maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

ULTRA FAJNA RYBA

ULTRA FAJNA RYBA
Miejsce i data imprezy: Przedbórz, 27 sierpnia 2022
Organizator: Stowarzyszenie Fajna Ryba
Regulamin Regulamin zawodów
.
Kategorie:
- Ultramaraton 52 kmWolne miejsca: 43
- Półmaraton 22 kmWolne miejsca: 50
- Marsz Nordic Walking 22 kmWolne miejsca: 34

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubPł.
1KukiełkaRemigiuszMPOLPOL22, M60+1954RadomskoKBKS RadomskoZapłacono
2SypniewskaHannaKPOLULT52, K60+1954GdyniaFundacja Spartanie Dzieciom/ UltrawayZapłacono
3BłaszczykMarianMPOLPOL22, M60+1955BełchatówZapłacono
4BrzezinaJózef MaciejMPOLNW22, M60+1959SochaczewHulaj Noga SochaczewZapłacono
5WojtczykAndrzejMPOLPOL22, M60+1961StanowiskaZapłacono
6KlimczewskiAndrzejMPOLULT52, M36-601962ŁódźForever Young ŁódźZapłacono
7ZemłaKrzysztofMPOLPOL22, M36-601962Warszawa
8BełdowskiSławomirMPOLULT52, M36-601964Piotrków TrybunalskiFUDU&COZapłacono
9OlczykAndrzejMPOLULT52, M36-601964PrzedbórzZapłacono
10CichockiMariuszMPOLULT52, M36-601966RadomskoSuunto Run Team
11InglantZbigniewMPOLULT52, M36-601966ChorzówRun log comZapłacono
12GołębiowskiRobertMPOLULT52, M36-601967RadomskoBiegacze w RadomskuZapłacono
13PawlakJarosławMPOLULT52, M36-601967ŁódźDroga Do UltraZapłacono
14BełdowskaBeataKPOLPOL22, K36-601968Piotrków TrybunalskiFUDU&CO
15NowickiArturMPOLNW22, M36-601968BargłySportczesna Running Team
16StaszewskaIwonaKPOLNW22, K36-601968RadomskoRozbiegajmy Radomsko / PoChodzone NW RadomskoZapłacono
17TulejkoKasiaKPOLPOL22, K36-601968Huta Stara BKejt Fun&Fit
18GlabKrzysztofMPOLULT52, M36-601969KlobuckVege Rabbits
19KrukGrzegorzMPOLULT52, M36-601969CzęstochowaPress Glass Biegamy i WspieramyZapłacono
20MasiarekArkadiuszMPOLULT52, M36-601969RadomskoKBKS Biegacze w RadomskuZapłacono
21StepakWłodzimierzMPOLULT52, M36-601969RudzicaKB Aktywni Konin
22LampaArturMPOLPOL22, M36-601970CzęstochowaKalinowski TeamZapłacono
23ReclikJacekMPOLULT52, M36-601970RybnikSmaki BieganiaZapłacono
24StachurskaMonikaKPOLNW22, K36-601970KobyłkiZapłacono
25StachurskiDanielMPOLNW22, M36-601970KobyłkiZapłacono
26WoźniakDorotaKPOLNW22, K36-601970Łódź
27WoźniakJarosławMPOLPOL22, M36-601970Łódź
28BagińskiRyszardMPOLPOL22, M36-601971PodkałekZapłacono
29BiałekAdamMPOLULT52, M36-601971ŁódźDroga Do UltraZapłacono
30BobrasArkadiuszMPOLPOL22, M36-601971Piotrków TrybunalskiZapłacono
31CyrulewskaMałgorzataKPOLNW22, K36-601971GlinnikZapłacono
32GłowackaRenataKPOLPOL22, K36-601971Piotrków TrybunalskiPanteraZapłacono
33KrzywikDanielMPOLNW22, M36-601971StefaniaPoChodzone NW RadomskoZapłacono
34BrzozowskiMariuszMPOLPOL22, M36-601972GomuniceRoztruchtani GomuniceZapłacono
35BrzozowskiWaldemarMPOLULT52, M36-601972WarszawaUltraWaldek
36TiahnybokPawełMPOLULT52, M36-601972Kalety
37KamieniakJacekMPOLULT52, M36-601973RadomskoKBKS Biegacze w RadomskuZapłacono
38KusmierczykEwaKPOLPOL22, K36-601973Radomsko
39CzyrnekEwaKPOLPOL22, K36-601974RybnikSmaki BieganiaZapłacono
40DziąborAndrzejMPOLULT52, M36-601974BędzinBEZ SPINYZapłacono
41MielczarekPiotrMPOLPOL22, M36-601974WrocławZapłacono
42OlejniczakMaciejMPOLULT52, M36-601974WygodaKBKS Biegacze w RadomskuZapłacono
43CieślikPawelMPOLULT52, M36-601975RadomskoRozbiegajmy RadomskoZapłacono
44CzyrnekDariuszMPOLULT52, M36-601975RybnikSmaki BieganiaZapłacono
45FriezeKrzysztofMPOLULT52, M36-601975ŁódźORANGE POLSKAZapłacono
46KozdrojWiolettaKPOLPOL22, K36-601975Grodzisk MazowieckiDogoń Grodzisk Mazowiecki/DŻAKARTA RUN TEAM
47OrdzińskiBartekMPOLPOL22, M36-601975StąporkówBBLZapłacono
