maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

ULTRA FAJNA RYBA

ULTRA FAJNA RYBA
Miejsce i data imprezy: Przedbórz, 27 sierpnia 2022
Organizator: Stowarzyszenie Fajna Ryba
Regulamin Regulamin zawodów
.
Kategorie:
- Ultramaraton 52 kmWolne miejsca: 45
- Półmaraton 22 kmWolne miejsca: 55
- Marsz Nordic Walking 22 kmWolne miejsca: 35

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubPł.
1BernackiSebastianMPOLPOL22, M36-601984Piotrków TrybunalskiKlub biegacza Spartakus/Ultra Piotrków
2BłaszczykMarianMPOLPOL22, M60+1955Bełchatów
3BrzozowskiWaldemarMPOLULT52, M36-601972WarszawaUltraWaldek
4CichockiMariuszMPOLULT52, M36-601966RadomskoSuunto Run Team
5GlabKrzysztofMPOLULT52, M36-601969KlobuckVege Rabbits
6GrzejdziakRafałMPOLULT52, M36-601978Wola MoszczenickaLubrykant Mafia
7GuzekMariuszMPOLULT52, M36-601977KutnoLos Bieganeros Kutno
8HusTomMPOLULT52, M36-601982Kleszczów
9KozdrojWiolettaKPOLPOL22, K36-601975Grodzisk MazowieckiDogoń Grodzisk Mazowiecki/DŻAKARTA RUN TEAM
10KrasowskaWiktoriaKPOLNW22, K18-352003Górka
11KułakPiotrMPOLPOL22, M18-351989Kamieńsk
12KumorWeronikaKPOLPOL22, K36-601978ŁódźEVErRUN
13KusmierczykEwaKPOLPOL22, K36-601973Radomsko
14LubińskiJarosławMPOLULT52, M18-351991Lipno Gmina OksaAktywna Pszczyna
15ŁojekArkadiuszMPOLPOL22, M36-601984Łódź
16MaciejewskiMichałMPOLULT52, M36-601981PoczesnaPress Glass Biegamy i Wspieramy
17MikuszewskaHalinaKPOLNW22, K36-601978PrzedbórzKS K2
18MordakDawidMPOLPOL22, M18-351988RadomskoKBKS Radomsko
19NowickiArturMPOLNW22, M36-601968BargłySportczesna Running Team
20NowickiKrzysiuMPOLULT52, M18-352000Warszawa
21PorowskiWaldemarMPOLULT52, M36-601976Celestynów/LasekKB Sobótka
22RudziewiczPiotrMPOLULT52, M18-351994Lubin
23SkrobekKarolinaKPOLNW22, K36-601981RudnikiVege Rabbits
24StepakWłodzimierzMPOLULT52, M36-601969RudzicaKB Aktywni Konin
25SworskiRomanMPOLULT52, M36-601983ŁódźTrenujSkutecznie.com
26SypniewskiRafałMPOLPOL22, M36-601976ŁódźEVErRUN
27SzadłowskiDariuszMPOLULT52, M36-601978CiechocinekDariusz Szadłowski
28ŚlusarczykPawełMPOLULT52, M36-601983Śródborów
29TiahnybokPawełMPOLULT52, M36-601972Kalety
30TokajMateuszMPOLULT52, M18-351992Zduńska Wola
31TulejkoKasiaKPOLPOL22, K36-601968Huta Stara BKejt Fun&Fit
32ZalewskaKatarzynaKPOLULT52, K36-601981WarszawaZalewscy
33BagińskiRyszardMPOLPOL22, M36-601971PodkałekZapłacono
34BanaszczykAnetaKPOLPOL22, K36-601985WarszawaPrzedbórz Runners TeamZapłacono
35BatorykIgorMPOLPOL22, M36-601977CzęstochowaKalinowski TeamZapłacono
36BełdowskiSławomirMPOLULT52, M36-601964Piotrków TrybunalskiFUDU&COZapłacono
37BiałekAdamMPOLULT52, M36-601971ŁódźDroga Do UltraZapłacono
38BiałekKamilaKPOLPOL22, K36-601977ŁódźDroga Do UltraZapłacono
39BrzezinaJózef MaciejMPOLNW22, M60+1959SochaczewHulaj Noga SochaczewZapłacono
40BrzozowskiMariuszMPOLPOL22, M36-601972GomuniceRoztruchtani GomuniceZapłacono
41BurzaDamianMPOLULT52, M18-352003GidleZapłacono
42CieciorowskaMonikaKPOLNW22, K36-601979OrzkPHILLIPS SPORT TEAMZapłacono
43CieślikPawelMPOLULT52, M36-601975RadomskoRozbiegajmy RadomskoZapłacono
44CyrulewskaMałgorzataKPOLNW22, K36-601971GlinnikZapłacono
45CzyrnekDariuszMPOLULT52, M36-601975RybnikSmaki BieganiaZapłacono
46CzyrnekEwaKPOLPOL22, K36-601974RybnikSmaki BieganiaZapłacono
47DziąborAndrzejMPOLULT52, M36-601974BędzinBEZ SPINYZapłacono
48FilakAdamMPOLNW22, M18-351988PrzedbórzZapłacono
49FriezeKrzysztofMPOLULT52, M36-601975ŁódźORANGE POLSKAZapłacono
50FriezeTatianaKPOLULT52, K36-601978ŁódźULTRAlansiaraZapłacono
