maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

VII Setka Komandosa

VII Setka Komandosa
Miejsce i data imprezy: Lubliniec-Posmyk  (Przystań Oblacka), 17 marca 2023
Organizator: Wojskowy Klub Biegacza „Meta" Lubliniec
Regulamin Regulamin biegu
Kategorie:
- Bieg 100 kmWolne miejsca: 0

Zapisy wstrzymane. Osiągnięty został limit liczby zawodników.

Strona 1 z 3
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajRok ur.MiejscowośćKlubKoszulkaPł.
1118BobelUrszulaKPOL2002PiasekAkademia Marynarki WojennejZapłacono
2105BoruckaPatrycjaKPOL1997InowrocławSZapłacono
3BuńkoRoksanaKPOL2002SiedlceAkademia Wojsk LądowychXS
4128DanielewiczDariaKPOL1998GniewkowoAkademia Wojsk LądowychSZapłacono
5143DorochowiczAlicjaKPOL1997ToruńCSAiUSZapłacono
657FranczykEdytaKPOL1999Stare KoźleAkademia Marynarki WojennejSZapłacono
7127HabratBarbaraKPOL1995KrosnoAkademia Wojsk LądowychSZapłacono
8111JagodaAnnaKPOL1989RumiaBigYellowFoot Adventure TeamZapłacono
9JakubczakAleksandraKPOL1982Zamość3 ZAMOJSKI BATALION ZMECHANIZOWANYXS
10107KopećPatrycjaKPOL1998WrocławAkademia Wojsk LądowychZapłacono
1127KorbanekEmiliaKPOL1975PoznańKWP Poznań/Policyjne Stowarzyszenie Sportowe Pozytywnie ZakręceniZapłacono
12133KosewskaMonikaKPOL1979ŁajskiMłody vs StaryMZapłacono
13KowalskaAgnieszkaKPOL1996Tomaszów Mazowiecki
14141KowalskaNataliaKPOL1992Gdańsk7 Pomorska Brygada Obrony TerytorialnejXSZapłacono
1517KubiakKarolinaKPOL2001WejherowoZapłacono
16121KwaśnikNataliaKPOL1998Ustrzyki DolneAkademia Wojsk LądowychZapłacono
17KwiecińskaMałgorzataKPOL1986LegionowoBravehearts LegionowoS
18LewińskaMonikaKPOL1996WejherowoAkademia Wojsk LądowychS
19175MichniewskaKatarzynaKPOL1985ZawiercieGit Ekipa!MZapłacono
201MłynarczykTatianaKPOL1984WołczkowoZapłacono
21PałachaAnnaKPOL1979Sandomierz10 Świętokrzyska Brygada Obrony TerytorialnejM
2240PasekMartaKPOL1993CzęstochowaSZapłacono
2368PuczyłowskaKatarzynaKPOL1987OleckoOleckoBiegMZapłacono
24Sokalska-PizunRoksanaKPOL1989Zamość3 ZAMOJSKI BATALION ZMECHANIZOWANYM
25170StyczeńJustynaKPOL1983ZabrzeELEB_Ekstremalnie Leniwy Element BiegowyMZapłacono
26153SzczyplińskaAnnaKPOL1976JabłonnaMłody vs StarySZapłacono
27TerleckaJoannaKPOL1982LegionowoMłody vs StaryM
2845TuskIzabelaKPOL1992WieleSZapłacono
29132WojciechowskaInesKPOL1976Michałów-ReginówMłody vs Stary / Sfora BMKXSZapłacono
3074AdamczukSebastianMPOL1986Zamość3 ZAMOJSKI BATALION ZMECHANIZOWANYSZapłacono
3163BalińskiKarolMPOL1988Drawsko PomorskieJW1696MZapłacono
32150BanaśMichałMPOL1990WrocławKilometry PomocyLZapłacono
33181BanaśSzymonMPOL2001GąsawaAkademia Wojsk LądowychLZapłacono
34109BijochPiotrMPOL1999RedaAkademia Marynarki WojennejZapłacono
352BinkowiczSebastianMPOL1989Hrubieszów2 Hrubieszowski Pułk RozpoznawczyLZapłacono
3669BobeckiPatrykMPOL1983Poznań31 Baza Lotnictwa TaktycznegoZapłacono
3765BorekMichałMPOL1986Tomaszów Mazowiecki10 Świętokrzyska Brygada Obrony TerytorialnejLZapłacono
3882BubelSebastianMPOL1978Twardowice5 pułk chemicznyLZapłacono
39158BubrowieckiBłażejMPOL1989WarszawaBEO WPXLZapłacono
4060BuchalskiPrzemysławMPOL1994ŻurominPułk Reprezentacyjny Wojska PolskiegoMZapłacono
4158ChodkiewiczArkadiuszMPOL1994Rudnik64 Batalion Lekkiej Piechoty w PomiechówkuLZapłacono
4287ChruścińskiKacperMPOL1992Szczecin12 Brygada ZmechanizowanaZapłacono
4353ChyzińskiPawełMPOL1993Dąbrówno1 Brygada LogistycznaMZapłacono
4486CichałaDamianMPOL1986SłupskBatalion Ochrony Bazy w RedzikowieZapłacono
45CieslakHubertMPOL2000WrocławAkademia Wojsk LądowychM
4664CieślakRafałMPOL1982KościanStowarzyszenie Historyczne Cichociemnych Spadochroniarzy Armii KrajowejZapłacono