48Załęska-KęsyMonikaKPOLNW22, K36-601975DobryszyceRozbiegajmy Radomsko / PoChodzone NW RadomskoZapłacono
49CzłonkowskiKrzysztofMPOLULT52, M36-601976SzczekocinyOlimpijczyk Szczekociny
50PorowskiWaldemarMPOLULT52, M36-601976Celestynów/LasekKB Sobótka
51SypniewskiRafałMPOLPOL22, M36-601976ŁódźEVErRUN
52BatorykIgorMPOLPOL22, M36-601977CzęstochowaKalinowski TeamZapłacono
53BiałekKamilaKPOLPOL22, K36-601977ŁódźDroga Do UltraZapłacono
54GuzekMariuszMPOLULT52, M36-601977KutnoLos Bieganeros Kutno
55PawelakGrzegorzMPOLULT52, M36-601977GroblaZapłacono
56FriezeTatianaKPOLULT52, K36-601978ŁódźULTRAlansiaraZapłacono
57GotartowskaMagdalenaKPOLNW22, K36-601978MasłowiceZapłacono
58GotartowskiŁukaszMPOLPOL22, M36-601978MasłowiceZapłacono
59GrzejdziakRafałMPOLULT52, M36-601978Wola MoszczenickaLubrykant Mafia
60KociołekKrzysztofMPOLULT52, M36-601978Piotrków Tryb.Lubrykant MafiaZapłacono
61KońPiotrMPOLPOL22, M36-601978PrzedbórzALPIN SPORT HOKA TEAMZapłacono
62KumorWeronikaKPOLPOL22, K36-601978ŁódźEVErRUN
63MieruszyńskiPawełMPOLPOL22, M36-601978KruszynaZapłacono
64MikuszewskaHalinaKPOLNW22, K36-601978PrzedbórzKS K2
65SzadłowskiDariuszMPOLULT52, M36-601978CiechocinekDariusz Szadłowski
66ZielińskiAdamMPOLULT52, M36-601978ŁódźDroga Do UltraZapłacono
67CieciorowskaMonikaKPOLNW22, K36-601979OrzkPHILLIPS SPORT TEAMZapłacono
68KazimierczakAndrzejMPOLPOL22, M36-601980RadomskoZapłacono
69MargołaMartaKPOLPOL22, K36-601980RadomskoRozbiegajmy RadomskoZapłacono
70MariańskiMarekMPOLPOL22, M36-601980Stare KrasnodębyRaggaBomba TeamZapłacono
71MarzecMagdalenaKPOLPOL22, K36-601980ŁęcznoFUDU&COZapłacono
72JaczewskiArkadiuszMPOLULT52, M36-601981ZabrzeZapłacono
73MaciejewskiMichałMPOLULT52, M36-601981PoczesnaPress Glass Biegamy i WspieramyZapłacono
74SkowrońskiKrzysztofMPOLULT52, M36-601981Wieliczka#monaroweloveZapłacono
75SkrobekKarolinaKPOLNW22, K36-601981RudnikiVege Rabbits
76SzeferMaciejMPOLULT52, M36-601981ŻytnoZapłacono
77WawrzynkowskiJanMPOLPOL22, M36-601981BarkowiceUltra PiotrkowZapłacono
78ZalewskaKatarzynaKPOLULT52, K36-601981WarszawaZalewscy
79GajekZuzannaKPOLPOL22, K36-601982MałogoszczMKS Wierna Małogoszcz Sekcja BiegowaZapłacono
80HusTomMPOLULT52, M36-601982Kleszczów
81GołuchowskaEdytaKPOLPOL22, K36-601983KrzętówZapłacono
82RadzieńskaKamilaKPOLULT52, K36-601983GdyniaZapłacono
83SworskiRomanMPOLULT52, M36-601983ŁódźTrenujSkutecznie.com
84ŚlusarczykPawełMPOLULT52, M36-601983Śródborów
85TatuchJoannaKPOLULT52, K36-601983Wieliczka#monaroweloveZapłacono
86WicikPrzemysławMPOLPOL22, M36-601983PrzedbórzZapłacono
87ZalasŁukaszMPOLULT52, M36-601983PrzedbórzZapłacono
88ZalewskiTomaszMPOLULT52, M36-601983WarszawaZalewscyZapłacono
89ŻuwalskaDorotaKPOLPOL22, K36-601983RadomskoRozbiegajmy RadomskoZapłacono
90BernackiSebastianMPOLPOL22, M36-601984Piotrków TrybunalskiKlub biegacza Spartakus/Ultra Piotrków
91ŁojekArkadiuszMPOLPOL22, M36-601984Łódź
92MaciejowiczMichałMPOLPOL22, M36-601984WarszawaVegeRunnersZapłacono
93SzerszeńŁukaszMPOLPOL22, M36-601984Piotrków TrybunalskiSzerszenie BiegająZapłacono
94WojnoMałgorzataKPOLULT52, K36-601984ŁódźDroga Do UltraZapłacono
95ŻuwalskiGrzegorzMPOLULT52, M36-601984RadomskoZapłacono
96BanaszczykAnetaKPOLPOL22, K36-601985WarszawaPrzedbórz Runners TeamZapłacono
97SochackiArturMPOLPOL22, M36-601985RadomskoZapłacono
98WięckowskiMarcinMPOLPOL22, M36-601985DmeninKBKS RadomskoZapłacono
99WojnoArkadiuszMPOLULT52, M36-601985ŁódźDroga Do UltraZapłacono
100ŻarskiMariuszMPOLULT52, M36-601985PirowyAktywni KamieńskZapłacono
Strona 1 z 2