maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

ULTRA FAJNA RYBA

ULTRA FAJNA RYBA
Miejsce i data imprezy: Przedbórz, 27 sierpnia 2022
Organizator: Stowarzyszenie Fajna Ryba
Regulamin Regulamin zawodów
.
Kategorie:
- Ultramaraton 52 kmWolne miejsca: 71
- Półmaraton 22 kmWolne miejsca: 83
- Marsz Nordic Walking 22 kmWolne miejsca: 46

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubPł.
1BorowiakPiotrMPOLULT52, M36-601976BytomZapłacono
2BrzozowskiMariuszMPOLPOL22, M36-601972GomuniceRoztruchtani GomuniceZapłacono
3FriezeKrzysztofMPOLULT52, M36-601975ŁódźORANGE POLSKAZapłacono
4GłowackaRenataKPOLPOL22, K36-601971Piotrków TrybunalskiPanteraZapłacono
5JaczewskiArkadiuszMPOLULT52, M36-601981ZabrzeZapłacono
6JakubczykPiotrMPOLULT52, M36-601975Kędzierzyn-KoźleParkrun Kędzierzyn-KoźleZapłacono
7KamieniakJacekMPOLULT52, M36-601973RadomskoKBKS Biegacze w RadomskuZapłacono
8KłosekJacekMPOLULT52, M18-351989Racibórz100 Marathon ClubZapłacono
9KowalskiKrzysztofMPOLULT52, M18-351988BełchatówAktywni KamieńskZapłacono
10KrygierKrzysztofMPOLULT52, M18-351991WarszawaZapłacono
11KukiełkaRemigiuszMPOLPOL22, M60+1954RadomskoKBKS RadomskoZapłacono
12MargołaMartaKPOLPOL22, K36-601980RadomskoRozbiegajmy RadomskoZapłacono
13MariańskiMarekMPOLPOL22, M36-601980Stare KrasnodębyRaggaBomba TeamZapłacono
14MielczarekPiotrMPOLPOL22, M36-601974WrocławZapłacono
15OlejniczakMaciejMPOLULT52, M36-601974WygodaKBKS Biegacze w RadomskuZapłacono
16OstojskaAmandaKPOLPOL22, K18-351999RadomskoRUNdomskoZapłacono
17PodgórskaJolaKPOLULT52, K36-601974Kędzierzyn-Koźleparkrun Kędzierzyn-KoźleZapłacono
18RygalikJacekMPOLPOL22, M18-351992CzęstochowaKBLZapłacono
19StaszewskaIwonaKPOLNW22, K36-601968RadomskoRozbiegajmy Radomsko / PoChodzone NW RadomskoZapłacono
20SypniewskaHannaKPOLULT52, K60+1954GdyniaFundacja Spartanie Dzieciom/ UltrawayZapłacono
21SzeferMaciejMPOLULT52, M36-601981ŻytnoZapłacono
22WięckowskiMarcinMPOLPOL22, M36-601985DmeninKBKS RadomskoZapłacono
23ZalewskiTomaszMPOLULT52, M36-601983WarszawaZalewscyZapłacono
24Załęska-KęsyMonikaKPOLNW22, K36-601975DobryszyceRozbiegajmy Radomsko / PoChodzone NW RadomskoZapłacono
25ŻarskiMariuszMPOLULT52, M36-601985PirowyAktywni KamieńskZapłacono
26ŻuwalskaDorotaKPOLPOL22, K36-601983RadomskoRozbiegajmy RadomskoZapłacono
27BanaszczykAnetaKPOLPOL22, K36-601985WarszawaPrzedbórz Runners Team
28BernackiSebastianMPOLPOL22, M36-601984Piotrków TrybunalskiKlub biegacza Spartakus/Ultra Piotrków
29BrzozowskiWaldemarMPOLULT52, M36-601972WarszawaUltraWaldek
30BurzaDamianMPOLULT52, M18-352003Gidle
31CichockiMariuszMPOLULT52, M36-601966RadomskoSuunto Run Team
32CieślikPawełMPOLULT52, M36-601975RadomskoRozbiegajmy Radomsko
33GlabKrzysztofMPOLULT52, M36-601969KlobuckVege Rabbits
34GrzejdziakRafałMPOLULT52, M36-601978Wola MoszczenickaLubrykant Mafia
35GuzekMariuszMPOLULT52, M36-601977KutnoLos Bieganeros Kutno
36InglantZbigniewMPOLULT52, M36-601966ChorzówRun log com
37KazimierczakAndrzejMPOLPOL22, M36-601980Radomsko
38KowalczykMarekMPOLULT52, M36-601977RadomskoRozbiegajmy Radomsko
39KozdrojWiolettaKPOLPOL22, K36-601975Grodzisk MazowieckiDogoń Grodzisk Mazowiecki/DŻAKARTA RUN TEAM
40KrasowskaWiktoriaKPOLNW22, K18-352003Górka
41KusmierczykEwaKPOLPOL22, K36-601973Radomsko
42LubińskiJarosławMPOLULT52, M18-351991Lipno Gmina OksaAktywna Pszczyna
43ŁojekArkadiuszMPOLPOL22, M36-601984Łódź
44NowickiArturMPOLNW22, M36-601968BargłySportczesna Running Team
45OżógDamianMPOLPOL22, M18-351989Stary Broniszew
46PorowskiWaldemarMPOLULT52, M36-601976Celestynów/LasekKB Sobótka
47SkrobekKarolinaKPOLULT52, K36-601981RudnikiVege Rabbits
48SworskiRomanMPOLULT52, M36-601983ŁódźTrenujSkutecznie.com
49SzadłowskiDariuszMPOLULT52, M36-601978CiechocinekDariusz Szadłowski
50ZalewskaKatarzynaKPOLULT52, K36-601981WarszawaZalewscy