiktorMPOLCH6002012Siemianowice ŚląskieSP nr 4 Siemianowice ŚląskieZapłacono
45DylągTymoteuszMPOLCH2002016Siemianowice ŚląskiePrzedszkole nr 12 w Siemianowicach ŚląskichZapłacono
46PuchałaHaniaKPOLDZ4002014ZabrzeSocios Silesia
47ŚlosorzŁukaszMPOLCH6002012KatowiceSP nr 1 Katowice
48KrzywdaRóżaKPOLDZ4002014BytomSzkoła podstawowa mistrzostwa sportowego
49MierzwaAmeliaKPOLDZ6002013Tarnowskie GórySzkoła Podstawowa nr 32 w Bytomiu
50TyrtaniaBartoszMPOLCH10002009BoruszowiceBOR TEAM BORUSZOWICE
51TurbajMichałMPOLCH6002013BytomSP 54 im. Wacława Kuchara
52TurbajDawidMPOLCH10002009BytomSP 54 im. Wacława Kuchara
53MazurczakPiotrMPOLCH2002017Ruda ŚląskaPrzedszkole nr 24 w Rudzie Śląskiej
54FrankowskaMarlenaKPOLDZ8002011Piekary ŚląskieSP nr 4 Siemianowice Śląskie
55WieczorekMikołajMPOLCH2002016BytomPrzedszkole nr 42, ul. Nickla Bytom
56DębińskaJuliaKPOLDZ10002009Ruda ŚląskaSPMS w Bytomiu
57ZychTeodorMPOLCH2002017Siemianowice ŚląskieStrefa Malucha
58KaniowskaLenaKPOLDZ6002013RadzionkówSzkoła Podstawowa nr 32 w Bytomiu
59KaniowskiJanMPOLCH8002010RadzionkówSzkoła Podstawowa nr 32 w Bytomiu
60KaniowskiSzymonMPOLCH8002011RadzionkówSzkoła Podstawowa nr 32 w Bytomiu
61SzkodaJanMPOLCH2002017Tarnowskie GórySOCIOS SILESIAZapłacono
62HajdukAleksanderMPOLCH8002011CzeladźSP 5 Czeladź
63KołodziejWiktoriaKPOLDZ2002019Czeladź