maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

ULTRA FAJNA RYBA

ULTRA FAJNA RYBA
Miejsce i data imprezy: Przedbórz, 27 sierpnia 2022
Organizator: Stowarzyszenie Fajna Ryba
Regulamin Regulamin zawodów
.
Kategorie:
- Ultramaraton 52 kmWolne miejsca: 71
- Półmaraton 22 kmWolne miejsca: 83
- Marsz Nordic Walking 22 kmWolne miejsca: 46

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubPł.
1BanaszczykAnetaKPOLPOL22, K36-601985WarszawaPrzedbórz Runners Team
2BernackiSebastianMPOLPOL22, M36-601984Piotrków TrybunalskiKlub biegacza Spartakus/Ultra Piotrków
3BorowiakPiotrMPOLULT52, M36-601976BytomZapłacono
4BrzozowskiMariuszMPOLPOL22, M36-601972GomuniceRoztruchtani GomuniceZapłacono
5BrzozowskiWaldemarMPOLULT52, M36-601972WarszawaUltraWaldek
6BurzaDamianMPOLULT52, M18-352003Gidle
7CichockiMariuszMPOLULT52, M36-601966RadomskoSuunto Run Team
8CieślikPawełMPOLULT52, M36-601975RadomskoRozbiegajmy Radomsko
9FriezeKrzysztofMPOLULT52, M36-601975ŁódźORANGE POLSKAZapłacono
10GlabKrzysztofMPOLULT52, M36-601969KlobuckVege Rabbits
11GłowackaRenataKPOLPOL22, K36-601971Piotrków TrybunalskiPanteraZapłacono
12GrzejdziakRafałMPOLULT52, M36-601978Wola MoszczenickaLubrykant Mafia
13GuzekMariuszMPOLULT52, M36-601977KutnoLos Bieganeros Kutno
14InglantZbigniewMPOLULT52, M36-601966ChorzówRun log com
15JaczewskiArkadiuszMPOLULT52, M36-601981ZabrzeZapłacono
16JakubczykPiotrMPOLULT52, M36-601975Kędzierzyn-KoźleParkrun Kędzierzyn-KoźleZapłacono
17KamieniakJacekMPOLULT52, M36-601973RadomskoKBKS Biegacze w RadomskuZapłacono
18KazimierczakAndrzejMPOLPOL22, M36-601980Radomsko
19KłosekJacekMPOLULT52, M18-351989Racibórz100 Marathon ClubZapłacono
20KowalczykMarekMPOLULT52, M36-601977RadomskoRozbiegajmy Radomsko
21KowalskiKrzysztofMPOLULT52, M18-351988BełchatówAktywni KamieńskZapłacono
22KozdrojWiolettaKPOLPOL22, K36-601975Grodzisk MazowieckiDogoń Grodzisk Mazowiecki/DŻAKARTA RUN TEAM
23KrasowskaWiktoriaKPOLNW22, K18-352003Górka
24KrygierKrzysztofMPOLULT52, M18-351991WarszawaZapłacono
25KukiełkaRemigiuszMPOLPOL22, M60+1954RadomskoKBKS RadomskoZapłacono
26KusmierczykEwaKPOLPOL22, K36-601973Radomsko
27LubińskiJarosławMPOLULT52, M18-351991Lipno Gmina OksaAktywna Pszczyna
28ŁojekArkadiuszMPOLPOL22, M36-601984Łódź
29MargołaMartaKPOLPOL22, K36-601980RadomskoRozbiegajmy RadomskoZapłacono
30MariańskiMarekMPOLPOL22, M36-601980Stare KrasnodębyRaggaBomba TeamZapłacono
31MielczarekPiotrMPOLPOL22, M36-601974WrocławZapłacono
32NowickiArturMPOLNW22, M36-601968BargłySportczesna Running Team
33OlejniczakMaciejMPOLULT52, M36-601974WygodaKBKS Biegacze w RadomskuZapłacono
34OstojskaAmandaKPOLPOL22, K18-351999RadomskoRUNdomskoZapłacono
35OżógDamianMPOLPOL22, M18-351989Stary Broniszew
36PodgórskaJolaKPOLULT52, K36-601974Kędzierzyn-Koźleparkrun Kędzierzyn-KoźleZapłacono
37PorowskiWaldemarMPOLULT52, M36-601976Celestynów/LasekKB Sobótka
38RygalikJacekMPOLPOL22, M18-351992CzęstochowaKBLZapłacono
39SkrobekKarolinaKPOLULT52, K36-601981RudnikiVege Rabbits
40StaszewskaIwonaKPOLNW22, K36-601968RadomskoRozbiegajmy Radomsko / PoChodzone NW RadomskoZapłacono
41SworskiRomanMPOLULT52, M36-601983ŁódźTrenujSkutecznie.com
42SypniewskaHannaKPOLULT52, K60+1954GdyniaFundacja Spartanie Dzieciom/ UltrawayZapłacono
43SzadłowskiDariuszMPOLULT52, M36-601978CiechocinekDariusz Szadłowski
44SzeferMaciejMPOLULT52, M36-601981ŻytnoZapłacono
45WięckowskiMarcinMPOLPOL22, M36-601985DmeninKBKS RadomskoZapłacono
46ZalewskaKatarzynaKPOLULT52, K36-601981WarszawaZalewscy
47ZalewskiTomaszMPOLULT52, M36-601983WarszawaZalewscyZapłacono
48Załęska-KęsyMonikaKPOLNW22, K36-601975DobryszyceRozbiegajmy Radomsko / PoChodzone NW RadomskoZapłacono
49ŻarskiMariuszMPOLULT52, M36-601985PirowyAktywni KamieńskZapłacono
50ŻuwalskaDorotaKPOLPOL22, K36-601983RadomskoRozbiegajmy RadomskoZapłacono