maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

ULTRA FAJNA RYBA

ULTRA FAJNA RYBA
Miejsce i data imprezy: Przedbórz, 27 sierpnia 2022
Organizator: Stowarzyszenie Fajna Ryba
Regulamin Regulamin zawodów
.
Kategorie:
- Ultramaraton 52 kmWolne miejsca: 71
- Półmaraton 22 kmWolne miejsca: 83
- Marsz Nordic Walking 22 kmWolne miejsca: 46

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubPł.
1KowalczykMarekMPOLULT52, M36-601977RadomskoRozbiegajmy Radomsko
2SworskiRomanMPOLULT52, M36-601983ŁódźTrenujSkutecznie.com
3CichockiMariuszMPOLULT52, M36-601966RadomskoSuunto Run Team
4ŻarskiMariuszMPOLULT52, M36-601985PirowyAktywni KamieńskZapłacono
5KazimierczakAndrzejMPOLPOL22, M36-601980Radomsko
6BanaszczykAnetaKPOLPOL22, K36-601985WarszawaPrzedbórz Runners Team
7InglantZbigniewMPOLULT52, M36-601966ChorzówRun log com
8BernackiSebastianMPOLPOL22, M36-601984Piotrków TrybunalskiKlub biegacza Spartakus/Ultra Piotrków
9CieślikPawełMPOLULT52, M36-601975RadomskoRozbiegajmy Radomsko
10Załęska-KęsyMonikaKPOLNW22, K36-601975DobryszyceRozbiegajmy Radomsko / PoChodzone NW RadomskoZapłacono
11KowalskiKrzysztofMPOLULT52, M18-351988BełchatówAktywni KamieńskZapłacono
12MariańskiMarekMPOLPOL22, M36-601980Stare KrasnodębyRaggaBomba TeamZapłacono
13GłowackaRenataKPOLPOL22, K36-601971Piotrków TrybunalskiPanteraZapłacono
14KłosekJacekMPOLULT52, M18-351989Racibórz100 Marathon ClubZapłacono
15SzadłowskiDariuszMPOLULT52, M36-601978CiechocinekDariusz Szadłowski
16KukiełkaRemigiuszMPOLPOL22, M60+1954RadomskoKBKS RadomskoZapłacono
17PodgórskaJolaKPOLULT52, K36-601974Kędzierzyn-Koźleparkrun Kędzierzyn-KoźleZapłacono
18JakubczykPiotrMPOLULT52, M36-601975Kędzierzyn-KoźleParkrun Kędzierzyn-KoźleZapłacono
19MielczarekPiotrMPOLPOL22, M36-601974WrocławZapłacono
20KozdrojWiolettaKPOLPOL22, K36-601975Grodzisk MazowieckiDogoń Grodzisk Mazowiecki/DŻAKARTA RUN TEAM
21JaczewskiArkadiuszMPOLULT52, M36-601981ZabrzeZapłacono
22KamieniakJacekMPOLULT52, M36-601973RadomskoKBKS Biegacze w RadomskuZapłacono
23MargołaMartaKPOLPOL22, K36-601980RadomskoRozbiegajmy RadomskoZapłacono
24BurzaDamianMPOLULT52, M18-352003Gidle
25ŁojekArkadiuszMPOLPOL22, M36-601984Łódź
26KusmierczykEwaKPOLPOL22, K36-601973Radomsko
27StaszewskaIwonaKPOLNW22, K36-601968RadomskoRozbiegajmy Radomsko / PoChodzone NW RadomskoZapłacono
28GlabKrzysztofMPOLULT52, M36-601969KlobuckVege Rabbits
29SkrobekKarolinaKPOLULT52, K36-601981RudnikiVege Rabbits
30BrzozowskiWaldemarMPOLULT52, M36-601972WarszawaUltraWaldek
31NowickiArturMPOLNW22, M36-601968BargłySportczesna Running Team
32OlejniczakMaciejMPOLULT52, M36-601974WygodaKBKS Biegacze w RadomskuZapłacono
33SzeferMaciejMPOLULT52, M36-601981ŻytnoZapłacono
34BrzozowskiMariuszMPOLPOL22, M36-601972GomuniceRoztruchtani GomuniceZapłacono
35KrygierKrzysztofMPOLULT52, M18-351991WarszawaZapłacono
36GrzejdziakRafałMPOLULT52, M36-601978Wola MoszczenickaLubrykant Mafia
37LubińskiJarosławMPOLULT52, M18-351991Lipno Gmina OksaAktywna Pszczyna
38KrasowskaWiktoriaKPOLNW22, K18-352003Górka
39ŻuwalskaDorotaKPOLPOL22, K36-601983RadomskoRozbiegajmy RadomskoZapłacono
40SypniewskaHannaKPOLULT52, K60+1954GdyniaFundacja Spartanie Dzieciom/ UltrawayZapłacono
41OstojskaAmandaKPOLPOL22, K18-351999RadomskoRUNdomskoZapłacono
42WięckowskiMarcinMPOLPOL22, M36-601985DmeninKBKS RadomskoZapłacono
43RygalikJacekMPOLPOL22, M18-351992CzęstochowaKBLZapłacono
44OżógDamianMPOLPOL22, M18-351989Stary Broniszew
45BorowiakPiotrMPOLULT52, M36-601976BytomZapłacono
46ZalewskaKatarzynaKPOLULT52, K36-601981WarszawaZalewscy
47ZalewskiTomaszMPOLULT52, M36-601983WarszawaZalewscyZapłacono
48PorowskiWaldemarMPOLULT52, M36-601976Celestynów/LasekKB Sobótka
49FriezeKrzysztofMPOLULT52, M36-601975ŁódźORANGE POLSKAZapłacono
50GuzekMariuszMPOLULT52, M36-601977KutnoLos Bieganeros Kutno