maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

ULTRA FAJNA RYBA

ULTRA FAJNA RYBA
Miejsce i data imprezy: Przedbórz, 27 sierpnia 2022
Organizator: Stowarzyszenie Fajna Ryba
Regulamin Regulamin zawodów
.
Kategorie:
- Ultramaraton 52 kmWolne miejsca: 71
- Półmaraton 22 kmWolne miejsca: 83
- Marsz Nordic Walking 22 kmWolne miejsca: 46

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubPł.
1NowickiArturMPOLNW22, M36-601968BargłySportczesna Running Team
2KowalskiKrzysztofMPOLULT52, M18-351988BełchatówAktywni KamieńskZapłacono
3BorowiakPiotrMPOLULT52, M36-601976BytomZapłacono
4PorowskiWaldemarMPOLULT52, M36-601976Celestynów/LasekKB Sobótka
5InglantZbigniewMPOLULT52, M36-601966ChorzówRun log com
6SzadłowskiDariuszMPOLULT52, M36-601978CiechocinekDariusz Szadłowski
7RygalikJacekMPOLPOL22, M18-351992CzęstochowaKBLZapłacono
8WięckowskiMarcinMPOLPOL22, M36-601985DmeninKBKS RadomskoZapłacono
9Załęska-KęsyMonikaKPOLNW22, K36-601975DobryszyceRozbiegajmy Radomsko / PoChodzone NW RadomskoZapłacono
10SypniewskaHannaKPOLULT52, K60+1954GdyniaFundacja Spartanie Dzieciom/ UltrawayZapłacono
11BurzaDamianMPOLULT52, M18-352003Gidle
12BrzozowskiMariuszMPOLPOL22, M36-601972GomuniceRoztruchtani GomuniceZapłacono
13KrasowskaWiktoriaKPOLNW22, K18-352003Górka
14KozdrojWiolettaKPOLPOL22, K36-601975Grodzisk MazowieckiDogoń Grodzisk Mazowiecki/DŻAKARTA RUN TEAM
15JakubczykPiotrMPOLULT52, M36-601975Kędzierzyn-KoźleParkrun Kędzierzyn-KoźleZapłacono
16PodgórskaJolaKPOLULT52, K36-601974Kędzierzyn-Koźleparkrun Kędzierzyn-KoźleZapłacono
17GlabKrzysztofMPOLULT52, M36-601969KlobuckVege Rabbits
18GuzekMariuszMPOLULT52, M36-601977KutnoLos Bieganeros Kutno
19LubińskiJarosławMPOLULT52, M18-351991Lipno Gmina OksaAktywna Pszczyna
20FriezeKrzysztofMPOLULT52, M36-601975ŁódźORANGE POLSKAZapłacono
21ŁojekArkadiuszMPOLPOL22, M36-601984Łódź
22SworskiRomanMPOLULT52, M36-601983ŁódźTrenujSkutecznie.com
23BernackiSebastianMPOLPOL22, M36-601984Piotrków TrybunalskiKlub biegacza Spartakus/Ultra Piotrków
24GłowackaRenataKPOLPOL22, K36-601971Piotrków TrybunalskiPanteraZapłacono
25ŻarskiMariuszMPOLULT52, M36-601985PirowyAktywni KamieńskZapłacono
26KłosekJacekMPOLULT52, M18-351989Racibórz100 Marathon ClubZapłacono
27CichockiMariuszMPOLULT52, M36-601966RadomskoSuunto Run Team
28CieślikPawełMPOLULT52, M36-601975RadomskoRozbiegajmy Radomsko
29KamieniakJacekMPOLULT52, M36-601973RadomskoKBKS Biegacze w RadomskuZapłacono
30KazimierczakAndrzejMPOLPOL22, M36-601980Radomsko
31KowalczykMarekMPOLULT52, M36-601977RadomskoRozbiegajmy Radomsko
32KukiełkaRemigiuszMPOLPOL22, M60+1954RadomskoKBKS RadomskoZapłacono
33KusmierczykEwaKPOLPOL22, K36-601973Radomsko
34MargołaMartaKPOLPOL22, K36-601980RadomskoRozbiegajmy RadomskoZapłacono
35OstojskaAmandaKPOLPOL22, K18-351999RadomskoRUNdomskoZapłacono
36StaszewskaIwonaKPOLNW22, K36-601968RadomskoRozbiegajmy Radomsko / PoChodzone NW RadomskoZapłacono
37ŻuwalskaDorotaKPOLPOL22, K36-601983RadomskoRozbiegajmy RadomskoZapłacono
38SkrobekKarolinaKPOLULT52, K36-601981RudnikiVege Rabbits
39MariańskiMarekMPOLPOL22, M36-601980Stare KrasnodębyRaggaBomba TeamZapłacono
40OżógDamianMPOLPOL22, M18-351989Stary Broniszew
41BanaszczykAnetaKPOLPOL22, K36-601985WarszawaPrzedbórz Runners Team
42BrzozowskiWaldemarMPOLULT52, M36-601972WarszawaUltraWaldek
43KrygierKrzysztofMPOLULT52, M18-351991WarszawaZapłacono
44ZalewskaKatarzynaKPOLULT52, K36-601981WarszawaZalewscy
45ZalewskiTomaszMPOLULT52, M36-601983WarszawaZalewscyZapłacono
46GrzejdziakRafałMPOLULT52, M36-601978Wola MoszczenickaLubrykant Mafia
47MielczarekPiotrMPOLPOL22, M36-601974WrocławZapłacono
48OlejniczakMaciejMPOLULT52, M36-601974WygodaKBKS Biegacze w RadomskuZapłacono
49JaczewskiArkadiuszMPOLULT52, M36-601981ZabrzeZapłacono
50SzeferMaciejMPOLULT52, M36-601981ŻytnoZapłacono