maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

ULTRA FAJNA RYBA

ULTRA FAJNA RYBA
Miejsce i data imprezy: Przedbórz, 27 sierpnia 2022
Organizator: Stowarzyszenie Fajna Ryba
Regulamin Regulamin zawodów
.
Kategorie:
- Ultramaraton 52 kmWolne miejsca: 71
- Półmaraton 22 kmWolne miejsca: 83
- Marsz Nordic Walking 22 kmWolne miejsca: 46

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubPł.
1KrasowskaWiktoriaKPOLNW22, K18-352003Górka
2StaszewskaIwonaKPOLNW22, K36-601968RadomskoRozbiegajmy Radomsko / PoChodzone NW RadomskoZapłacono
3Załęska-KęsyMonikaKPOLNW22, K36-601975DobryszyceRozbiegajmy Radomsko / PoChodzone NW RadomskoZapłacono
4NowickiArturMPOLNW22, M36-601968BargłySportczesna Running Team
5OstojskaAmandaKPOLPOL22, K18-351999RadomskoRUNdomskoZapłacono
6BanaszczykAnetaKPOLPOL22, K36-601985WarszawaPrzedbórz Runners Team
7GłowackaRenataKPOLPOL22, K36-601971Piotrków TrybunalskiPanteraZapłacono
8KozdrojWiolettaKPOLPOL22, K36-601975Grodzisk MazowieckiDogoń Grodzisk Mazowiecki/DŻAKARTA RUN TEAM
9KusmierczykEwaKPOLPOL22, K36-601973Radomsko
10MargołaMartaKPOLPOL22, K36-601980RadomskoRozbiegajmy RadomskoZapłacono
11ŻuwalskaDorotaKPOLPOL22, K36-601983RadomskoRozbiegajmy RadomskoZapłacono
12OżógDamianMPOLPOL22, M18-351989Stary Broniszew
13RygalikJacekMPOLPOL22, M18-351992CzęstochowaKBLZapłacono
14BernackiSebastianMPOLPOL22, M36-601984Piotrków TrybunalskiKlub biegacza Spartakus/Ultra Piotrków
15BrzozowskiMariuszMPOLPOL22, M36-601972GomuniceRoztruchtani GomuniceZapłacono
16KazimierczakAndrzejMPOLPOL22, M36-601980Radomsko
17ŁojekArkadiuszMPOLPOL22, M36-601984Łódź
18MariańskiMarekMPOLPOL22, M36-601980Stare KrasnodębyRaggaBomba TeamZapłacono
19MielczarekPiotrMPOLPOL22, M36-601974WrocławZapłacono
20WięckowskiMarcinMPOLPOL22, M36-601985DmeninKBKS RadomskoZapłacono
21KukiełkaRemigiuszMPOLPOL22, M60+1954RadomskoKBKS RadomskoZapłacono
22PodgórskaJolaKPOLULT52, K36-601974Kędzierzyn-Koźleparkrun Kędzierzyn-KoźleZapłacono
23SkrobekKarolinaKPOLULT52, K36-601981RudnikiVege Rabbits
24ZalewskaKatarzynaKPOLULT52, K36-601981WarszawaZalewscy
25SypniewskaHannaKPOLULT52, K60+1954GdyniaFundacja Spartanie Dzieciom/ UltrawayZapłacono
26BurzaDamianMPOLULT52, M18-352003Gidle
27KłosekJacekMPOLULT52, M18-351989Racibórz100 Marathon ClubZapłacono
28KowalskiKrzysztofMPOLULT52, M18-351988BełchatówAktywni KamieńskZapłacono
29KrygierKrzysztofMPOLULT52, M18-351991WarszawaZapłacono
30LubińskiJarosławMPOLULT52, M18-351991Lipno Gmina OksaAktywna Pszczyna
31BorowiakPiotrMPOLULT52, M36-601976BytomZapłacono
32BrzozowskiWaldemarMPOLULT52, M36-601972WarszawaUltraWaldek
33CichockiMariuszMPOLULT52, M36-601966RadomskoSuunto Run Team
34CieślikPawełMPOLULT52, M36-601975RadomskoRozbiegajmy Radomsko
35FriezeKrzysztofMPOLULT52, M36-601975ŁódźORANGE POLSKAZapłacono
36GlabKrzysztofMPOLULT52, M36-601969KlobuckVege Rabbits
37GrzejdziakRafałMPOLULT52, M36-601978Wola MoszczenickaLubrykant Mafia
38GuzekMariuszMPOLULT52, M36-601977KutnoLos Bieganeros Kutno
39InglantZbigniewMPOLULT52, M36-601966ChorzówRun log com
40JaczewskiArkadiuszMPOLULT52, M36-601981ZabrzeZapłacono
41JakubczykPiotrMPOLULT52, M36-601975Kędzierzyn-KoźleParkrun Kędzierzyn-KoźleZapłacono
42KamieniakJacekMPOLULT52, M36-601973RadomskoKBKS Biegacze w RadomskuZapłacono
43KowalczykMarekMPOLULT52, M36-601977RadomskoRozbiegajmy Radomsko
44OlejniczakMaciejMPOLULT52, M36-601974WygodaKBKS Biegacze w RadomskuZapłacono
45PorowskiWaldemarMPOLULT52, M36-601976Celestynów/LasekKB Sobótka
46SworskiRomanMPOLULT52, M36-601983ŁódźTrenujSkutecznie.com
47SzadłowskiDariuszMPOLULT52, M36-601978CiechocinekDariusz Szadłowski
48SzeferMaciejMPOLULT52, M36-601981ŻytnoZapłacono
49ZalewskiTomaszMPOLULT52, M36-601983WarszawaZalewscyZapłacono
50ŻarskiMariuszMPOLULT52, M36-601985PirowyAktywni KamieńskZapłacono