maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

VII Setka Komandosa

VII Setka Komandosa
Miejsce i data imprezy: Lubliniec-Posmyk  (Przystań Oblacka), 17 marca 2023
Organizator: Wojskowy Klub Biegacza „Meta" Lubliniec
Regulamin Regulamin biegu
Kategorie:
- Bieg 100 kmWolne miejsca: 0

Zapisy wstrzymane. Osiągnięty został limit liczby zawodników.

Strona 1 z 3
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajRok ur.MiejscowośćKlubKoszulkaPł.
174AdamczukSebastianMPOL1986Zamość3 ZAMOJSKI BATALION ZMECHANIZOWANYSZapłacono
263BalińskiKarolMPOL1988Drawsko PomorskieJW1696MZapłacono
3150BanaśMichałMPOL1990WrocławKilometry PomocyLZapłacono
4181BanaśSzymonMPOL2001GąsawaAkademia Wojsk LądowychLZapłacono
5109BijochPiotrMPOL1999RedaAkademia Marynarki WojennejZapłacono
62BinkowiczSebastianMPOL1989Hrubieszów2 Hrubieszowski Pułk RozpoznawczyLZapłacono
769BobeckiPatrykMPOL1983Poznań31 Baza Lotnictwa TaktycznegoZapłacono
8118BobelUrszulaKPOL2002PiasekAkademia Marynarki WojennejZapłacono
965BorekMichałMPOL1986Tomaszów Mazowiecki10 Świętokrzyska Brygada Obrony TerytorialnejLZapłacono
10105BoruckaPatrycjaKPOL1997InowrocławSZapłacono
1182BubelSebastianMPOL1978Twardowice5 pułk chemicznyLZapłacono
12158BubrowieckiBłażejMPOL1989WarszawaBEO WPXLZapłacono
1360BuchalskiPrzemysławMPOL1994ŻurominPułk Reprezentacyjny Wojska PolskiegoMZapłacono
14BuńkoRoksanaKPOL2002SiedlceAkademia Wojsk LądowychXS
1558ChodkiewiczArkadiuszMPOL1994Rudnik64 Batalion Lekkiej Piechoty w PomiechówkuLZapłacono
1687ChruścińskiKacperMPOL1992Szczecin12 Brygada ZmechanizowanaZapłacono
1753ChyzińskiPawełMPOL1993Dąbrówno1 Brygada LogistycznaMZapłacono
1886CichałaDamianMPOL1986SłupskBatalion Ochrony Bazy w RedzikowieZapłacono
19CieslakHubertMPOL2000WrocławAkademia Wojsk LądowychM
2064CieślakRafałMPOL1982KościanStowarzyszenie Historyczne Cichociemnych Spadochroniarzy Armii KrajowejZapłacono
21172CzajczyńskiDanielMPOL1973WrześniaSfora BMK / IRONDANXLZapłacono
22136CzeczotJacekMPOL1990GdańskNinja Kids TeamXLZapłacono
23119CzubakKrystianMPOL1998WieniecAkademia Marynarki WojennejMZapłacono
24160CzuryłoMateuszMPOL1995Hrubieszów2 Hrubieszowski Pułk RozpoznawczyXLZapłacono
25128DanielewiczDariaKPOL1998GniewkowoAkademia Wojsk LądowychSZapłacono
2689DąbkowskiMariuszMPOL1976GoworowoZapłacono
2725DąbrowskiMarcinMPOL1985Białystok1PBOTZapłacono
28122DeptułaRafałMPOL1998OstrołękaAkademia Marynarki WojennejLZapłacono
29138DębińskiKrzysztofMPOL1989Opole10 Brygada LogistycznaLZapłacono
30143DorochowiczAlicjaKPOL1997ToruńCSAiUSZapłacono
3184DudaMaciejMPOL1996WarszawaZapłacono
32100DurbasMichałMPOL2001Czaple MałePułk Reprezentacyjny Wojska PolskiegoZapłacono
3397DurmanDawidMPOL1996DarłowoAkademia Wojsk LądowychZapłacono
3421DutkiewiczMaciejMPOL1987WarszawaMazowiecki Oddział Żandarmerii WojskowejZapłacono
35183FalkowskiIgorMPOL1999SłupskAkademia Wojsk LądowychSZapłacono
36173FirmantyPrzemysławMPOL1978WarszawaXLZapłacono
37171FlisDariuszMPOL1967ZabrzeELEB_Ekstremalnie Leniwy Element BiegowyLZapłacono
3857FranczykEdytaKPOL1999Stare KoźleAkademia Marynarki WojennejSZapłacono
3923FurmanPawełMPOL1983BydgoszczSfora BMKZapłacono
4066GłombikKrzysztofMPOL1964KsiążeniceLZapłacono
41131GłowackiAndrzejMPOL1971LegionowoDowództwo Wojsk Obrony TerytorialnejLZapłacono
4280GłowackiMateuszMPOL1998BraniewoAkademia Wojsk LądowychLZapłacono
43149GodlewskiKrzysztofMPOL1999Czachy KołakiWATMZapłacono
44GruszczyńskiKamilMPOL1991Koscielec5 pułk chemiczny
4572GrzechulskiPiotrMPOL1975OstródaMorska Jednostka Rakietowa SiemirowiceZapłacono