51GajekZuzannaKPOLPOL22, K36-601982MałogoszczMKS Wierna Małogoszcz Sekcja BiegowaZapłacono
52GłowackaRenataKPOLPOL22, K36-601971Piotrków TrybunalskiPanteraZapłacono
53GołębiowskiRobertMPOLULT52, M36-601967RadomskoBiegacze w RadomskuZapłacono
54GołuchowskaEdytaKPOLPOL22, K36-601983KrzętówZapłacono
55GotartowskaMagdalenaKPOLNW22, K36-601978MasłowiceZapłacono
56GotartowskiŁukaszMPOLPOL22, M36-601978MasłowiceZapłacono
57GotartowskiWojciechMPOLPOL22, M36-601986PrzedbórzZapłacono
58InglantZbigniewMPOLULT52, M36-601966ChorzówRun log comZapłacono
59JaczewskiArkadiuszMPOLULT52, M36-601981ZabrzeZapłacono
60JanickiSebastianMPOLPOL22, M18-351989PabianiceStrzelba RunnerZapłacono
61JaskółowskiPiotrMPOLPOL22, M18-351987Piotrków TrybunalskiZapłacono
62KamieniakJacekMPOLULT52, M36-601973RadomskoKBKS Biegacze w RadomskuZapłacono
63KazimierczakAndrzejMPOLPOL22, M36-601980RadomskoZapłacono
64KlimczewskiAndrzejMPOLULT52, M36-601962ŁódźForever Young ŁódźZapłacono
65KłosekJacekMPOLULT52, M18-351989Racibórz100 Marathon ClubZapłacono
66KociołekKrzysztofMPOLULT52, M36-601978Piotrków Tryb.Lubrykant MafiaZapłacono
67KońPiotrMPOLPOL22, M36-601978PrzedbórzALPIN SPORT HOKA TEAMZapłacono
68KowalskiKrzysztofMPOLULT52, M18-351988BełchatówAktywni KamieńskZapłacono
69KrukGrzegorzMPOLULT52, M36-601969CzęstochowaPress Glass Biegamy i WspieramyZapłacono
70KrygierKrzysztofMPOLULT52, M18-351991WarszawaZapłacono
71KrzywikDanielMPOLNW22, M36-601971StefaniaPoChodzone NW RadomskoZapłacono
72KukiełkaRemigiuszMPOLPOL22, M60+1954RadomskoKBKS RadomskoZapłacono
73LampaAdrianMPOLPOL22, M18-351992CzęstochowaKalinowski TeamZapłacono
74LampaArturMPOLPOL22, M36-601970CzęstochowaKalinowski TeamZapłacono
75LoraPrzemysławMPOLPOL22, M18-351995StrzałkówZapłacono
76LubińskiJarosławMPOLULT52, M18-351991LipnoGmina OksaZapłacono
77MargołaMartaKPOLPOL22, K36-601980RadomskoRozbiegajmy RadomskoZapłacono
78MariańskiMarekMPOLPOL22, M36-601980Stare KrasnodębyRaggaBomba TeamZapłacono
79MarzecMagdalenaKPOLPOL22, K36-601980ŁęcznoFUDU&COZapłacono
80MasiarekArkadiuszMPOLULT52, M36-601969RadomskoKBKS Biegacze w RadomskuZapłacono
81MielczarekPiotrMPOLPOL22, M36-601974WrocławZapłacono
82MieruszyńskiPawełMPOLPOL22, M36-601978KruszynaZapłacono
83OlczykAndrzejMPOLULT52, M36-601964PrzedbórzZapłacono
84OlejniczakMaciejMPOLULT52, M36-601974WygodaKBKS Biegacze w RadomskuZapłacono
85OrdzińskiBartekMPOLPOL22, M36-601975StąporkówBBLZapłacono
86OstojskaAmandaKPOLPOL22, K18-351999RadomskoRUNdomskoZapłacono
87OżógDamianMPOLPOL22, M18-351989Stary BroniszewZapłacono
88PawelakGrzegorzMPOLULT52, M36-601977GroblaZapłacono
89RadzieńskaKamilaKPOLULT52, K36-601983GdyniaZapłacono
90ReclikJacekMPOLULT52, M36-601970RybnikSmaki BieganiaZapłacono
91RygalikJacekMPOLPOL22, M18-351992CzęstochowaKBLZapłacono
92SkowrońskiKrzysztofMPOLULT52, M36-601981Wieliczka#monaroweloveZapłacono
93SochackiArturMPOLPOL22, M36-601985RadomskoZapłacono
94StachurskaMonikaKPOLNW22, K36-601970KobyłkiZapłacono
95StachurskiDanielMPOLNW22, M36-601970KobyłkiZapłacono
96StaszewskaIwonaKPOLNW22, K36-601968RadomskoRozbiegajmy Radomsko / PoChodzone NW RadomskoZapłacono
97StolarskaMonikaKPOLULT52, K18-351989RadomskoKBKS RadomskoZapłacono
98SypniewskaHannaKPOLULT52, K60+1954GdyniaFundacja Spartanie Dzieciom/ UltrawayZapłacono
99Szczodrowska-JerzakAgnieszkaKPOLNW22, K18-351988Konstantynów ŁódzkiPhillips Sport TeamZapłacono
100SzeferMaciejMPOLULT52, M36-601981ŻytnoZapłacono
Strona 1 z 2