47172CzajczyńskiDanielMPOL1973WrześniaSfora BMK / IRONDANXLZapłacono
48136CzeczotJacekMPOL1990GdańskNinja Kids TeamXLZapłacono
49119CzubakKrystianMPOL1998WieniecAkademia Marynarki WojennejMZapłacono
50160CzuryłoMateuszMPOL1995Hrubieszów2 Hrubieszowski Pułk RozpoznawczyXLZapłacono
5189DąbkowskiMariuszMPOL1976GoworowoZapłacono
5225DąbrowskiMarcinMPOL1985Białystok1PBOTZapłacono
53122DeptułaRafałMPOL1998OstrołękaAkademia Marynarki WojennejLZapłacono
54138DębińskiKrzysztofMPOL1989Opole10 Brygada LogistycznaLZapłacono
5584DudaMaciejMPOL1996WarszawaZapłacono
56100DurbasMichałMPOL2001Czaple MałePułk Reprezentacyjny Wojska PolskiegoZapłacono
5797DurmanDawidMPOL1996DarłowoAkademia Wojsk LądowychZapłacono
5821DutkiewiczMaciejMPOL1987WarszawaMazowiecki Oddział Żandarmerii WojskowejZapłacono
59183FalkowskiIgorMPOL1999SłupskAkademia Wojsk LądowychSZapłacono
60173FirmantyPrzemysławMPOL1978WarszawaXLZapłacono
61171FlisDariuszMPOL1967ZabrzeELEB_Ekstremalnie Leniwy Element BiegowyLZapłacono
6223FurmanPawełMPOL1983BydgoszczSfora BMKZapłacono
6366GłombikKrzysztofMPOL1964KsiążeniceLZapłacono
64131GłowackiAndrzejMPOL1971LegionowoDowództwo Wojsk Obrony TerytorialnejLZapłacono
6580GłowackiMateuszMPOL1998BraniewoAkademia Wojsk LądowychLZapłacono
66149GodlewskiKrzysztofMPOL1999Czachy KołakiWATMZapłacono
67GruszczyńskiKamilMPOL1991Koscielec5 pułk chemiczny
6872GrzechulskiPiotrMPOL1975OstródaMorska Jednostka Rakietowa SiemirowiceZapłacono
69HaraszczukDawidMPOL1987Szczecin12 Brygada ZmechanizowanaM
70HrabiaDawidMPOL1995JerzmanowiceAkademia Wojsk LądowychS
7161IdczakDanielMPOL1986WroclawSZapłacono
72JabłońskiSebastianMPOL1990Krosno OdrzańskieKP PSP Krosno Odrzańskie -JRG Krosno OdrzańskieM
7391JakubowskiMateuszMPOL1990TychyJW4724SZapłacono
74139JanczykPiotrMPOL1989Minkowice OławskieOSP Minkowice OławskieLZapłacono
75177JaniszewskiAndrzejMPOL1981WarszawaCwałujące ŻółwieMZapłacono
76134JankiewiczMarekMPOL1978WieliszewMłody vs StaryMZapłacono
7749JanowskiMichałMPOL2000Bysgoszcz8K-PBOTZapłacono
7875JaroszGrzegorzMPOL1982ElblągbrakXLZapłacono
7985KaczmarczykKamilMPOL1997RyniaCentralny Ośrodek Analizy SkażeńZapłacono
8036KaczorowskiDamianMPOL1998Klimontów1. Baza Lotnictwa TransportowegoZapłacono
81179KaczykowskiMariuszMPOL1982WierzchucinoRCI Gdynia Punkty ObserwacyjneLZapłacono
823KajaRobertMPOL1969WieluńZapłacono
83165KalinowskiSzymonMPOL1994BudyMZapłacono
8431KarolińskiJakubMPOL1996Piotrków TrybunalskiAkademia Wojsk LądowychZapłacono
85166KawalaTomaszMPOL1974JaworznoZarząd Terenowy NSZZ Policjantów w MysłowicachMZapłacono
8688KaźmierczakMichałMPOL1996JanówZapłacono
875KidońPrzemysławMPOL2000WarszawaWATZapłacono
8894KlinMariuszMPOL1979ChełmNadbużański Oddział Straży GranicznejZapłacono
89162KołodziejKonradMPOL1998WarszawaWATMZapłacono
90163KołodziejMateuszMPOL1995Stalowa WolaWATLZapłacono
91KonwińskiMichałMPOL1999LęborkMorska Jednostka Rakietowa SiemirowiceL
92178KorejwoAdamMPOL1988Ząbki1. Baza Lotnictwa TransportowegoLZapłacono
9318KostrzewaJacekMPOL1997Wrocław17WBZZapłacono
94106KozłowskiWitoldMPOL1981WarszawaZapłacono
95KraskaSławomirMPOL1988WarszawaPułk Reprezentacyjny Wojska PolskiegoL
96148KrasuckiWojciechMPOL1982KonskowolaMorska Jednostka Rakietowa SiemirowiceLZapłacono
97137KrukTomaszMPOL1975NysaNysa Biega, Runners Team NysaXLZapłacono
9870KryjomJakubMPOL1998Ostrów WielkopolskiAkademia Wojsk LądowychSZapłacono
99142KrysiakKamilMPOL1994KroczewoPułk Reprezentacyjny Wojska PolskiegoLZapłacono
10010KrzyszczakPawełMPOL1996LubliniecZapłacono
Strona 1 z 3