maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

IV Kotowski Bieg I Marsz NW

Miejsce i data imprezy: Koty k. Tworoga, 06 sierpnia 2022
Organizator: Sołectwo Koty
Gmina Tworóg
Klub Sportowy „Orzeł” Koty
Gminny Ośrodek Kultury w Tworogu
Kontakt:
Adam Wandzik tel. 502-317-521
email: awan74@wp.pl
fb: https://www.facebook.com/biegimarsz
Regulamin Regulamin biegu
Kategorie:
- Bieg ok. 6 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 121
- Nordic Walking ok. 6 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 121

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubPł.
1GrundMarekMPOLBIEG1989StrzebińMafia Team Lubliniec
2HajdaJustynaKPOLBIEG1994RadzionkówMafia Team Lubliniec
3MikaStanisławMPOLBIEG1980Tworóg
4PoloczekAlicjaKPOLBIEG1987Tworóg
5DudkiewiczAnnaKPOLNW1974Tarnowskie GóryNORDICUS StrzybnicaZapłacono
6DudkiewiczWojciechMPOLNW1974Tarnowskie GóryNORDICUS StrzybnicaZapłacono
7SkrzątekLucynaKPOLNW1972Tarnowskie Góry
8SkrzątekPiotrMPOLNW1968Tarnowskie-GóryNW I nie tylko na luzie i z uśmiechem
9BrolHenrykMPOLBIEG1971GlinicaPasze Bios Kochanowice
10KandziaKrzysztofMPOLBIEG1985Tarnowskie GóryTworogowska Dycha Po TrowieZapłacono
11ŚwiatowskiTomaszMPOLBIEG1979Tarnowskie Góry
12LewickaElżbietaKPOLBIEG1975KnurówZapłacono
13RduchGrzegorzMPOLBIEG1988TworógBRAVEHEART
14MaleskaZuzannaKPOLBIEG1977TworógCiągle w BieguZapłacono
15TiahnybokPawełMPOLBIEG1972Kalety
16BonkAntoniMPOLBIEG1978KochciceMafia Team Lubliniec
17BieleckaMagdalenaKPOLBIEG1993RusinowiceMafia Team Lubliniec
18KaszubaAleksandraKPOLBIEG1985Tworóg
19BokMarcinMPOLBIEG1994ŻędowiceMała Panew Team Zawadzkie
20BokPiotrMPOLBIEG1967ŻędowiceMała Panew Team Zawadzkie
21OgórekAdamMPOLNW1972ChorzówBatory Loto
22OgórekWiolettaKPOLNW1974ChorzówBatory Loto
23HajdukFranciszekMPOLNW1964Tarnowskie GórySieChodziZapłacono
24WozińskaJolantaKPOLNW1968Tarnowskie GórySieChodziZapłacono
25MazurKrzysztofMPOLBIEG1992Częstochowa
26DawczakPaulinaKPOLBIEG1991Koty
27PradelokJerzyMPOLBIEG1968TworógGibke Gizdy
28KasprzykSylwiaKPOLNW1975Myślachowice
29MadejskiPawełMPOLNW1982ŻabnoGang Zakręconych Mastersów
30OśródkaJolantaKPOLNW1967Tarnowskie Góryjola.tgory@buziaczek.plZapłacono
31SzczęsnyDanutaKPOLNW1964Tarnowskie GóryNORDICUS StrzybnicaZapłacono
32NiemiecBogdanMPOLNW1959Tarnowskie GóryNORDICUS StrzybnicaZapłacono
33MorawiecMarzenaKPOLNW2017Tarnowskie GóryNORDICUS Strzybnica
34SkalskaAnnaKPOLBIEG1980BytomCarbon Silesia Sport
35MałkaMarianMPOLNW2018Gliwice