46127HabratBarbaraKPOL1995KrosnoAkademia Wojsk LądowychSZapłacono
47HaraszczukDawidMPOL1987Szczecin12 Brygada ZmechanizowanaM
48HrabiaDawidMPOL1995JerzmanowiceAkademia Wojsk LądowychS
4961IdczakDanielMPOL1986WroclawSZapłacono
50JabłońskiSebastianMPOL1990Krosno OdrzańskieKP PSP Krosno Odrzańskie -JRG Krosno OdrzańskieM
51111JagodaAnnaKPOL1989RumiaBigYellowFoot Adventure TeamZapłacono
52JakubczakAleksandraKPOL1982Zamość3 ZAMOJSKI BATALION ZMECHANIZOWANYXS
5391JakubowskiMateuszMPOL1990TychyJW4724SZapłacono
54139JanczykPiotrMPOL1989Minkowice OławskieOSP Minkowice OławskieLZapłacono
55177JaniszewskiAndrzejMPOL1981WarszawaCwałujące ŻółwieMZapłacono
56134JankiewiczMarekMPOL1978WieliszewMłody vs StaryMZapłacono
5749JanowskiMichałMPOL2000Bysgoszcz8K-PBOTZapłacono
5875JaroszGrzegorzMPOL1982ElblągbrakXLZapłacono
5985KaczmarczykKamilMPOL1997RyniaCentralny Ośrodek Analizy SkażeńZapłacono
6036KaczorowskiDamianMPOL1998Klimontów1. Baza Lotnictwa TransportowegoZapłacono
61179KaczykowskiMariuszMPOL1982WierzchucinoRCI Gdynia Punkty ObserwacyjneLZapłacono
623KajaRobertMPOL1969WieluńZapłacono
63165KalinowskiSzymonMPOL1994BudyMZapłacono
6431KarolińskiJakubMPOL1996Piotrków TrybunalskiAkademia Wojsk LądowychZapłacono
65166KawalaTomaszMPOL1974JaworznoZarząd Terenowy NSZZ Policjantów w MysłowicachMZapłacono
6688KaźmierczakMichałMPOL1996JanówZapłacono
675KidońPrzemysławMPOL2000WarszawaWATZapłacono
6894KlinMariuszMPOL1979ChełmNadbużański Oddział Straży GranicznejZapłacono
69162KołodziejKonradMPOL1998WarszawaWATMZapłacono
70163KołodziejMateuszMPOL1995Stalowa WolaWATLZapłacono
71KonwińskiMichałMPOL1999LęborkMorska Jednostka Rakietowa SiemirowiceL
72107KopećPatrycjaKPOL1998WrocławAkademia Wojsk LądowychZapłacono
7327KorbanekEmiliaKPOL1975PoznańKWP Poznań/Policyjne Stowarzyszenie Sportowe Pozytywnie ZakręceniZapłacono
74178KorejwoAdamMPOL1988Ząbki1. Baza Lotnictwa TransportowegoLZapłacono
75133KosewskaMonikaKPOL1979ŁajskiMłody vs StaryMZapłacono
7618KostrzewaJacekMPOL1997Wrocław17WBZZapłacono
77KowalskaAgnieszkaKPOL1996Tomaszów Mazowiecki
78141KowalskaNataliaKPOL1992Gdańsk7 Pomorska Brygada Obrony TerytorialnejXSZapłacono
79106KozłowskiWitoldMPOL1981WarszawaZapłacono
80KraskaSławomirMPOL1988WarszawaPułk Reprezentacyjny Wojska PolskiegoL
81148KrasuckiWojciechMPOL1982KonskowolaMorska Jednostka Rakietowa SiemirowiceLZapłacono
82137KrukTomaszMPOL1975NysaNysa Biega, Runners Team NysaXLZapłacono
8370KryjomJakubMPOL1998Ostrów WielkopolskiAkademia Wojsk LądowychSZapłacono
84142KrysiakKamilMPOL1994KroczewoPułk Reprezentacyjny Wojska PolskiegoLZapłacono
8510KrzyszczakPawełMPOL1996LubliniecZapłacono
8654KrzyszkowskiJakubMPOL2000ŁódźWojskowe Centrum Kształcenia MedycznegoMZapłacono
8717KubiakKarolinaKPOL2001WejherowoZapłacono
8899KuflowskiArturMPOL1977GrójecCRiWWREZapłacono
899KulczakPawełMPOL1979BrodowoZapłacono
9016KulczyckiKamilMPOL1993Warszawa1. Baza Lotnictwa TransportowegoZapłacono
91182KurzypKarolMPOL1995RzeszówAkademia Wojsk LądowychMZapłacono
92168KwaśniewskiMariuszMPOL1987StargardSKL Stargard/140minut.pl/14BUJ/12BZMZapłacono
93121KwaśnikNataliaKPOL1998Ustrzyki DolneAkademia Wojsk LądowychZapłacono
94KwiecińskaMałgorzataKPOL1986LegionowoBravehearts LegionowoS
95LandowskiJakubMPOL2000TucholaAkademia Wojsk LądowychM
967LewandowskiRadosławMPOL1999ToruńWATZapłacono
97LewińskaMonikaKPOL1996WejherowoAkademia Wojsk LądowychS
98102LutyMichałMPOL1988WilczyskaSfora BMKZapłacono
99126ŁawrynowiczŁukaszMPOL1992GliwiceZapłacono
100ŁuczakStanisławMPOL1974Nowa Sarzyna3 Podkarpacka Brygada Obrony TerytorialnejS
Strona 1 z 3