36MałkaIrenaKPOLNW1956Gliwice
37MałkaMarianMPOLNW1959Gliwice
38CeglarekŁukaszMPOLBIEG1991ŻędowiceMała Panew Team
39KowalczykBożenaKPOLBIEG1976Koszwice
40KowalczykBożenaMPOLBIEG1973Koszwice
41KurekMateuszMPOLBIEG1992TworógZapłacono
42GóralskiJarosławMPOLBIEG1966RacibórzZapłacono
43MekierAlicjaKPOLBIEG1982Zbrosławice
44KocurMartaKPOLBIEG1981Tarnowskie Góry
45MichalikTomaszMPOLBIEG1979Nowe Chechło
46GojMichałMPOLBIEG1978Boruszowice"BJJ IKIZAMA CLUB"Zapłacono
47GojMagdalenaKPOLBIEG2006Boruszowice"BJJ IKIZAMA CLUB"Zapłacono
48ChmielPawełMPOLBIEG2006Boruszowice"BJJ IKIZAMA CLUB"Zapłacono
49WojciechowskaAgataKPOLBIEG2007Zbrosławice"BJJ IKIZAMA CLUB"Zapłacono
50ChmielJacekMPOLBIEG2006Boruszowice"BJJ IKIZAMA CLUB"Zapłacono
51ChmielPiotrMPOLBIEG1970Boruszowice"BJJ IKIZAMA CLUB"Zapłacono
52GojKatarzynaKPOLNW1979Boruszowice"BJJ IKIZAMA CLUB"Zapłacono
53SzumiałPawełMPOLBIEG1979Hanusek"BJJ IKIZAMA CLUB"Zapłacono
54OpenchowskiRafałMPOLBIEG1976Boruszowice"BJJ IKIZAMA CLUB"Zapłacono
55CieślikJakubMPOLBIEG2006Boruszowice"BJJ IKIZAMA CLUB"Zapłacono
56OpenchowskiKamilMPOLBIEG2007Boruszowice"BJJ IKIZAMA CLUB"Zapłacono
57WrodarczykŁukaszMPOLBIEG1987Tworóg"BJJ IKIZAMA CLUB"Zapłacono
58Rajtar WojciechowskaKlaudiaKPOLBIEG1972Zbrosławice"BJJ IKIZAMA CLUB"Zapłacono
59WojciechowskiMaciejMPOLBIEG1976Zbrosławice"BJJ IKIZAMA CLUB"Zapłacono
60KucharczykPawełMPOLBIEG2003Tarnowskie Góry"BJJ IKIZAMA CLUB"Zapłacono
61MichalikDanielMPOLBIEG2000Pniowiec"BJJ IKIZAMA CLUB"Zapłacono
62KadelaWojciechMPOLBIEG1984Nowa Wieś Tworoska"BJJ IKIZAMA CLUB"Zapłacono
63ChmielDominikaKPOLBIEG1983Boruszowice"BJJ IKIZAMA CLUB"Zapłacono
64ŁuszczKonradMPOLBIEG1998BędzinBiegowaKuźnia
65BondarenkoŁukaszMPOLBIEG1982Opole
66CeteraEwelinaKPOLNW1983Sosnowiec
67SaweckiGrzegorzMPOLNW1976Sosnowiec
68ChmielAgataKPOLBIEG2010Hanusek"BJJ IKIZAMA CLUB"Zapłacono
69WęgrzyniakBartoszMPOLBIEG2001Tarnowskie Góry"BJJ IKIZAMA CLUB"Zapłacono
70BagińskaDorotaKPOLNW1968SławkówDorota Bagińska
71NapierajŁukaszMPOLBIEG1991Radzionków
72GóraMarekMPOLBIEG1967Tarnowskie Góry
73WolanyIwona MariaKDEUBIEG1980Kusterdingen
74KaszubaGrzegorzMPOLBIEG1978KotyHappy Team Orzeł Koty
75KaszubaMonikaKPOLBIEG1987KotyHappy Team Orzeł Koty
76WolkoBarbaraKPOLNW1967Tarnowskie GóryNORDICUS Strzybnica
77PoniatowskaAlinaKPOLNW1955Tarnowskie GóryNORDICUS Strzybnica
78BeniszWojciechMPOLBIEG1985Tarnowskie GórySrebrne Miasto Tarnowskie Góry
79GizaElżbietaKPOLNW1959Tarnowskie GóryNORDICUS Strzybnica